قانون جاذبه شکست میزان 99%+

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

از تمام افرادی که تصمیم به استفاده از قانون جاذبه برای بهتر زندگی خود را کمتر از 1% در واقع موفق می شوند. است که می گویند که بسیاری از همین حالا باید نمونه های جدا شده به جایی که آنها هستند قادر به آشکار یک شرایط آنها مشغول به کار بودند ، آنچه من میگویم این است که 99 درصد از افرادی که کار با قانون جاذبه موفق به واقعی تغییرات قابل توجهی را به زندگی خود را.

میزان 99 درصد شکست نیست یک رکورد خوب است. اما… چرا که میزان موفقیت خیلی پایین است ؟

به این دلیل است که قانون جاذبه کار نمی کند ؟ بدون آن کار می کند در تمام زمانها که آیا شما آن را می دانم یا نه, آیا شما باور می کنید یا نه.

به این دلیل است که مواد مورد استفاده برای تدریس آن بد است ؟ نه, که آن را یا نه.

به این دلیل است که وجود دارد یک روش یک راز است که بسیاری از مردم نمی دانید ؟ شما در حال گرمتر شدن در اینجا.

دلیل اصلی این است که بسیاری از افراد موفق با استفاده از قانون جاذبه است چرا که آنها واقعا درک نمی کنم آنچه در آن است آنچه در آن نیست و آنچه در سطح نیاز به کار به طور مستقیم انرژی خود را به راه که می خواهید آنها را به دنبال دارد.

چه آن را ندارد:

یکی از اولین گام است برای درک آنچه که قانون جاذبه نیست چرا که بسیاری از مردم برخی از جالب ایده های در مورد آنچه آنها فکر می کنند آن است و آنچه در آن باید قادر به انجام آنها است.

این مهم است که شما درک آنچه که قانون جاذبه است.

آن است که یک بازی دوستانه هوش با ماموریت کمک به شما.

آن است که یک عصای جادویی است که باعث ایجاد چیزی از هیچ چیز بدون هیچ تلاشی.

آن است که یک بانی خیر که می داند چه چیزی برای شما بهتر است.

آن است که خدا نیست!

درک این نکات کمک خواهد کرد که شما آن را از یک دیدگاه بهتر.

آنچه در آن است:

از آنجا که ما دیده ایم بالاتر از قانون جاذبه است نه یک دوست آن نیست حتی یک هوش است که شما می توانید به صحبت و یا التماس برای هر چیزی بعد از این سوال واضح است:

سپس آنچه در آن است ؟

توجه در اینجا به دلیل این است که اطلاعات بسیار مهم است.

آن است که یک نیروی اولیه است که در عمل در یک مجموعه خاص از قوانین.

آن است که یک نیروی بی فکر مثل یک قطار سرعت غرش کردن یک مسیر راه آهن.

آن است که یک بی عاطفه نیروی عملیاتی بدون هیچ گونه نگرانی به نتیجه آن است.

انتظار می رود شما یک آهنربا را به swayed درخواست که آن را انتخاب کنید تا برخی از براده آهن و دیگران نه ؟

آیا شما انتظار یک قطار سرعت تصمیم می گیرید به رفتن به سمت چپ اگر آهنگ رفتن درست است ؟

قانون جاذبه عمل همان راه به عنوان آهنربا یا سرعت قطار به جز آن است که یک شی یا یک حضور این راه چیزهای عمل در جهان است. آن را به طور خودکار mindlessly می کشد انرژی مانند فرکانس با هم. نه به عنوان کسی رسیدن و گفت: “بیایید ببینید این مسابقات که اجازه می دهد تا آنها را با هم” اما به عنوان یک راه است که انرژی مانند لرزش تمایل به جذب یکدیگر هستند زیرا بخشی از همان لرزش. همان واقعیت است.

که به خودی خود باید به شما چند aha لحظات!

سوال بعدی این خواهد بود که اگر آن را یک نیروی بی فکر که فقط به طور پیش فرض چه چیزی می تواند ما را به بر راه قانون جاذبه اثرات زندگی ما ؟

جواب این است که تعجب بسیاری از مردم است. شما ببینید کلید واقعی نیست در انرژی قلمرو که در آن اکثر مردم به این رویکرد از. آن است که در قلمرو فیزیکی که در آن زندگی میکنیم عملکرد و معتقدند در یک روز به صورت روز. می آید از آنچه ما دیدن, شنیدن, لمس احساس می کنم هر روز. می آید از ما “پایگاه برنامه نویسی”.

ما “پایگاه برنامه نویسی” چگونه کامپیوتر تماس با ما ذهن ما برنامه ریزی شده است. این است که چگونه آن را در عمل آنچه به آن معتقد است در آن ایجاد می کند که مرزهای تعریف آنچه شما می توانید انجام آنچه شما می توانید. این به شما می گوید که چه چیزی ممکن است و چه چیزی غیر ممکن است برای شما!

خود را “پایگاه برنامه نویسی” است که خود سیستم باور است که ایجاد شده است توسط ورودی شما با دریافت از محیط زیست خود را و انتخاب های خود را.

اگر خود را “پایگاه برنامه نویسی” موافق نیست با آنچه شما در حال تلاش برای به انجام رساندن با قانون جاذبه و برای 99% از ما آن را نمی کند, سپس آن را به خرابکاری در تلاش های خود را. که در آن بزرگترین مشکل برای بسیاری از مردم است. فعلی خود را به سیستم باور است که برنامه ریزی برای رد تغییراتی که شما در حال تلاش برای آشکار در زندگی خود را.

تنها با کار خود را تغییر دهید “پایگاه برنامه نویسی” شما می توانید خود را گسترش امکانات شامل تغییرات است که شما می خواهم برای ایجاد و انجام می شود که در سطح فیزیکی و نه سطح پر انرژی.

آنچه اتفاق می افتد بر روی سطح پر انرژی بازتابی از یک نتیجه از آنچه که شما ایجاد کرده اند در سطح فیزیکی است.

خود را در سطح فیزیکی است که بازتابی از یک نتیجه از آنچه در جریان است در ذهن خود را.

آنچه در جریان است در ذهن خود بدون مداخله آگاهانه است یک نتیجه مستقیم از برنامه نویسی ذهن خود را پذیرفته از خود را از محیط های فیزیکی در 6 سال از زندگی خود را!

بقیه عمر خود را داده و در رفتن دوباره odering از برداشت خود را توسط سیستم باور شما به اعتبار آنچه به شما آموخته به باور این زمان شما 6 سال.

یک فکر ترسناک اما یکی که ثابت شده درست باشد.

وجود دارد بسیاری از روش های برنامه ریزی مجدد خود را “پایگاه برنامه نویسی” همه از آن نیاز به تفکر آگاهانه و تصمیم گیری. نکته واقعی این است که خود را “پایگاه برنامه نویسی” است که در آن شما باید به منظور اجازه می دهد که قانون جاذبه را به کار در زندگی خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *