چرا نگه داشتن اسرار نگه داشتن شما را از رونق در زندگی ؟

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

ما پتانسیل برای رونق در زندگی این است که مانع پنهان ما از احساسات و نگرش ها و ایده های. اسرار ما بار ما. نگه داشتن اسرار برابر با نگه داشتن گیر کرده است. هر چیزی پنهان قدرت بیش از ما چون ما ترس آن را ممکن است در بر داشت.

چه اسرار شما پنهان می شوند ؟

انتخاب به نگه داشتن ما درونی محافظت و مخفی به دیگران است ما را. خطر از آسیب پذیری های که ما طول می کشد قدرت و مقدار زیادی از شجاعت. غیر از خدا ما هرگز نمی تواند مطمئن باشد که آن دسته از ما باز نمی ما خیانت. با این حال ما می شود که برخی از چیزهایی که ما را پنهان خواهد ما امد و شد زیاد. اسرار ما را در تاریکی نگه جلوگیری از رشد شخصی ما و رفاه.

شما می توانید از قدرت تاریکی است. اول یوحنا 1:5 می گوید: خدا نور است و در او هیچ تاریکی در همه. پاداش مجموع صداقت و آوردن راز همه چیز را به نور بیشتر است, انس با خدا و خودمان و دیگران است. حقیقت و صداقت را ممکن می سازد یک سطح از دوستی که حذف خود شک و تردید و چرخش در تمام موقعیت ها به فرصت برای شادی بیشتر.

شما ممکن است وسوسه امروز به نگه داشتن برخی از اسرار است.

من شما را تشویق به اجازه دهید نور خدا درخشش خود را پنهان انگیزه ها و مکان های تاریک. (او می داند که آنها در حال حاضر به هر حال.) های و صادق بودن با کسانی که به ما نزدیک به خواهد از ما بار است که تنها ما وزن پایین و نگه داشتن ما از رونق در زندگی است.

اول یوحنا 1:6 می گوید که اگر ما می گویند که ما باید مشارکت با خدا اما در تاریکی راه رفتن ما دروغ می گویند و عمل نمی کند حقیقت است. آن را در ادامه می گویند: در آیه هفت که اگر ما راه رفتن در نور به عنوان او در نور ما باید با هم مشارکت و خون عیسی مسیح پسر خود را تزکیه و پاک ما را از همه گناه.

واقعیت این است که: این که آیا شما در این نگاه معنوی و یا به طور طبیعی زمانی که ما خودمان را فریب و مخفی نگه داشتن چیزهای ما مانع ما رابطه معنوی با خدا از رونق و طبیعی ما روابط با مردم است. اجازه می دهد دیگران بدانید که واقعا ما ایجاد فرصت های بیشتر برای رشد و شادی. تنها زمانی که ما برای باز کردن و گفتن حقیقت مردم به ما اعتماد. صداقت با کیفیت است که اطمینان از رشد رفاه در روابط ما و در زندگی ما است.

لذت بردن از در حال رشد رفاه به عنوان شما راه رفتن در نور و زندگی از حقیقت!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *