فراوان زندگی – بالا 10 دلیل که چرا مشارکت با خدا مهم است!

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

فراوان زندگی امکان پذیر است. است که زندگی خود را در حال حاضر در حال گریه به دور از فراوانی? آیا شما دچار بیکاری و از دست دادن شغل, بدهی, بیماری, اضطراب, ازدواج, مشکلات, افسردگی و مشابه سختی و آماده به از طریق در حوله?

شنیدن این: آیا ترک نیست!

صرف نظر از وضعیت خود در وجود کسی است که توانایی به حرکت می کند شما را از درد گودال فقر و ناامیدی به بالاترین کوه بالای مرفه زندگی می کنند.

زندگی کامل یک زندگی مرفه در روح و ذهن و بدن نیاز به مشارکت با خدا خالق و منبع همه. زندگی را در یک معنای کاملا جدید و یک قدرت بالاتر هنگامی که ما در زندگی ثابت تحقق ما در-یکی-درمان با خالق ما همکاری ما با محبت خدا خوب است.

بالا 10 دلیل که چرا همکاری خود را با خدا مهم است برای زندگی فراوان:

1) قدرت – نزدیک شما هستند به خدا بیشتر قدرت خود را. آنها که منتظر خداوند باید تجدید قدرت خود را. (اشعیا 40:31)

2) قدرت را به ایجاد و اختراع – یک رابطه نزدیک و آگاهی با خدا فراهم می کند و قدرت بیشتر برای ایجاد و ابداع چرا که شما در قرعه کشی پس از بی حد و حصر منابع نامحدود خدا. آثار قدرت خود را از طریق ما برای جلال نام خود را. (رومیان 9:17)

3) حکمت – همکاری خود را با خدا از عقل بی نهایت اجازه می دهد تا شما را به استفاده از عقل خود را. او می گوید: اگر ما فاقد عقل را بپرسید و او آن را به ما سخاوتمندانه. (یعقوب 1:5)

4) امید – تحقق الهی خود را به مشارکت با خدا خواهد خود را بزرگ تر ببینید زندگی و تکثیر اثر خود را با امید در او. آن را دور از احساس ناامیدی و عدم اطمینان و عدم توانایی در غلبه بر طوفان های زندگی است. برنامه های خدا هستند و به ما امید و آینده است. (ارمیا 29:11)

5) بدون ترس – هنگامی که شما را به خدا, به, کامل, کامل همکاری شما نمی ترسند. زندگی خود را سرمایه گذاری نمی تواند در پایان ناامیدی. با خدا ما منجر به مراتع فراوان در کنار آبهای آرام و او می گوید: ما هیچ ترس بد است. (مزمور 23)

6) معجزه – به خدا شریک او قادر به انجام معجزات از طریق ما. هر هنرمند بزرگ نویسنده و مخترع یا شفا دهنده است که انجام می شود یک معجزه آسا چیز آگاه است بیشتر منبع الهی خدا کار را از طریق آنها. خدا می تواند زبان خود را به عنوان قلم یک نویسنده ماهر. (مزمور 45:1)

7) موفقیت و شادی – به موفقیت واقعی نیاز به در نظر گرفتن خدا به همکاری و پوشش خود را به هدف و جاه طلبی های خود را. هنگامی که خود را در حرفه و زندگی خود اجرا نمی کند و مقابله با طرح خدا, اما در لحن و کمک و مزایای جامعه همکاری خود را به ارمغان بیاورد واقعی شادی و موفقیت. در او زندگی می کنیم و حرکت می کند و ما بودن. (اعمال 17:28)

8) صداقت – در نظر گرفتن خدا به مشارکت به این معنی است که شما نه تنها باید صادق باشد, اما شما باید قوی و صادقانه. شما نمی توانید دروغ و تقلب و سرقت و یا استفاده از هر کسی. آن است که غیر ممکن است برای خدا به دروغ. (عبرانیان 6:18)

9) عشق – مشارکت با خدا نیاز به راه رفتن در عشق و محبت او. خدا است خدا از عشق و چه زندگی بدون عشق ؟ خدا به ما می گوید به انجام همه چیز را در عشق و محبت هرگز ساقط نمی شود. به ما گفته شده که همه چیز با هم کار کنند برای خوب برای کسانی که عشق خداوند. (رومیان 8:28)

10) سلام – هنگامی که شما را به خدا به همکاری و شما آگاه هستند از انجام کار خود را, شما یک زندگی از صلح و امنیت است. با بزرگ خدا نور خود را در زندگی شما می تواند احساس امنیت و اطمینان است که شما نمی خواهد از دست دادن راه خود را. به ما گفته شده خداوند او را برکت دهد مردم با صلح است. (مزمور 29:11)

من می تواند بر روی بروید. واقعیت این است که با خدا به عنوان شریک زندگی خود را, شما باید یک مزه جدید در زندگی برای رسیدن به بالاتر چیزهایی که ارزشمند هستند و از ارزش ابدی. مشغول به کار در هماهنگی با خدا اجازه می دهد تا شما را به ارث می برند بهترین از پادشاه پادشاهان و لذت بردن از یک مرفه و سرشار از زندگی.

ممکن است همکاری خود را با خدا شما را به رشد رفاه!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *