اجازه دهید سحر و جادو از ایجاد اتفاق می افتد

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

هنگامی که شما در حال تجلی/ایجاد در زندگی خود را, شما باید بدانید که با یقین مطلق است که آنچه شما در حال تمرکز بر خواهد آمد بود. اما چگونه می تواند شما که یقین ؟ چرا شما که یقین ؟

اگر شما از دانستن است که شما قبول و پذیرش است که شما خدا/ منبع ایجاد انرژی پس چرا جسم یا تجربه شما در حال تمرکز بر آشکار در زندگی خود را? این است آنچه خدا/منبع اندیشد گاهی اوقات به ایجاد و برخی اوقات نمی افتد ؟ یا آنچه خدا/منبع اندیشد همیشه به تجلی? شما که همان ایجاد انرژی در درون شما است و فقط شما شک و محدود کردن راه آن ایجاد خواهد شد که مانع از تجلی آن است.

بسیاری از مردم می گویند که آنها باور یا ایمان که جلوه ای اتفاق خواهد افتاد اما مگر در مواردی که باور و ایمان مطلق است پس از آن که شک وجود دارد در حال حاضر. شما باید بدانید که با یقین مطلق است که خود را تجلی اتفاق خواهد افتاد. این است که با قرار دادن مقدار زیادی از اراده قوی پشت آن است. آن است که از محل آرام assuredness از ایجاد خود را مظهر و با سهولت و شادی اهل تفریح و بازی کودک است. برای زمانی که شما این اطمینان وجود دارد که بدون نیاز به نیروی آن و یا فشار آن را با قدرت به این دلیل شما باید درونی دانستن که ایجاد انرژی در درون شما است همان خدا/منبع انرژی است و این انرژی همیشه باعث ایجاد چه فکر است.

سوال بعدی این است که چگونه است که آن را ایجاد کرده است ؟ ایجاد فرایند شما نمی micromanage. کار شما این است که به تمرکز در پایان نتیجه مورد نظر و اجازه ایجاد فرآیند اتفاق می افتد به آن را تا. به خودتان اجازه توان با تعجب به سحر و جادو از ایجاد. ترک خود را به سحر و جادو اتفاق می افتد. شما خودتان را محدود در تجلی چرا که شما با قرار دادن محدودیت در چگونه آن را به اتفاق می افتد. در اینجا یک مثال است.

یک فرد نوشت که او/او می خواهم به یک نور آبی 2010 Lexus RX 450H با چرم داخلی GPS و به روز رسانی استریو. سوال بعدی از این فرد بود – چگونه من می خواهم برای آن پرداخت ؟ است که محدودیت این فرد قرار داده است در او/او دریافت این ماشین. به عبارت دیگر فرد می داند که دقیقا آنچه که او/او می خواهم در یک ماشین و سپس محدودیت راه آن می تواند به او/او فکر او/او ندارد پول برای آن پرداخت. شما در حال آمدن از یک دیدگاه محدود از نیاز به X مقدار پول برای پرداخت برای ماشین.

راه درست را به این تظاهرات اتفاق می افتد این است که به تمرکز بر روی ماشین و ببینید خود داشتن و رانندگی ماشین. سپس اجازه دهید که جلوه ای از آن اتفاق می افتد. لازم نیست به هر فکر به هزینه و یا چگونه از آن اتفاق خواهد افتاد. اجازه دهید آن را آشکار برای شما و تماشای سحر و جادو ایجاد اتفاق می افتد.

برخی از چیزهایی که ممکن است اتفاق می افتد که شما دریافت درآمد اضافی به پرداخت هزینه برای ماشین شما دریافت خواهید کرد یک ثروت باد آورده از شما دریافت خودرو به عنوان یک هدیه و یا شما برنده شدن در یک مسابقه. اینها تنها چند و خود را محدود به افکار و راه آن اتفاق می افتد. تخفیف نیست هر یک از این راه اتفاق می افتد چرا که شما پس از قرار دادن خود را در محدودیت دوباره. نقطه بودن است همین حالا به فکر چگونه این اتفاق خواهد افتاد. اجازه دهید آن اتفاق می افتد و اقدام الهام بخش شما دریافت خواهید کرد.

تمرکز بر نتیجه نهایی این است که داشتن با آرامش خود assuredness و دانستن را با الهام از عمل باز شود و به تماشای سحر و جادو ایجاد اتفاق می افتد و دریافت و لذت بردن از تجلی خود را.

اینها همان مراحل شما را برای تجلی هر چیزی در زندگی خود را. مهم این است که بدانیم شما خدا/منبع ایجاد انرژی و همه شما را به تمرکز توجه به خواهد شد اگر شما اجازه آن را به توان با قرار دادن محدودیت بر روی آن است که چگونه ایجاد می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *