مشاوره و برنامه ریزی جانشینی

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

یک وکیل جوان متهم پس از آنهایی که مسن تر از شکست برای کمک به آنهایی که جوان در جمع مشاهیر حقوقی. پس از ملاقات با سالمندان وکیل خود را به او داد تعریف کارت و وعده داده شده به او کمک کند.

او در الدر دولتمرد را روز بعد با انتظار دریافت معارفه ها و تماس با ما, اما به جای افراد مسن وکیل از او دعوت کرد برای ناهار رفتیم و با او به یک رستوران در نزدیکی. این مراسم از ناهار و قدم زدن تکرار شد هر روز برای یک هفته تمام در این زمان جوان و وکیل گرفتن نا امید و دلسرد چون او هنوز با توجه به هر, کمک, تا آنجا که او نگران بود که راه رفتن و غذا خوردن اتلاف وقت بود.

اما در کمال تعجب او هفته بعد او شروع به دریافت تماس از مشتری جدید و همه چیز را برای او. نود و هشت درصد از مشتریان جدید گفت: آنها آمدند تا او را به خاطر آنها شنیده می شود او نزدیک به سالمندان وکیل. پس از آن بود که او متوجه اهمیت پیاده روی و ناهار. زمانی که او زنگ زد سالمندان وکیل به بحث در مورد یافته های خود را در سالمندان وکیل تعجب نیست اما فقط گفت: “من که به شما یک اهرم و آموزش به شما اهمیت نظارت” است. اگر پیاده روی و داشتن ناهار با من برای یک هفته می تواند شما را به این نتیجه می تواند به شما تصور کنید که در آن شما شده اند اگر شما مشغول به کار در دست من است در حالی که قبل از شروع خود را.

جهان بزرگ است باید از مربیان و مدل نقش.

یک مربی است…

در نقش یک مدل

عاقلانه و قابل اعتماد معلم و راهنمای دوستان

سالمندان عاقلانه و آگاهانه نظارت یا مشاور

کسی بوده است که در آن شما می خواهید می شود

یک مربی است نه یک عذاب اما یک محافظ. هر کس نیاز به مربیان در عرصه های مختلف زندگی و همچنین نیاز به یک مربی به دیگران است. برای آیندگان ما نیاز به مشاوره بنابراین به عنوان به افزایش رود.

موفقیت بدون جانشین است موفق شکست و خانواده خط جانشینی خواهد بود که بهترین در قرن 21 است. بررسی تمام چند اتباع و شرکت های بزرگ که جان سالم به در برای چند دهه و نسل; و شما متوجه خواهد شد که جانشینی بیش از حد خانواده خط.

اگر چه شما در حال ساختمان نمی تواند عمر شما تنها در یک سرگرمی است. و در صورتی که مورد است و سپس هر آنچه که شما ایجاد می میرد با شما.

مشاوره برای برنامه ریزی جانشینی

برای آیندگان خاطر شما نیاز به رفتن را از طریق یک فرایند است که کمک خواهد کرد که تولید یک جانشین.

1. نگاه کردن به افراد و یا گروه شما احساس شما می توانید تاثیر اعتماد و دست به.

عیسی برداشت شاگردان خود. آنها مایل بودند و دنبال کرد.

انتخاب افرادی که مایل و قادر.

2. به عنوان مثال منجر شود. مدل قبل از آنها را به آنچه که شما می خواهید از آنها و از آنچه شما انتظار می رود آنها را بدانید و انجام دهید. به عنوان شما آن را انجام دهید آنها را تماشا و یادگیری به دلیل برخی از چیزهایی که گرفتار هستند و تدریس نمی شود.

3. انجام کارهای همراه با آنها. شما آنها را انتخاب کنید. شما منجر شود و آنها را تماشا و در حال حاضر. شما این کار را با آنها.

آنها را درگیر در یک بعد عمیق تر در حال اجرا از استقرار و در تصمیم گیری.

4. اجازه دهید آنها را به انجام کارهای در حالی که شما تماشا. گام نهایی خواهد بود که شما نماینده چیزهایی که به آنها و شما را تماشای آنها آن را انجام دهد. به عنوان آنها در شما ایجاد انگیزه و تشویق و هدایت آنها. نماینده ایران. مسئولیت نماینده. نماینده اقتدار.

انجام این کار در حالی که شما هنوز هم در اطراف و اطمینان حاصل شود آنها توانایی. به دنبال مربی. یک مربی. برنامه ریزی برای آیندگان. اجازه دهید جریان ادامه برای سنین.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *