قانون جاذبه و اعمال معنویت – چرا خشونت موجب زایش خشونت و عشق موجب زایش عشق

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

پیدا کردن تحقیقات ثابت می کند که خشونت موجب زایش خشونت نسبتا آسان است. این خیلی حس مشترک است و منطق ساده است. زباله در زباله است و در اصطلاح کامپیوتری. اگر ما به فکر می کنم از ذهن انسان به عنوان یک کامپیوتر این امر در برابر حقیقت. “اگر شما خواب با سگ شما را بیدار با کک” گفت که یک فیزیکی تصویر به همان منطق است. امروز از آن است که شناخته شده به عنوان قانون جاذبه به عنوان اگر ما شنیده هرگز این حقیقت را قبل از. اما آنچه به نظر می رسد درست است که ما مشکل استفاده از یک منطق ساده از یک زمینه دیگر.

قانون جاذبه با هر نام دیگر به سادگی می گوید “آنچه را انتظار دارید؟”

اگر من از لحاظ جسمی اویختن با یک نوع خاص از مردم پس از آن من خواهد شد شواهد – دیر یا زود – برخی از آنها غالب ، بنابراین اگر من صرف زمان قابل توجهی با افرادی که میلیونرهای آن منطقی به شرح زیر است که من را “جذب” برخی از ویژگی های خود را. من تحت تاثیر خواهد شد. [Note to self: hang with millionaires]

آیا این چیزی به نام “نفوذ”? این الگوی تفکر که نفوذی من در این راه یا آن. نفوذ مانند همه چیز در اینجا در سیاره زمین می تواند خوب باشد یا بد. اما نفوذ خود را پر انرژی است فرم. همه فکر پر انرژی است فرم: کتاب و سخنرانی و فیلم و پخش موسیقی. همه در حال تولید با قصد نفوذ به این مقاله است.

من قصد دارم که ما شروع به درک و احترام به قدرت افکار ما و بنابراین ما فکر کردم اشکال و در نتیجه نفوذ ما در هر یک از دیگر. این ایده که ما در حال ایجاد هر بیت از واقعیت ما از بالاترین اهمیت است; زیرا آنچه ما فکر می کنیم مسائل (تبدیل ماده و یا عمل) و آنچه ما می گویند و دیگران را تحت تاثیر قرار. این ایده که “خدا” به دست در هر یک از این تنها درست به حدی است که هر فردی دارای “tapped” را به بی نهایت و دریافت راهنمایی و الهام بخش به بیان با پیام خود را.

ما می توانید به صورت جداگانه است که چگونه ما می توانیم و تجربه ما منحصر به فرد خود زندگی می کند. و ما می توانیم و جدل با دیگران است که ما چگونه ما جمعی تجربه به عنوان یک خانواده به عنوان یک باشگاه به عنوان یک شرکت به عنوان یک ملت است. ما از طریق ایجاد تفکر ما اشکال است که ما را نگه دارید. اما نهایی آس در سوراخ برای هر و هر یک از ما آزاد خواهد شد. ما می توانید انتخاب کنید به فکر می کنم از فکر خود ما تصمیم گیری مستقل. در خلوت ذهن ما با مطلق انتخاب همه خود ما, ما می توانیم فکر می کنم هر چیزی را در هر موضع بندر و معتقدند هر چیزی که ما می خواهیم: با جمعی یا منحصر به فرد خود ما. هیچ کس و مطلقا هیچ کس می تواند را انتخاب کنید برای شما.

در اینجا پایه و اساس است, در واقع اساسی ما آزادی است. من می توانید گوش دادن به تمام شیوه ای از تفکر در تمام طول روز در مطبوعات از دوستان من در فیلم و کتاب, اما در پایان روز من تنها کسی است که می شود برای مرتب سازی از طریق زباله و توزیع با هر چیزی که من را انتخاب کنید به “خوب نیست” برای من و نگه داشتن آن چیزهایی است که من احساس می کنم “خوب” برای من. من انتخاب می کنم که نترس. من می توانید انتخاب کنید به خلاق. من می توانید انتخاب کنید به صورت رایگان.

فکر کردم اشکال باید شتاب; برخی بیش از دیگران است. مثلا فکر شکل و در نتیجه رفتارهای با توجه به جنگ عمیقا ریشه دوانده ریشه در تاریخ انسان است. آن چه همیشه انجام می شود. اگر ما فکر می کنم از یک فکر شکل مانند جنگ به عنوان داشتن شیار های عمیق در جاده ها به عنوان ما سوار شدن در واگن شما می توانید تصور کنید که پس از آن مشکل گرفتن که wagon از شیارهای اجازه دهید به تنهایی بر روی یکی دیگر از راه. عمیق تر شیار بیشتر ریشه دوانده الگوی بیشتر همیشگی رفتار. فکری فکر (ذهن انسان) پاسخ با عبارات “این راه آن را انجام داده” يا “این راه آن است” یا “این سنت ما” یا “تاریخ ما”.

را به ما می دهد انتخاب برای انجام هر چیزی در هر راه ما می خواهیم. اغلب اوقات ما در این شیار و تصمیم ما نمی مانند سوار دیگر هیچ. ما می خواهیم به انجام کاری متفاوت است. (این است که قطعا متفاوت از تغییر دادن یک عادت به صورت فردی.) اما پس از آن وجود دارد و این چیزی به نام شتاب همراه با نکته دیگر: اینکه ما نمی دانیم که هر راه دیگر. این مسیر جدید است – در این لحظه – ناشناخته است.

ذهن انسان دوست دارد به compartmentalize تجارب به همین دلیل است که ما مشکل یادگیری چیزی به عنوان ساده به عنوان “خواب با سگ چیز” به عنوان یک اصل کلی برای زندگی است. بنابراین برخورد با این ذهن انسان است که تمام نقطه محوری در ایجاد تغییر.

تا زمانی که من زنده شده است, من باید شناخته شده در مورد صلح و جنبش صلح و میل به تغییر. آن شده است یک فکر شکل با کمی حرکت است که می گویند یک فکر جدید. بیش از 40 سال گذشته شده است به دست آوردن انرژی بیشتر در نتیجه افزایش شتاب. است که بیشتر مردم در این لحظه در زمان حال سرگرم کننده, تفکر, غرق در افکار, با توجه به ایده “صلح” – انرژی صلح از همیشه قبل از.

و عقل سلیم و منطق می پرسد: “چه شما می توانید انتظار?’ بیشتر از ما در حال حاضر می دانیم و آگاهانه درک کنند که اگر ما شرکت در جنگ با ما می توانید انتظار بیشتر از آن. و مشابه تفکر ما “انتظار” است که اگر ما در نمایشگاه عشق بیشتر ما می توانید انتظار بیشتر دوست دارم.

در انجام برخی تحقیقات برای این مقاله من در سراسر آمد فوق العاده علمی مقاله نوشته شده توسط Laura E. علف های هرز زمانی که او در کالج سنت افزایش در آلبانی ، آن است که تحت عنوان چرا خشونت موجب زایش خشونت و عشق را قادر می سازد عشق.

آنچه که واقعا فوق العاده در مورد خانم علف های هرز مقاله این است که او در مورد زیست شناسی (علم) از مغز هنگامی که آن را با تمرکز بر “خوب” یا “بد”. با استفاده از تحقیقات توسط اندرو نیوبرگ یوجین d’Aqili و وینس Rause در کتاب خود چرا خدا نمی خواهد برود, Ballantine Books, 2001 نشان می دهد که علم از تغییرات در مغز هنگامی که آن را متمرکز در یک رویداد خشونت آمیز به عنوان مخالف به زیست شناسی از مغز هنگامی که آن را متمرکز در یک رویداد معنوی.

در حال حاضر به یاد داشته باشید چه کسی را انتخاب کنید که در آن ما تمرکز بر مغز. ما انجام دهد. ما هر یک دارای حاکمیت بر تمرکز افکار ما است.

پس ما را وادار به انتخاب کنید که در آن ما خواهد یا نمی خواهد تمرکز فکری ما انرژی (روح ما) ما نیروی زندگی و عمل بسیار از این انتخاب ما تغییر شیمی ما anatomy ما پس از آن می تواند به درستی نتیجه گرفت که ما در حال ایجاد کل از خود ما واقعیت 100 ٪ از زمان. ما در حال ایجاد 100 ٪ از ما, زیست شناسی, 100% از ما فردی تجربه و 100% از ما تجربه جمعی.

در نتیجه در یک کاغذ کوچک آن است که به طور قطعی نشان داده است که قانون جاذبه درست است: در واقع خشونت موجب زایش خشونت و عشق را قادر می سازد عشق. این چیزی است که ما می توانیم نتیجه گیری ساده با عقل سلیم است. ذهن دمنده است که ما شاهد تمرکز به طور کامل.

دلیل ما را تا یک تمرین معنوی (نه لزوما دین) است که برای تسلط بر نفس.

خود تسلط می توان به اختصار به عنوان خودآگاه و عمدی کنترل تمرکز از انرژی نیروی زندگی.

علم و معنویت هستند و مات هستند نه ؟

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *