هنگام ارائه سازمان دیده بان برای غیر کلامی زبان بدن سرنخ مخالفت

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

ارائه دادن می تواند کاملا به چالش کشیدن هنوز هم هنگامی که شما تصمیم گیرندگان به شما منفی زبان بدن سرنخ توقف آهسته و آدرس این مسائل حتی در تعامل با کسانی که تصمیم گیرندگان برای پیدا کردن خود اعتراض و شکایت و یا نگرانی. اگر شما صبر کنید و یا چشم پوشی از آنها را به شما از دست دادن یک فرصت است که شما ممکن است فرصتی برای دوباره.

وقتی که می آید به منفی غیر کلامی و زبان بدن اکثر مردم نمی تواند مخفی کردن و یا سعی نکنید برای مخفی کردن صورت یا زبان بدن در هنگام گوش دادن به یک سخنرانی. چه نوع از چیزهایی که شما باید به دنبال? این یک سوال خوب در اینجا چند; عبور از دست, بالا بردن ابرو و یا هل دادن از جدول.

گاهی اوقات آنها را متوقف گوش دادن به نمایش در دسترس نباشد و در ساعت را نگاه کنید و من حتی دیده ام آنها را بیرون بکشد شخصی دستگاه با تکنولوژی و شلیک کردن یک ایمیل و یا متن پیام. وقتی این اتفاق می افتد شما می دانید که شما آنها را از دست داده و بدیهی است که این قطعی نشانه مخالفت. شما همچنین ممکن است سازمان دیده بان به عنوان تصمیم گیران نگاه در هر یک از دیگر و شیب سر خود را و یا یک منفی کوچک با سر اشاره کردن.

اگر یک مدیر اجرایی می شود تا از جدول و بهانه های خود را ترک و خود را ارائه پوشه و کاغذ روی میز شما در حال گرفتن رای خود را و شما امیدواریم که بهتر از آن مهم نبود. اگر کسی اقدام در این راه و یا هر یک از روش های ذکر شده در بالا و از آنها بخواهید یک سوال شما تا به حال بهتر است سوال خود را راست.

هر گونه تلاش برای طفره رفتن از سوال و یا دادن پاسخ مستقیم خواهد شد یا آنها را خاموش به طور کامل به پروژه خود را و یا شما می خواهید ضربه با یکی دیگر از سوال و چندین نفر دیگر در آتش سریع جانشینی و آن را تمام خواهد شد بسیار دشوار است برای شما برای پاسخ به و شما حتی ممکن است زمان برای پاسخ به آنها را قبل از آنها شلیک کردن یک بعدی. لطفا در نظر گرفتن این همه و موفق باشید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.