ماموریت Bluray نقد و بررسی

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

این ماموریت آخرین فیلمنامه توسط رابرت بولت نویسنده مسئول این حماسه تاریخی به عنوان مردی برای تمام فصول و لارنس عربستان. مدیر Roland Joffé ساخته شده است که یک فیلم به همان اندازه بلند پروازانه در آن مقیاس های خیره کننده فیلمبرداری توسط کریس Menges عمیقا در حال حرکت اجرای برنامه از ستاره جرمی آیرونز و رابرت دنیرو, و یک روح برنده جایزه نمره از Ennio Morricone.

در 1750s و تمرکز بر روی داستان واقعی از ماموریت سن میگوئل ساخته شده در قله عظیم آبشار Iguazu و تاسیس پناهگاه بومی گوارنی قبیله که در زندگی وجود دارد; حفاظت از آنها را از تاجران برده در طول در حال جنگ جانشینی اسپانیا مبارزه در برابر پرتغالی ها بیش از مناطق در مرز پاراگوئه و آرژانتین.

جرمی آیرونز نقش پدر گابریل یک ملتهب یسوعیون که به تنهایی فلس های خطر ناک می افتد و برنده اعتماد بومیان با دلربا ابوا بازی و ارادت خود را به ایمان است. رابرت دنیرو است کاپیتان رودریگو مندوزا مزدور که ربوده گوارنی و فروش آنها به هر دو زبان پرتغالی و اسپانیایی کشت و زرع صاحبان; که کاتولیک رومی شاه مخالف برده تجاری.

زمانی که مندوزا نامزد Carlotta (Cherie Lunghi) اعتراف می کند که او در عشق با او برادر کوچکتر فلیپ (Aidan Quinn) او می شود مصرف با حسد و بعد از آن زمانی که او می یابد که زن و شوهر در رختخواب با هم دو برادر برای مبارزه با یک دوئل که در آن Felipe کشته شده است. مندوزا است که موجب ویرانی و با گناه و سقوط به یک تسلی ناپذیر افسردگی خود را ندامت او منجر به قبول توبه و طلب بخشایش از سفارش یسوعیون به کفاره برای گناهان خود را.

پدر گابریل متقاعد مندوزا به سفر با او به بالای آبشار بر دوش بیشتر با کشیدن خود و زره های سنگین پشت سر او به عنوان بخشی از مجازات او. پس از رسیدن به بالا گوارنی تشخیص مردی که به شکار آنها و در ابتدا واکنش نشان می دهند با خصومت اما کشیش اطمینان آنها را که سابق slaver را توبه است که به صورت جدی و او پذیرفته شده است به عنوان یکی از برادران. همه به خوبی تا زمانی که پرتغالی تحت فشار قرار دادن اسپانیایی برای صرفنظر کردن از مبلغ زمین در توافق با معاهده مادرید. مقام پاپی می فرستد یک فرستاده کاردینال التمیرنو (Ray McAnally) به عمل به عنوان یک میانجی و تعیین سرنوشت خود است.

التمیرنو سابق یسوعیون خود را انتخاب کنید آنچه که او معتقد است به کمتر از دو evils; اگر او سوغات استعمارگران و سپس بومی خواهد بود مجبور به بردگی اما اگر او اجازه می دهد تا ماموریت باقی می ماند و سپس پرتغالی را محکوم سفارش یسوعیون و خطر شکستگی کلیسای کاتولیک در اروپا است. با وجود اینکه تحت تاثیر زیبایی و موفقیت مبلغ جامعه التمیرنو قوانین را به نفع خود بسته.

یسوعیان سرپیچی کاردینال تصمیم امیدوار به ماندن و حفاظت از گوارنی از نیروهای استعماری همیشه این پراگماتیست مندوزا در حال حاضر مقرر کشیش خود استدلال می کند با پدر گابریل در مورد چگونه آنها باید در مورد دفاع از خود را از حمله قریب الوقوع. پیچ و مهره اسکریپت بسیار هوشمندانه به بررسی دوگانگی انسان; گابریل متعصبانه است در اعتقاد که عمل خشونت جرم است در برابر خدا در حالی که مندوزا آماده است برای شکستن عهد خود به منظور دفاع از این ماموریت با توسل به زور در صورت لزوم.

هر دو جرمی آیرونز و رابرت دنیرو به انجام اجرای برنامه ها و فیلم های تولید شده توسط David Puttnam رفت و به پیروزی معتبر نخل طلا در سال 1986 جشنواره فیلم کن. 25 سال بعد از این فیلم به نظر می رسد کاملا خیره کننده Blu-ray کامل 1080p انتقال نمایش داده می شود 2.40:1 نسبت ابعاد با ملاحظه تصویر تیز و با شکوه پالت رنگ قابل توجه ترین در کافی عکس از شاخ و برگ سبز رنگ. DTS-HD 5.1 موسیقی متن فیلم کاملا مخلوط گفت و گو با Morricone فراموش نشدنی برنده اسکار نمره اصلی.

ماموریت هوشمند و دقت خوبی نوشته شده و فیلم که توجهی تم ها هنوز هم مربوط به امروز و در حالی که تصاویر نهایی هستند و نه دلخراش آنها به هیچ وجه کاستن از محض ویژگی های درخشندگی که رفت به گرفتن چنین منظره در فیلم است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.