راز قانون جاذبه قطعه گم شده برای میلیون ها نفر

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

است وجود دارد یک راز قانون جاذبه است که می تواند قطعه گم شده برای میلیون ها نفر از مردم در حال کار با بلندگو امروز ؟ آیا شما به یاد داشته باشید مقدس از کتاب “فکر می کنم و رشد ریچ” توسط ناپلئون هیل? اگر شما نمی دانید آن است که در حال حاضر در حوزه عمومی و شما می توانید آن را به صورت آنلاین به صورت رایگان فقط نوع آن را بر روی گوگل.

آیا شما نیز به یاد داشته باشید ضربه فیلم ” راز ” که در سال 2006 ؟ خوب اگر شما من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن با شما یک نکته بسیار مهم که در پیوند این دو با هم و که ممکن است قطعه گم شده برای میلیون ها نفر از مردم در حال کار با قانون جاذبه امروز.

آن است که به طور کلی قابل درک است که ” راز ” بود و بسیار بر اساس کار Abraham-Hicks ( دوباره گوگل آنها را اگر شما نمی دانید که چه کسانی هستند ). در واقع Abraham-Hicks در نظر گرفته شده است منبع مواد برای بسیاری از موج قانون جذب مواد است که جارو جهان امروز است. در حال حاضر, Abraham-Hicks بر اساس اطراف دو بسیار خوب مردم استر و جری هیکس دو نفر که تقریبا زندگی خود را اختصاص داده به این قانون جاذبه دانش در جهان در این زمان.

زمانی که آنها شروع به کار خود را به آنها معرفی شده به این مفهوم است که ما در واقع منبع انرژی بخش از کل تماس آن خدا و جهان, هر آنچه شما می خواهم به آن تماس بگیرید. که ما تا به حال به سادگی تجسم در این بدن فیزیکی به منظور تجربه گسترش و در نهایت شادی.

که ما متولد شدند با اتصال به آن کل و هدایت عاطفی است که گفت ما در حال حاضر با راه که ما احساس می کنیم که آیا ما در حال حرکت به سمت یا به دور از چیزهایی که ما تمایل به موجب افکار ما در حال فکر کردن و چگونه ما احساس.

که ما در اصل ارتعاشی موجودات با دقیق هدایت عاطفی در دسترس ما در تمام زمانها. که آنچه آشکار در اطراف ما ارتعاشی شاخص از آنچه در جریان است با ما vibrationally. پس به چه معنا است ؟

خوب خیلی ساده اجازه می دهد می گویند که بهتر است ما احساس می کنیم سریع تر و بالاتر از ما هستند ارتعاشی. شما می دانید احساس می کنید زمانی که شما در حال سرشار از هیجان و شادی و شادی. مخالف این است که زمانی که شما احساس افسرده و بی حال و غمگین یا عصبانی. که برابر است با انتهای دیگر ارتعاشی مقیاس آهسته و سنگین است. آنچه آشکار در اطراف ما در زندگی ما, سپس شاخص های که در آن ما به طور کلی در حال vibrationally.

پس چه باید انجام دهید با ناپلئون هیل و ” راز ؟ “به خوبی چند سال پیش جری هیکس برداشت “فکر می کنم و رشد ریچ” توسط ناپلئون هیل. در واقع آن را یک عامل عمده در رفتن او را در مسیر زندگی است که او را به عنوان او سپس به به اشتراک گذاری این اصول با همکاران خود را به تلاش برای کمک به آنها برای بهبود زندگی خود را.

سال بعد او در سراسر ابراهیم و مفهوم لرزش و ما به عنوان منبع انرژی در بدن فیزیکی و ارتعاشی موجودات. در عین حال هیچ جا وجود دارد اشاره ارتعاش در کتاب اصلی و در هیچ جا وجود دارد اشاره ارتعاش در ” راز ” که جاروب جهان این همه سال بعد. در عین حال به تازگی جری برداشت یک کپی از اصلی نسخه خطی “فکر می کنم و رشد ریچ” و کلمه ارتعاش بود شامل بیش از 50 بار.

آن را به حال شده است در ویرایش نهایی پیش نویس برای مصرف به سادگی به این دلیل که ناشران به سادگی باور نمی کند که مردم آماده بودند برای این ایده در آن زمان است. در حال حاضر این همه سال بعد از ” راز ” ما به ارمغان می آورد مفهوم قانون جاذبه دوباره وجود دارد و باز هم هیچ اشاره ای به ارتعاش.

راز قانون جاذبه به من و سپس به سادگی این است و درک این می تواند کمک به بسیاری از مردم که هیجان زده بودند توسط secret اما سرخورده شد:

ما در حال ارتعاشی موجودات منبع انرژی در بدن فیزیکی است و دقیق در زمان واقعی کمک در دسترس ما برای کمک به ما با آنچه که ما در حال جذب در هر لحظه. همه ما باید انجام دهیم این است که این را قبول و توجه به افکار ما احساسات و عواطف است. هنگامی که ما احساس خوب, ما در حال ارتعاشی در پایان بالاتر از طیف و جذب چیزهایی که ما را شناسایی کرده اند که ما دوست داریم در زندگی ما است. هنگامی که ما احساس افسرده و عصبانی و یا در پایان پایین تر از مقیاس احساسات ما هستند ارتعاشی آهسته و سنگین و بی حال و مقاومت بسیار خوب چیزهایی که ما را شناسایی کرده اند که به عنوان خواستن در زندگی ما است.

اگر وجود دارد یک راز قانون جاذبه و سپس برای من که در آن است!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *