رشد رفاه: 5 چیزهایی که شما نیاز به وفور دریافت فراوانی از خدا!

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

رشد رفاه محدود شده است توسط بسیاری از عوامل انسانی از جمله توانایی ما برای دریافت. اگر ما به لذت فراوانی از خدا با توجه به تمایل و توانایی به وجود خواهد آمد که فقر در میان ما; كه قطعا وجود دارد هیچ نبود به خدا!

دهنده و گیرنده

اگر شما با توجه به انتخاب رستگار با توجه به توانایی خود را برای درخواست و دریافت و یا با توجه به تمایل خدا را به آنچه که شما انتخاب می کنید ؟

که حتی لحظه ای تردید برای انتخاب سخاوتمندانه به خدا ؟ ما حتی نمی خواهید یک برکت و رحمت است که خدا در دسترس ساخته شده است به عنوان مشتاقانه به عنوان او می خواهد به آن را به ما!

درخواست ما محدود است توسط عوامل انسانی. و ما boldest درخواست مطمئن است که نسبت به خدا نامحدود تمایل به رها و بی حد و حصر خود توانایی انجام آنچه او بخواهد.


“الان او را که قادر به انجام بیش از فراوان از همه مهمتر که ما بپرسید و یا فکر می کنم با توجه به قدرت است که با این نسخهها کار در ایالات متحده است.” — افسسیان 3:20

خدا بی نهایت است اما این کافی نیست که ما اذعان بی نهایت فراوانی از خدا. ما نیز باید بر این باورند که او بی نهایت سخاوتمندانه به من بدهید و برکت ما را از فراوانی است.

بنابراین اجازه دهید من از شما بپرسم: آیا مسیحیان تا فقر زده? خود خدا بالا ترین, خدا, صاحب آسمان و زمین و غنی فراتر از قدرت انسان به درک. خوب البته مشکل این است که با خدا دهنده. مشکل این است که ما دریافت پایان بنابراین اجازه دهید نگاهی به آن.

5 چیزهایی که شما نیاز به وفور دریافت فراوانی از خدا:

1. ایمان

فقط کمی ایمان لازم است به این باور است که خدا بی نهایت فراوان است. اما به این باور است که خدا بخشنده است دهنده و همچنین صاحب بی نهایت فراوانی نیاز به پیشرفته ایمان است.

ما باید متقاعد شود که خدا بخشنده goodhearted نوع و آماده به پور نعمت خود را بر ما. برای به دست آوردن یک شخصی وحی از این و افزایش ایمان ما تأمل در کلام و خودمان فرو بردن در کتاب مقدس است که باید. این کمک خواهد کرد که اعتبار انتظارات ما است.

ایمان باید اعمال شود و به ما کمک می کند رشد در ما توانایی و ظرفیت برای دریافت فراوان. بنابراین اعتقاد به خدا برای فراوانی مالی و معنوی فراوانی و همچنین فراوانی از عشق و شادی و صلح است. باید ایمان به خدا رستگار در هر منطقه از زندگی خود را.

2. پذیرای طرز فکر

پذیرای طرز فکر به رونق مورد نیاز است برای دریافت در ظرفیت بیشتری. این نیاز به تغییر تمرکز ما از یک ذهنیت کمبود به بیش از به اندازه کافی طرز فکر. جهان ما را در تمرکز و فقدان و کمبود و از دست دادن برای از بین بردن فراوان ما طرز فکر. اما خدا خدا بیش از اندازه کافی است و ما نباید قرار دادن محدودیت بر روی او. تمرکز ما باید بر روی فراوان وعده در کلام او.

هر آنچه که شما عدم اعتقاد به خدا برای آن و انتظار برای دریافت. بر این باورند که خدا را تامین همه نیازهای خود را; بر این باورند که او در دیدار با نیازهای شما فراهم می کند و برای کسانی که به دنبال او.

3. مسئولیت

یک مسئولیت جدی می رود همراه با فراوانی که آشکار است در زندگی ما. خودخواه پاسداشت بیش از هدیه استعدادها و نعمت ما دریافت خواهید کرد و می توانید خود را از بین ببرد مفید بودن و توانایی ما برای دریافت بیشتر.

هدیه ما شده اند با برکت به معنای استفاده می شود به نفع دیگران; نه تنها خودمان. ما خوش شانس به یک برکت و رحمت است.

4. سخاوت

سخاوت باز کردن درب به دریافت. دادن و گرفتن رفتن دست در دست. بیشتر ما را بیشتر از ما دریافت خواهید کرد. سخاوتمندانه قلب است و قلب خدا و کسانی که با روح سخاوتمندانه پر برکت است.


“بدهد و آن را باید به شما داده می شود. خوب اندازه گیری فشار پایین با هم زده و در حال اجرا بیش… برای اندازه گیری شما با استفاده از آن اندازه گیری خواهد شد به شما.” — لوقا 6:38

5. شکر

آن است که غیر ممکن است به بیش از حد خدا را شکر به خدا اما ممکن است سعی کنید. آن است که خدا خواهد که ما به لطف در همه چیز. (1 تسالونیکیان 5:18) کسانی که به حفظ نگرش قدردانی نیز حفظ توانایی خود را برای دریافت باز.

در حال حاضر چه ؟ آیا شما آماده برای دریافت در اندازه گیری بیشتر در همراهی با خدا دهش? اگر چنین است, سپس آن زمان برای شما به این پنج چیز را بخشی از زندگی خود را و فراوان شروع به دریافت فراوانی از خدا.

ممکن است توانایی خود را برای دریافت ادامه به افزایش و حرکت شما را به یک زندگی فراوان از رشد رفاه!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.