مردی که از ترس از دست دادن شغل خود را – قانون جذب موفقیت داستان

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

این داستان گفته شد توسط ریموند Holiwell در کتاب خود از کار کردن با قانون است. (این کتاب است که در آن بسیار محبوب و موفق 11, فراموش, قوانین برنامه مبتنی است)

آقای Holiwell می گوید که یک روز در اواخر پاییز یک مرد به او آمد و به او گفت که او از ترس از دست دادن شغل خود. (نیست که صدا آشنا است؟) این مرد تا به حال مشغول به کار در یک هتل برای بسیاری از سال و برای اولین بار کسب و کار بسیار آهسته بود.

در واقع کسب و کار به قدری بد بود که شایعات در گردش بودند که هتل بود و تعطیل تا بهار و همه کارکنان خواهد بود و بدون شغل تا زمانی که آنها دوباره باز کرد. مرد پرسید Holiwell برای مشاوره. Holiwell گفت: او را به “بازگشت به کار …اگر قانون (خدا) خود را تعیین عرضه و موقعیت و سپس هیچ کس جز قانون (خدا) می توانید آن را تغییر دهید برای شما.” آقای Holiwell رفت و به مردی که اگر او گذاشته اما ایمان خود را نگه داشته و سپس فرصت دیگری را باز کنید. او گفت: مرد به آماده شدن برای یک مرفه سال پیش.

مرد به او گفته بود. شایعات به واقعیت تبدیل شد اما در حالی که بسیاری از کارکنان دیگر بودند اجازه رفتن این مرد حفظ شده بود. و از آنجا که از ایمان و شور و شوق او داده شد کار بیشتر و افزایش پرداخت.

پس چه می تواند ما را از این داستان ؟

1. خدا منبع همه چیز است. و آن منبع است عرضه نامحدود همه چیز شما نیاز دارید و همه چیز شما همیشه می تواند نیاز. کمبود وجود دارد تنها در یک مکان–ذهن خود را

2. ما جذب آنچه که ما در مورد فکر می کنم و انتظار (قانون تفکر و قانون جاذبه) اگر انسان به حال سرگرم افکار خود را از ترس و عدم او گذاشته شده است مثل بقیه.

11 فراموش شده قوانین جهانی هستند یا برای شما یا علیه شما, اما آنها عامل تمام وقت. درست مثل قانون جاذبه را نمی توان آنها را تغییر داد. اگر شما می خواهید به زندگی می کنند یک زندگی شاد و مرفه و سپس شما نیاز به زندگی در هماهنگی با این قوانین.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *