چگونه به شیر به خوبی از خدا

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

برای خداوند خدا آفتاب و سپر: خداوند به فضل و شکوه: هیچ چیز خوب خواهد او خودداری از آنها که پیاده روی راستی است. ~ Ps. 84:11

آیا من می توانم به شما بگویم که چگونه خوش شانس شما هستند ؟ مهم نیست که چه فصل شما در خوبی و یا در حال رشد – شما خوش شانس! خدا نعمت انباشت اشیاء بدست آمده تا برای شما. و او را در حال انتظار برای شما را به آنها را دریافت کنید.

چگونه من می دانم که? چرا که او گفت: تا… ده ها بار در کلام او. بیش از آن است که من تجربه کرده ام آن را در زندگی خود من است. اجازه بدهید با یک نگاه ،

اول از همه مهم است بدانید که – واقعا – که خدا خوب است در همه زمان ها. او مملو از خوبی! هیچ بدی یا شر در او. او عاشق شخصیت همیشه به حفاظت از پیشرو کسانی که او را قبول عقل است. هیچ یک از جهان گلایه باعث شد توسط Divine Love; آن را غیر ممکن است برای کاملا دوست داشتنی بودن به هر چیزی اما خوب!

  • هنگامی که خدا جهان و انسان همه چیز را او آفریده شد خوب و بسیار خوب است.
  • هنگامی که موسی به دیدن جلال خدا است, خدا گفت: او را به خود خوبی قبل از او اعلام “خدا پروردگار مهربان بخشنده longsuffering و فراوان در خوبی”.
  • در سفر تثنیه که خدا شروع به آموزش مردم چگونه زندگی می کنند به برکت زندگی او به آنها دستورالعمل برای خود را خوب همیشه که او ممکن است حفظ آنها و ما. خدا همیشه خوب ما در ذهن به خاطر او است خوب و می خواهد به ما خوب.
  • او به بنی اسرائیل خوب زمین ها و تمام چیزهایی که لازم برای خود خوب. او تغذیه آنها را در بیابان و آزمایش ایمان خود را به طوری که او می تواند آیا تو در تو دومی پایان. ایمان است که اتصال خود را به او خوبی.
  • تثنیه. 28 جزئیات نعمت خدا خوب گنج و توضیح می دهد که چگونه به استفاده از آنها.
  • مزمور می گوید: 52 خوبی خدا متحمل به طور مستمر و مزمور 84 اعلام کرد که او قرار داد هیچ چیز خوب از کسانی که پیاده روی راستی است.
  • او فرستاده عیسی به موعظه خوب بشارت. و عیسی رفت و در مورد انجام خوب و شفا همه.
  • و در رومیان 8, آن را می گوید که همه چیز با هم کار میکنند…

پس چقدر خوب در جریان است در زندگی خود را? آیا شما می خواهید بیشتر ؟ وجود دارد چیزهایی که شما می توانید شیر به خوبی از خدا در کمیت بیشتر و کیفیت.

نگه بر روی صلح است. خدا است خدا از آشفتگی و ناخرسندی. که سر خود را و یا شیطان مانور. عیسی به وضوح توضیح داده شده است که شیطان می آید به سرقت کشتن و نابود کردن. نمی دهد او به هر زمین. آیا گوش دادن به او نهفته است. عیسی و شاهزاده صلح به شما صلح (یوحنا 14:27) و به شما گفته نمی شود مشکل یا از ترس. به وضوح سلام انتخاب شما را. ممکن است [mental and emotional] نبرد اما شما می توانید نگه دارید و بر روی صلح صرف نظر از آنچه اتفاق می افتد در زندگی خود را. صلح خوب است.

نگه بر روی وعده های خود. شما آن را شنیده اید اما این خیلی مهم است. شما می توانید فقط نمی دانم چه کتاب مقدس می گوید. شما باید آن را به شخصی برای خودتان تصدیق کردن با صدای بلند (کلمات قدرت شما می دانید که) آنچه به او وعده داده شده برای شما. رسول جیمز (3:11) هشدار داد که برکت و لعنت آمده باید از همان دهان که یک چشمه نیست بفرست آب شیرین و تلخ است. لعن است نه فقط فحش. شما نفرین زندگی خود را هنگامی که شما صحبت می کنند و همه چیز منفی در مورد خود و شرایط. اقامت در برکت طرف با کلمات خود را. وعده های خود را خوب هستند.

نگه بر روی صبر و شکیبایی است. کتاب رومیان توصیف صبر به عنوان یک نیرو یا قدرت. صبر را قادر می سازد تا مردم خدا را به ثابت باقی می ماند و متعهد با وجود این دادگاه ها و چالش های زندگی است. صبر و اعتماد به خدا به کار کردن جزئیات دانستن است که همه چیز واقعا با هم کار میکنند. خدا با ما است ، او با صبر و حوصله منتظر زمان مناسب (بیش از 4000 سال) برای ارسال عیسی به جهان است. او هرگز اجازه رفتن از طرح خود برای رستگاری ما بدون توجه به آنچه شیطان سعی در انجام آن را متوقف کند. او فقط نگه داشته صحبت کردن او وعده خود را از طریق صدای خود پیامبران (اشعیا کامل از آنها) که دانستن آنچه که او صحبت خواهد آمد. صبر محافظت ایمان و شادی در امید. مزمور 37:7 می گوید به “استراحت در خداوند و صبر برای او.” صبر خوب است.

نگه بر روی بخشش. خدا در مورد بخشش از پیدایش به من جان. این مهم است که او پس از آن باید برای ما مهم است. رحمت عظیم خود بود و به همین دلیل برای ارسال عیسی مسیح به عنوان نجات دهنده ما. عیسی با مته سوراخ کردن برای هر چیزی هر کسی که تا به حال انجام شده و یا انجام خواهد شد, به طوری که ما می تواند به رایگان دریافت خوبی خدا به زندگی خود ما. باید شما را گسترش دهید که همان رحمت به کسانی که در اطراف شما ؟ بخشش بلوک های خوبی خدا را در زندگی خود – نه به این دلیل که او مانع از آن خود گناه و خشم قطع شما از برکت و رحمت خود را جریان. به یاد داشته باشید عیسی آموزش به پیتر: ببخش نه فقط هفت بار اما هفتاد و هفت بار! بخشش یک انتخاب است, یک تصمیم بدون در نظر گرفتن احساسات. هنگامی که سر خود را در تلاش به شما یادآوری چگونه بد شما تحت درمان قرار گرفتند بحث بازگشت به خودتان. من بخشید که فرد. آن را بیش از.” بخشش خوب است.

نگه بر روی عشق. عیسی فرمان برای عهد جدید مؤمنان است که به عشق خدا و عشق به دیگران. جود 1:21 می گوید: “نگه داشتن خودتان در عشق به خدا”. ظاهرا این چیزی است که ما باید انجام دهید چرا که “هیچ چیز خوب خواهد او خودداری از کسانی که او را دوست دارم” (Ps. 84:11). عشق الهی عشق agape – قدرتمند ترین نیرو در جهان است. آن است که خدا به خاطر “خدا عشق است” (اول یوحنا 4:8). بارها و بارها در کتاب مقدس به ما دستور خدا را دوست دارم, راه رفتن در راه خود را [of love] و پروردگار تو از خدا برکت از تو’. مانند یک پدر و مادر خوب, او نمی تواند به شما دسترسی به همه از ثروت و خوبی اگر شما در حال رفتن به سوء استفاده از این امتیاز است. خوبی او این است که به طور مستقیم مرتبط به خود را به اطاعت از فرمان عشق است. عشق به خدا است بیمار صلح آمیز و آمرزنده است. بنابراین باید به شما بود. عشق خوب است.

به خدا بچه های شما قرار است به شدت با برکت و آماده به برکت هر زمان که شما می توانید. شما فرزند پادشاه! که باعث می شود شما یک شاهزاده یا شاهزاده خانم (شما پوزخند?), یک فرمانروای جهان را به خود. اگر شما قانون اول خود را با انجام آن چیزهایی است که شما می دانیم که شما شیر به خوبی از خدا در اندازه کامل.

علامت توضیح داد که خدا با استفاده از اندازه گیری برای اندازه گیری به ما (v 4:24). بنابراین اگر شما در حال قرار دادن یک thimbleful از تلاش به این کار شما یک ضرب thimbleful بازگشت. خدا همیشه تکثیر, اما نه شما و نه باید یک کامیون پر به جای یک انگشتانه?

من پیتر می گوید که شما باید دیگران نشان خوبی از خدا و رومیان می گوید شما باید سرشار از خوبی. نگه بر روی صلح و صبر و شکیبایی و بخشش و عشق و وعده های خود را. تصمیم به ضربه بزنید تا به خوبی خدا… برای خود و به عنوان یک توزیع کننده. خوبی… این کاملا خوب است!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.