Facebook logo

دلیل خشم گل‌محمدی مشخص شد

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

به گزارش میزان، یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با وجود اینکه تیمش در آستانه قهرمانی است، این روزها اصلاً خوشحال نیست و به مدیران باشگاه اعلام کرده که با این شرایط ادامه همکاری بسیار سخت است.

سرمربی پرسپولیس در شرایطی که در نشست خبری پیش از بازی با فولاد اعلام کرد که به دنبال استعفا نیست، اما حسابی از مدیران پرسپولیس دلخور است و باید دید همکاری باشگاه با سرمربی خود در پایان این فصل به کجا خواهد انجامید.

سوال بسیاری این است که چرا یحیی این روزها خشنود نیست؟ شنیده‌ها حاکی از این است که کارگزار جدید باشگاه پرسپولیس بعد از عقد قرارداد متعهد شده بود تا برای فصل آینده و به خصوص تقویت تیم برای لیگ قهرمانان آسیا هزینه خواهد کرد تا باشگاه بتواند بازیکنان مد نظر کادرفنی را جذب کند.

حتی گفته می‌شد که یحیی لیست مورد نظر خود را هم به باشگاه داده و قرار بود مذاکرات این باشگاه خیلی زود با بازیکنان مدنظر او انجام شود، اما بعد از دو پرداخت ابتدایی این کارگزار اعلام کرد که بیشتر از قرارداد پول پرداخت کرده و فعلاً واریزی جدیدی نخواهد داشت.

از طرفی با وجود پرداخت پاداش بازیکنان تیم، هنوز حق و حقوق سرخپوشان پرداخت نشده و این اتفاق حسابی بازیکنان تیم را شاکی کرده است و حتی باعث شد تا سید جلال حسینی شخصا به باشگاه برود و در خصوص وضعیت مالی بازیکنان صحبت کند.

این در حالی است که بعد از جدایی بیرانوند از پرسپولیس و حضور در فوتبال بلژیک بازیکنانی نظیر خلیل‌زاده، نادری، نوراللهی، رسن، ترابی و علیپور با پیشنهادات خارجی روبرو شده‌اند و در صورت جدایی حسابی تیم یحیی خالی از بازیکن خواهد شد. به همین جهت سرمربی سرخپوشان نمی‌خواهد فصل آینده کار را در شرایطی آغاز کند که دیگر خبری از مدعی بودن این تیم در راه قهرمانی نباشد.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.