آرامش درونی دست یافتنی است معنوی خود را از طریق لینک

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

همه دنیا با یک لینک به روح جهان اما آن است که اغلب قطع توسط دنیوی خود را, تماس با ما و منافع. که لینک ما در راه رسیدن به صلح و خوب بود. هنگامی که ما یک جاده که دور می زند آن وجود دارد سردرگمی و استرس و بسیاری از مشکلات را دنبال کنید. نه هر کس می داند آنچه که ارتباط معنوی است و یا چگونه به حفظ آن است. تنها برخی از استفاده از آن برای برقراری ارتباط با خدا و به شنیدن صدای در صحبت کردن به آنها.

هنگامی که شما به ذکر است که مذاکرات خدا به شما بلافاصله بسیاری از برچسب های شما را به عنوان نوعی از یک مهره است. این باعث می شود آن را سخت برای نگه داشتن او در کانال های باز. بهترین چیز این است که برای حذف خودتان از این نوع نفوذ به جای اجازه می دهد آن را به شما کشیدن. فقط به این دلیل آنها نمی دانند معنی نیست که آنها بد هستند و فقط اطلاعات غلط.

نفرت چیزی است که به شما یک نمره خوب در چشم خدا. جلوگیری از تأثیرات که در آن خشونت و نفرت در حال بیان شده است. مراقب باشید که چه چیزی شما را به مغز به این دلیل است که می تواند نتیجه معکوس در شما. هر داستانی که در این لیست هیچ noes. بیشتر نمی دانیم که داستان یک دروغ تحویل از مغز کسی است که در روح.

نه این که چوب در اطراف در داخل کسانی که در آن شرکت کنند. این زمانی است که آنها احساس خالی, تنهایی, مودی و خارج-از-انواع. تنها راه بازگشت به پاک کردن ذهن خود و بحث سخت به خود تا زمانی که شما احساس می کنید بهتر است.

پس از تناسخ در جسم تازه من لینک به روح جهان واقعی خدا بسیار قوی است. این دوست من است و مشاور آن را به عنوان با هر دوست دیگر است که در آن انتخاب های من دراز بکش. قبل از انجام هر کاری و یا حتی درگیر شدن با دیگری در گفتار من از روح به من کمک کند و برای باز کردن درب بین ما.

با این چیزهایی که اتفاق می افتد در زندگی به آرامش درونی است که همیشه وجود دارد چرا که شما در حال انجام چه بوده است. حفظ این پیوند است که به عنوان مهم به زندگی به عنوان نفس. در کتاب مقدس روح سخن گفته است به عنوان ‘نفس’ به همین دلیل. انجام این کار و شما باید فراوانی و رفاه

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *