قانون جاذبه – 5 مرحله مشترک

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

من شاهد تعداد زیادی از مردم در معرض بودن به قانون جاذبه برای اولین بار. پس از چندی متوجه شدم که الگوهای به نظر می رسد رخ می دهد. وجود دارد به نظر می رسد مرحله مشترک است که بسیاری از افرادی که در آغوش این دانش از طریق زمانی که آنها به تازگی کشف یا باید من می گویم “به یاد داشته باشید” این راز است. پس از شرح این فرایند است. (سلب مسئولیت: این صرفا احتیاطی پرچم. شما بنویسیم!)

1. وحی

“A-HA!” لحظه. برای برخی از, آن است که مانند کشف یک اسباب بازی جدید است. برای دیگران آن است که کمتر از تحقق معنای زندگی – هدف ما بودن. آن است که اگر قطعات پازل جمع آوری شده در طول زندگی به طور ناگهانی با هم جا به فاش کردن چهره خدا! “من آن را دریافت کند!” وجود دارد موجی از انرژی است که برگ گیرنده gung-ho برای استفاده از این ظاهر جدید قدرت.

2. نرم افزار

در اینجا قانون جاذبه است گرفته شده برای چرخش. یکی می داند که چگونه این قانون برای مناطق مختلف از زندگی است. او ممکن است تلاش برای آشکار چیزی در این نقطه است. وجود دارد یک وزن و الک را در طول این مرحله است. یکی ممکن است بحث در مورد آن با دوستان و سعی کنید برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر و یا شاهد آن در جهان اطراف آنها را. آن است که جذب شده به یک سیستم باور است.

3. محدودیت

به عنوان قدیمی گفت می رود “عشق واقعی زمانی آغاز می شود که شیفتگی به پایان می رسد.” واقعا این را در نظر بگیرید! در رابطه با قانون جاذبه دلایل مختلفی وجود دارد که چرا این هیجان ممکن است شروع به محو شدن. پس از برگزاری آن را به روزمره نور از زندگی روزانه خود را به تازگی کشف الگو است و سپس مورد استفاده قرار گیرد برای مشاهده تصویر بزرگ. بسیاری به این نتیجه می رسند که این “مفاهیم” به نظر می رسد بیش از حد عجیب و غریب به درخواست سراسر هیئت مدیره. ترس و نگرانی و شک و تردید به نظر می رسد معقول تر. آنها ضربه دیوار. این دیوار است که خود را نقطه ضعف!

“این چیزها در برابر دین من!”

“مادر بزرگ من کاملا عاشق, زندگی, اما او هنوز هم از سرطان درگذشت!”

“اگر این است که چگونه زندگی می کند, چرا من نمی شنید این در حال حاضر؟”

دیگران سقوط از شیفتگی چرا که آنها می ترسند از آنچه به نظر می رسد قریب به اتفاق قربانیان مسئولیت به ناگهان فرو کردن بر آنها. “اگر من در اتهام با چه کسی مقصر است؟” قربانی شرایطی است که دیگر آسان ببخشید. شما دیگر نمی تواند تکیه بر عصا. سپس دوباره نیست شما به اینجا می آیند و راه رفتن را در خود ؟

هنوز هم وجود دارد واقعی kicker! این اتفاق می افتد پس از قانون جاذبه است و در زمان حال به نزول است. اولیه روز جشن و شب بصیرتهای در آورده با مست آیات هستند پایانی. در حال حاضر از آن زمان برای تمیز کردن خانه! این یک فرآیند داخلی که یکی طول می کشد سهام از آنچه آنها واقعا بر این باورند. می توان آن را بسیار دشوار و دردناک اگر شما صرف تمام عمر اجتناب از خودتان. این کار به طور معمول اجتناب اعلام “من مست بود با فانتزی. در حال حاضر بازگشت به صورتحساب من.”

زمانی که شیفتگی به پایان می رسد شما آغاز خواهد شد برای دیدن اینکه آیا شما ایمان است. شما شروع به تبدیل شدن به آگاهی از میزان قدرت شما آگاهانه با استفاده از, با صرف یک نگاه اجمالی از سرسام آور قدرت است که به شما در دسترس است!

4. مانده

در طول این مرحله آن است که فوق العاده مهم باقی می ماند آگاه باشید! به عنوان یک شیفتگی با قانون جاذبه mellows باقی مانده از گذشته تفکر (karma) چهره ی خود را سر و آشکار. این محصولات از افکار و احساسات که قبلا فرستاده به جهان قبل از همه این فوق العاده جدید. من شنیده ام آن را تاسف بار ها و بارها “من آن را دریافت نمی کند! من شده است به طوری مثبت از من یاد گرفته در مورد قانون جاذبه است. چرا این همه چیزهای بد به طور ناگهانی اتفاق می افتد به من ؟ من بهتر جلوگیری از این همه افکار واهی و پوچ. من مشکلات واقعی برای مقابله با!”

بیایید با استفاده از کتی به عنوان مثال. به این مفهوم باقی مانده آسان تر به درک ما را تصور کنید که کتی مثبت و منفی فاز آمده در یک ماه فواصل. ژانویه, مثبت, مارس منفی است, آوریل مثبت است ،

در حال حاضر آن را در آغاز سال. همه چیز به خوبی برای او در ماه ژانویه است. پول فراوان است, روابط جریان و او احساس می کند سالم است. آوریل می آید و او نمی تواند درک کند چرا او را در حال اجرا به “بد شانس”. پول تنگ است, او احساس جدا از دیگران یک سر سرد. او را بسیاری از vibes خوب در ماه ژانویه پس چرا مه مثل این ؟ من به شما بگویم – این سایه باقی مانده از ماه دسامبر!

ماه دسامبر بود که “منفی” ماه. کتی در واکنش به حوادث با ترس و نگرانی و شک در ماه دسامبر. به عنوان او بود که شاد و خوش بینانه در ژانویه جهان شد تجمع با هم دسامبر ارتعاشات منفی بود و در حال تحویل به آستان او به عنوان فوریه تجارب است.

به زودی مارس به پایان می رسد و همه چیز شروع به نوبه خود در اطراف در ماه مارس است. چرا وضعیت او بهبود یافته در مارس? ژانویه افکار مثبت و احساسات آشکار می شوند! البته این “یک ماه” تصویر کاملا فرضی و ساده انگارانه است. آن استفاده شده است برای انتقال چگونه چرخه مربوط به قانون جاذبه است. این راه به مرحله بعدی…

5. آگاهی

شناسایی چرخه در زندگی غریزی به هر حال زندگی هستند. از خورشید و ماه به تولد و مرگ چرخه بخشی ذاتی از آگاهی است. شما تا کنون متوجه شده زندگی ظاهری به خوبی و پس از آن نه چندان خوب و پس از آن نیز دوباره به عنوان اگر در آینده به مرحله ؟ ما همه شنیده ایم آن را به عنوان, “غلتکی coaster از زندگی است.” آگاه بودن به نگه داشتن دست خود را در هوا. لذت بردن از سوار شدن!!!

بیایید می گویند سختی فوریه می رسند کتی درب و او آگاه می شود از این چرخه است. او چهره هر گونه مشکلات با دانش است که آن را تنها باقی مانده است. هر گونه حوادث نامطلوب او تجربیات آشکار کرده اند با توجه به گذشته او در واکنش به حوادث نامطلوب است که باید آشکار با توجه به گذشته او در واکنش به حوادث نامطلوب است که باید آشکار با توجه به گذشته او در واکنش به حوادث نامطلوب و در و در و در.

او متوجه می شود که او شده است زندگی بر روی خلبان اتوماتیک. مستلزم این تجلی در “default” حالت به عنوان یک ظاهر ناخودآگاه قربانی شرایط است. “آنها را ببخش خداوند برای آنها نمی دانند آنچه انجام می دهند.” بیایید می گویند که در ماه فوریه او در ادامه به بیرون آمدن از خوش بینی و شادی است که او احساس در ژانویه. او متوجه می شود که نگران کننده است, دعا برای آنچه که شما نمی خواهید. او می شکند چرخه توسط او مصمم ایمان است. او احکام که فقط چیزهای خوب را به او آمده است. پس از آن می شود!

در حال حاضر کتی آگاه است از خود آگاهی است. او چشم های شسته شده تمیز! به اعتقاد من این بود که کتاب مقدس اشاره به متولد شدن دوباره به منظور ورود به پادشاهی از بهشت است. پادشاهی از بهشت است که شادی در لحظه حال. “بهشت در دست است!”

ورزش:

شروع به شناسایی هر مرحله است که شما ممکن است در مواجهه با قانون جاذبه است. این ممکن است در مراحل من ذکر شده و یا آنهایی که منحصر به فرد برای سفر خود را. که در آن شما در رابطه با زمانی که شما برای اولین بار شنیده در مورد آن ؟ آگاه شدن از این فرایند آن را به عنوان اتفاق می افتد. آیا شما متوجه چرخه زندگی خود را ؟ باقی می ماند به خصوص مشتاق به تجربه اتفاق می افتد به عنوان یک نتیجه از گذشته فکر می کرد.

انتخاب یک منطقه مهم از زندگی خود را. نوشتن خود را صادقانه اعتقادات در مورد آن. نگیرید! هنگامی که به پایان رسید نگاهی به لیست خود را. آیا شما واقعا می خواهید به فاش کردن این باورها به عنوان اشیاء و حوادث در زندگی خود را? این بسیار قدرتمند! شما در حال حاضر یک کیمیاگر کار با الهی مواد شیمیایی جهان: میل e-motion و فکر می کردم.

یکی از قدرتمند ترین تمرینات برای من شده است به برچسب ناخوشایند به عنوان “باقی مانده”. اگر وقایع منفی را به خودتان یادآوری کنید که این نتیجه از سابق راه در واکنش به محیط زیست خود را. درک که به واکنش نشان می دهند به تجارب منفی با منفی بیشتر است که برای حفظ همان چرخ چرخش. اگر شما در حفظ و انجام آنچه شما باید انجام داده و همیشه شما را حفظ خواهد کرد گرفتن آنچه که شما همیشه رفت.

حتی اگر به نظر می رسد دلهره آور چهره این وهم سختی با ایمان ثابت قدم. شما باید شکستن چرخه. زنجیر نامرئی هستند! آنها را در سر خود را! قدرت خود را در واکنش های خود را. جدید را انتخاب کنید. را انتخاب کنید و به رایگان از کسانی که به صورت خودکار پاسخ به محرک های خارجی است. آگاه از این واقعیت است که شما آگاهانه ایجاد این زندگی. این است که چرا شما در اینجا!

این حکم باقی مانده در هسته هر ماندگار معنوی, آموزش, از آغاز زمان:

خودت را بشناس. همانطور که در بالا, بنابراین در زیر. به عنوان ظرف بنابراین بدون.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.