خوب زندگی – چگونه وارد زمین بیش از اندازه کافی

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

وجود دارد سه “زمین” که در عهد عتیق. آنها “نوع” یا “سایه” از آنچه مسیحیان می توانید تجربه امروز. بنی اسرائیل برده بودند چهار صد سال در سرزمین مصر است. این بود که زمین از “کافی نیست.” اگر شما در حال شکست یا بدهی شما در سرزمین “کافی نیست.”

موسی به رهبری بنی اسرائیل از مصر به بیابان که در آن آنها فقط به اندازه کافی ترنجبین برای خوردن هر روز. خدا آزمایش بنی اسرائیل در بیابان برای دیدن اگر آنها اعتماد و از او اطاعت کرد ؟ این بود که زمین از “فقط به اندازه کافی.” اگر شما زندگی می کنند از چک به چک به سختی گرفتن یا نه دیدن رویاهای خود را برآورده شما در سرزمین “فقط به اندازه کافی.”

به جز یوشع و کالیب همه بنی اسرائیل بیست و فوق موفق به ورود به سرزمین موعود به دلیل نافرمانی و کفر. نسل دوم از بنی اسرائیل به تصویب آزمون خود را تسلیم به اراده خدا و وارد سرزمین موعود. این سرزمین “بیش از اندازه کافی” که در آن نعمت های خدا سرازیر شد.

خدا می خواهد شما را به خود ثروتمند محل یک زمین “بیش از اندازه کافی” که در آن شما تجربه فراوان زندگی, زندگی خوب است. آن را زمین های صلح و شادی و عشق و حکمت و شکوه موفقیت است. که در آن پای خود را غرق در کره از خدا مسح باعث چیزهایی که دشوار است برای تبدیل شدن به آسان است. آن است که در آن شما هیچ چیز از دست رفته هیچ چیز شکسته است. زمین از هیچ بیماری و یا بیماری که در آن نفرین از عدم است دور. آن است که زمین که در آن شما جوانان است مثل عقاب تازه و روز خود را در زمین در حال به روز در بهشت که در آن رویاهای خود را به حقیقت می پیوندند.

بیایید نگاهی به خدا الزامات مورد نیاز برای ورود به این سرزمین با شکوه از “بیش از اندازه کافی” بنابراین شما می توانید شروع به سفر خود را:

1. رستگاری – شما باید ذخیره شود را دریافت عیسی مسیح به عنوان خداوند و نجات دهنده. خدا به شماره یک در زندگی خود را. زندگی خود را باید حول او و نه شما. به شما به عنوان انجام این کار با شکوه سرنوشت او را برای زندگی خود را شروع به آشکار شدن طلوع شما را ثروتمند خود را محل. “که اگر خواهی اعتراف با دهان عیسی و اعتقاد دارم که نباید در دل خود که خدا او را از مردگان برخیزانید خواهی ذخیره شود” (رومیان 10:9). و “اما شما به دنبال اولین پادشاهی خدا و عدالت او و همه اینها باید اضافه بر شما” (متی 6:33).

2. عشق – شما باید خدا را دوست دارم بیشتر از هر کسی یا هر چیزی. شما به عشق و احترام خود را به عنوان یک پسر یا دختر خدا. شما به دیگران را به عنوان نفس خود را. این اتفاق خواهد افتاد که شما صرف زمان در کلام و مجدانه به دنبال به دانستن او را از نزدیک. “و تو نباید عشق خدا پروردگار تو با تمام قلب و با تمام روح تو و با تو ممکن است” (تثنیه 6:5).

3. اطاعت – شما باید به طور مداوم خواندن و اطاعت از کلام او. این بدان معناست که شما باید اطاعت از کلام او در همه چیز از جمله دادن خود tithes (10% از درآمد خود را) و ارائه شده است. شما خریداری شده و با قیمت. همه چیز شما را متعلق به خدا. شما به عنوان یک وفادار داریم آنچه که او اجازه داده است تا شما را به مدیریت. او تنها می پرسد برای بخشی از آنچه به شما داده است به تماشای بیش از. ملاکی 3:8 می گوید شما در حال سرقت خدا اگر شما موفق به او را به آنچه حق خود tithes و ارائه شده است.

اما شما ممکن است می گویند که قانون را دور با tithes و ارائه شده است. نه به عنوان نوشته شده است در پیدایش 14:20 ابراهیم به tithes قبل از قانون معرفی شد. دادن یک کلید اصلی به انجام خود را سرنوشت مقدر و تجربه خدا نوع ثروت است. به جای کار برای زندگی شما را برای زندگی. سیستم مالی جهان شکست خورده است خدا سیستم مالی پررونق است. کلام او این است که او برای زندگی خود را. “مطالعه برای نشان خودتو تایید, خدا کارگر است که needeth نمی شود شرمنده به درستی تقسیم کلمه از حقیقت” (2 تیموتاوس 2:15).

4. برزگر – شما باید سازگار برزگر. این بدان معناست که شما انتظار می رود برداشت های مالی خود را بذر کاشته اید به طور مداوم. خود عشر (10% از درآمد خود را) طول می کشد مراقبت از هزینه های عملیاتی از کلیسای محلی حضور شما و شما درو برداشت از نیازهای اساسی برآورده شود برای خانه خود را. ارائه خود را که بالاتر از ده یک چیزی است که شما نام و گیاه برای چیزهای اضافی مورد نظر شما در زندگی خود را.

به عنوان مثال: بیایید می گویند شما تمایل به دستیابی به موفقیت مالی. شما گیاه مالی بذر (ع) در یک وزارتخانه در حال انجام است که اراده خدا روح را نجات داد, مردم در حال شفا کلیساها هستند که کاشته ، آن می تواند خود کلیسا. شما نام خود را مالی بذر “دستیابی به موفقیت مالی.” سپس مانند هر کشاورز خوب شما با صبر و حوصله انتظار برداشت خود را به در آمده است. ساده و عمیق و آثار آن. چرا ؟ وجود قدرت در مالی کشت دانه در ایمان است.

این کاشت و برداشت سیستم کار خواهد کرد برای از دست دادن وزن, شفا, صلح و شادی و حکمت و یا هر چیز دیگری که شما ممکن است تمایل است که در خط با کلام خدا. “بدهد و آن را باید نزد شما; گیری خوب, فشرده کردن و با هم زده و در حال اجرا بیش, باید مردان را به اغوش حمل کردن خود” (لوقا 6:38).

5. حضرت – شما باید یک زندگی مقدس است. 1 پطرس 1:16 می گوید: “آنچه مقدس; برای من مقدس هستم.” این بدان معناست که بیشتر در گناه زندگی. بیشتر زندگی در بخشش و غرغر و شکایت و نفرت, شهوت, زنا, زنا, بت پرستی, حرص, دروغ گفتن, سرقت و یا هر گونه دیگر نامقدس چیز. پولس رسول هشدار در غلاطیان 5:21 که مصر مسیحی نمی خواهد وارث پادشاهی خدا او را از دست او نجات و صرف ابدیت در دریاچه آتش.

اگر جذبه (1 تسالونیکیان 4:17) امروز صورت گرفت و از شما زندگی می کردند در مصر گناه شما خواهد بود سمت چپ پشت به تجربه وحشتناک هفت سال رنج. بدتر هنوز, اگر شما درگذشت امروز زندگی خود را در مصر گناه شما بروید به جهنم. توبه به نوبه خود به دور از هر گونه گناه و به دنبال خدا. “شما رو کامل حتی به عنوان پدر خود که در آسمان است کامل است” (یوحنا 5:48).

6. ایمان – شما باید با ایمان و نه با چشم. ایمان کلید که آنلاک بهشت طاق از نعمت است. “در حال حاضر فقط باید توسط ایمان زندگی می کنند” (عبرانیان 10:38a).

بسته شدن کلمات – انجام پنج مرحله ذکر شده در بالا باید به شما کمک کند عبور خدا مقدر “بیابان” تست usher شما به زمین “بیش از کافی است.”

خدا شما را برکت دهد به عنوان شما شروع به سفر خود را به سرزمین “بیش از کافی است.”

مالی سه مرحله برنامه پول ساخت فرمول ها و کاشت و برداشت مقدس می تواند همه به خوبی و خوب است اما اگر شما یک فقر دژ تسلیم و پنهان در ذهن خود را, شما ممکن است هرگز زمینی خود را وارد کنید ثروتمند محل. اگر شما احساس می کنید شما ممکن است یک فقر روانی و دژ محکم نگه داشتن شما را از ثروتمند و محل شما می خواهید به مجموعه ای رایگان, و سپس کلیک بر روی “رایگان از فقر روانی دژ” در زیر.

عیسی مسیح گفت:, “اگر شما مرا دوست فرمان من نگه دارید.” ما فرمان او را در علامت 16:15 به شاهد از دست داد. لطفا نمی شود نافرمان مسیحی و از دست دادن روح خود را برنده تاج در انتظار شما در بهشت است. کلیک کنید “روح برنده تاج” در زیر برای دریافت رایگان آنلاین آموزش در مورد چگونه به موفقیت برنده روح خدا.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.