یکی از راز های پنهان ترس که هیچ کس مذاکرات در مورد!

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

ریتا نشسته بود در ایوان تماشای تاریکی شب خزش آرام به آسمان. او در wonderous هیبت به عنوان ستاره شروع به نور تا آسمان در حالی که رقص با لذت است. کوه هوا و لطافت روح او است. در عین حال او نمی تواند پیدا کردن صلح.

تأمل در گذشته و رمز و راز در غرب Samms او یک بار دیگر پرسید: خدا چرا این اتفاق می افتد ؟

ریتا از جان گذشته برای یادگیری عقل و قلب خود را ached با ناامیدی. این فقط حس را ندارد که او از دست داده و همه چیز را به او متعلق به فانتوم از سرقت هویت.

بیست و هشت سال سخت کار اختصاص داده شده همراه با یک میلیون دلار در امن سرمایه گذاری, بیمه عمر, حساب های بانکی و اعتبار از دست رفته از بین رفت در عرض دو هفته. درد از او 2004 تراژدی خالی از سکنه ،

ریتا را ترک نمی کند پس از از دست دادن او تبدیل توجه خود را به اینترنت. او به سرعت متوجه شدند که وجود دارد حتی بیشتر Phantoms با کسب و کار آنلاین. چه پول کمی او تا به حال او سرمایه گذاری در هر مدل کسب و کار او می تواند پیدا کنید. در عین حال بدون در نظر گرفتن او سخت کار می کنند و ساعت های طولانی او فقط نمی تواند ایجاد یک جریان ثابت از پول است.

ریتا ساخته شده است هزاران نفر از پایین خط اعضا و در ادامه به از دست دادن به خاطر حرص و طمع با چند صاحبان کسب و کار. حرکت او در بر داشت یک شرکت جهانی با بررسی عالی و محصولات بزرگ. ساختمان یک خط پایین این زمان آسان بود. و او ساخته شده پول برای هشت ماه.

تا زمانی که او موفق به دریافت یک تماس از مدیر عامل این شرکت که به او و نه او را خط خواهد دریافت هر کمیسیون. این شرکت به طور ناگهانی بسته درهای خود را برچیده و ساختار کسب و کار. او ویران شد.

و این تنها آغاز است که آنلاین سفر ریتا تا به حال به بازسازی که میلیون دلار اندوخته دوباره. او تا به حال به عمد هرگز کسی صدمه دیده است; چه نوع از کارما این است که او خواسته است. ریتا دعا های روزانه برای پاسخ و دریافت هیچ چیز نیست. زندگی او خراب به چه دلیل ؟

پس از سعادت او شب را با طبیعت به تماشای ستاره ها در آسمان, ریتا یک بار دیگر خواسته خدا چرا زندگی خود را کار نمی کند را به نفع او. او بسته چشم او و منتظر. در این زمان چهارده سال بعد ذهن او پذیرفته باز کردن درب از حقیقت است. او به رسمیت شناخته شده خود ترس است. خدا در جواب او نماز.

ریتا ساخته شده میلیون دلار بازنشستگی به دلیل ترس از زندگی در امنیت اجتماعی است. این محور از ترس نه تنها از دست دادن و اما ادامه داد که از دست دادن برای سال آمده است.

در حال حاضر در سن شصت و هفت ریتا بود که زندگی در امنیت اجتماعی است. عاطفی او شور و شوق از ترس ایجاد شده دقیقا چه ترس آن آشکار خود را به او واقعیت را ترک نمی کند.

آیا شما یک کشت ترس ؟ لطفا خواندن این کلمات دقت کنید. احساسات آشکار آنچه ما احساس می کنیم نه آنچه ما می خواهیم.

ما احساسات ما ایجاد موفقیت یا عدم موفقیت در زندگی است. ذهن ناخودآگاه ما کاملا معتقد است که آنچه در ذهن خودآگاه ما به ما می گوید. در ریتا زندگی عاطفی او ترس از زندگی در امنیت اجتماعی واقعی بود و این دقیقا کاری است که ناخودآگاه ذهن را به او.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.