Ho’oponopono و چگونه آن را تغییر قانون جاذبه

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

Hooponopono است هاوایی سیستم برای تولید فراوانی و هماهنگی در هر جنبه از زندگی خود را. در حالی که این سیستم تنها به تازگی تبدیل به محبوب پس از موفقیت کتاب محدودیت صفر توسط Joe Vitale تا آن کبوتر-دم سادگی در برخی از مدرسه های هیپی مفاهیم. در حالی که تمرین ho’oponopono هدف این است که برای “رسیدن به جریان” و به اعتماد که الهی بیشتر برنامه برای شما می باشد.

من شده اند در تلاش برای عمل hooponopono به تازگی شده اند و پیگیری اثرات آن در زندگی من است. من فکر کردم در مورد ho’oponopono به تازگی در حالی که خواندن کتاب پرفروش Eat, Pray, Love. به عنوان بسیاری از مردم که خواندن این کتاب فوق العاده را به یاد داشته باشید, نویسنده, الیزابت مشکل فکر همه چیز به دعا در یک نقطه. او در حال رکوع در کف یک معبد در هند, اما او نمی تواند فکر می کنم از هر چیزی را از خدا بخواهید ، او در ادامه به توصیف چگونه او احساس می کند او توهین الهی چرا که او نمی تواند انتظار خدا به همه کار انجام دهد (به آمده تا با یک رویا و آن را به حقیقت می پیوندند). در حالی که من می توانم او را درک احساسات و عشق تصور من از آینده و فکر کردن از تجربه های جدید به آشکار hooponopono به ما می آموزد که وجود دارد چیزی است که به توان گفت برای خروج از آن به الهی است.

Hooponopono به ما می آموزد که اگر ما فقط اجازه رفتن و زندگی کردن در یک محل از الهام الهی خدا ما را بیشتر تجربه تر از ما همیشه می تواند تصور است. شاید دفعه بعد شما خودتان را با پیشانی فشرده در برابر معبد طبقه نگران نباشید نیاز به فکر می کنم از چیزی که برای دعا. تصور کنید خودتان را با ارائه یک نماز مانند “خدا من می دانم که شما باید برخی از چیزهایی که در فروشگاه برای آینده من, من فقط می خواستم به شما بگویم که من آماده هستم که شما هستند. فقط به من بگو آنچه که من نیاز به انجام است.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.