نکات شگفت انگیز برای زندگی پیروز زندگی مسیحی

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

برای خدا عشق من و تو است که او به ما عیسی مسیح به مرگ بر روی صلیب برای نجات ما را از نابودی. اگر او نمی تواند یدکی پسر مورد علاقه خود را كه او قادر است به شما همه چیز است. خدا مراقبت زیادی در مورد آنچه که شما ممکن است رفتن را از طریق در حال حاضر.

او چگونه به مراقبت برای شما

او به شما داده است کلام خود را با تمام وعده به ایستادن نیست. مشکلات خود را تنها به دور لحظه ای که شما کشف که شما در او. شناسایی خود را به عنوان فرزند خود بسیار مهم است در این پادشاهی است. اکثر مسیحیان نابود فقدان دانش است. این عاقلانه به جای تمام مسئولیت بر خدا به خاطر همه شما نیاز به دعاهای شما پاسخ داده است که در حال حاضر وجود دارد در کتاب مقدس است. لحظه ای که شما شروع به خواندن کتاب مقدس به شما متوجه خواهد شد چقدر خدا شما را دوست دارد. یک بسته کتاب مقدس است یک بسته سرنوشت.

در اینجا برخی از چند راهنمایی برای کمک به شما زندگی می کنند یک زندگی پیروز:

را قبول نمی کند مشکلات به عنوان یک راه خدا را به شما آموزش چیزی. او بهتر راه اصلاح شما را هنگامی که چیزی اشتباه وجود دارد در زندگی خود را. شما نمی تواند در مسیح و هنوز هم در طبقه در زندگی است. تا آنجا که پدر خود را مراقبت, شما, او انتظار دارد شما را به انجام چیزی در مورد زندگی خود را. چیزهایی مانند ایستاده قوی در وعده او به شما داده است دانستن است که او نمی تواند دروغ است. دعا بدون دادن نیز بسیار مهم دیگر سلاح به استفاده از به منظور پیروز زندگی است. آیا نمی دهد تا زمانی که شما می بینید که هیچ چیز اتفاق می افتد. اکثر مردم زمانی که آنها در مورد دستیابی به موفقیت. یک مادر مسیحی همیشه مبارزه یک مبارزه خوب از ایمان است. دست دادن نباید یک گزینه هنگامی که شما در مسیح عیسی هستند چرا که او را بر شما بر روی صلیب.

نکته بعدی این است که به ستایش خدا در وسط یک وضعیت بد. وجود دارد هیچ چیز شیطان متنفر از ستایش. یک قلب شاد همیشه تولید و پس از آن نوع از این رو خوشحال می شود حتی زمانی که این وضعیت درمانده است. من می خواهم شما را به این را امتحان کنید و ببینید که اگر آن را نمی خواهد برای شما کار می کنند. من می دانم که آن را آسان نخواهد بود اما شما قدرت را پیدا کنید هنگامی که شما شروع به. این یک راز است که بسیاری از مؤمنان می دانید چیزی در مورد. اگر شما می دانید که خدا درست است و او قادر به پاسخ به شما وحشت خواهد شد. آنچه در مورد بیدار شدن از خواب در اواسط شب و فقط ستایش خدا که او است ؟ که سریعترین راه برای خود معجزه است.

در پادشاهی خدا هیچ چیز با این نسخهها کار بدون اجازه شما. دشمن نمی خواهد به آزار و اذیت شما اگر شما اجازه نمی دهد او را. به خدا اجازه برای اجرا در تمام امور زندگی خود را و ببینید که چگونه بسیاری از چیزهایی که او را از طریق شما انجام دهد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.