قانون جاذبه و شرایط اضطراری – چگونه برای جلوگیری از ایجاد پول بلوک و آشکار رفاه سریع

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

آیا شما تا به حال آرزو شما می تواند آشکار فراوانی و جذب برخی از پول اضطراری سریع ؟ اگر شما در جام جم و شما به آن نیاز دارید دیروز ؟ شما همچنین متوجه شدم که این فقط مهم نیست چقدر سخت شما سعی می کنید آن را به ندرت کار می کند ؟ یک دلیل وجود دارد که برای…

هنگامی که شما در یک جم انرژی خود را دودی “اضطراری” و “نیاز” و متاسفانه قانون جاذبه تنها به ارسال شما بیشتر از آن است. هنگامی که شما نگران در مورد چیزی است که شما بیشتر از آنچه شما در مورد نگران است.

پس چه می توانید انجام دهید ؟

این یک catch-22. شما نیاز به پیدا کردن یک راه برای احساس بهتر است قبل از همه چیز بهتر می تواند. اما که می تواند یک چالش بزرگ است. پس از همه آن را احساس می کند بسیار متضاد با منطق.

من به یاد داشته باشید سال پیش زمانی که من برای اولین بار گفته بود که من تا به حال بود خوشحال بودم که قبل از من می تواند آنچه که من واقعا می خواستم. من فکر کردم که پوچ بود. من خیلی علامت در “مسنجر” چه کسی به من گفت که.

نکته این است که حق با او بود.

بنابراین آنچه شما باید انجام دهید ؟

در اینجا دو مجموعه از راهنمایی. اولین مجموعه کمک خواهد کرد که شما را آرام و طرز فکر خود را خاموش وضعیت اضطراری بنابراین شما می توانید شروع به اقدام بدون احساس از جان گذشته که به نوبه خود یک کلید مهم برای تجلی فراوانی است.

طرز فکر مراحل:

  1. تنفس
  2. نگاهی به یک استراحت و یا انجام چیزی است که شما لذت ببرید. یک پیاده روی در حمام, یک فنجان قهوه و موسیقی و غیره.
  3. کار با ابراهیم عاطفی مقیاس (نگاه کنید به نوار کناری برای پست در آن).
  4. دعا و/یا تفکر ترجیحا هر دو.
  5. از آن لذت ببرید
  6. تصور کنید که شما تا به حال آن را در حال حاضر و آنچه که احساس بود. خود قرار داده و به احساسی که دولت از شادی و قدردانی است.
  7. اجازه دهید آن را برو. اجازه می دهد. نوبه خود بیش از آن به جهان/God.

همانطور که در جریان هستید در مورد تنظیم طرز فکر شما اصلا فقط نشستن وجود دارد. نگاهی به مجموعه دوم از مراحل:

مراحل اقدام

  1. بررسی منطقی گام بعدی است که شما می توانید به ارائه راه برای پول به شما آمده است.
  2. پیش بروید و اقدام است.
  3. تکرار به عنوان مورد نیاز است.

نمونه برای مراحل اقدام

اگر شما نیاز به یک کار پیش بروید و درخواست برخی از. شما ممکن است همچنین می خواهم به ذکر است به دوستان و همکاران خود را که شما دنبال آن هستید. و اگر شما پشت سر خود را با مهلت پیش بروید و دور تراشه در آنها. شاید شما در حال مسدود کردن سفارشات بیشتر بنابراین شما می توانید که کار انجام شده تا آن را انجام دهد. شما همچنین ممکن است بخواهید نگاهی به اطراف خود نگاه برای دیدن اگر شما چیزهایی که شما می توانید فروش و پست یک آگهی در Craigslist.

و به عنوان شما را به مرحله عمل در مبارک پیش بینی شما پیدا کنید که همه چیز خوب خواهد شد شروع به اتفاق می افتد. شما هنوز هم نمی تواند با عجله همه چیز. اما کمتر به شما مقاومت در برابر آنها را سریع تر شما قادر خواهید بود برای آشکار فراوانی است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *