بیس بال ضربه راهنمایی – عالی یک آستر در مورد بیس بال راهنمایی در هدف قرار دادن

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

گاهی اوقات شما می توانید می گویند بسیاری تنها با چند کلمه. لیست زیر بیس بال راهنمایی در ضربه خواهد ثابت کند که فقط نقطه

همه چیز می رود به سمت پارچ.”

بدن شما باید برای رفتن به سمت پارچ و نه نسبت به پایه سوم اگر شما راست دست hitter وظیفه و یا نسبت به پایه اول اگر شما چپ دست hitter. این بسیار معمول بیس بال زدن مشکل به دلیل آن است که بسیار غیر طبیعی را به سمت کسی پرتاب یک توپ بیس بال در جهت خود را. اما واقعا بزرگ hitters همه آن را انجام دهد.

برجسته hitters باید آهسته و سریع دست.”

سریع تر شما حرکت پاهای خود را در اطراف بهتر شانس هستند که شما را دریافت خواهد کرد “درهم و برهم است.” پایدار و متعادل پایه و اساس است که به عنوان مهم به خوبی بیس بال زدن آن را به عنوان است برای ساخت یک خانه. حتی اگر همه چیز را بالاتر از پایه و کامل است که آیا آن هدف قرار دادن یک توپ بیس بال و یا ساخت یک خانه اگر پایه و اساس نیست کامل آن منجر به بسیاری از مشکلات است. و “سریع دست” از اهمیت زیادی برخوردار زمانی که هدف قرار دادن یک توپ بیس بال. آن را بسیار خسته کننده به خصوص برای قدرت کوزه زمانی که یک hitter وظیفه به معنای واقعی کلمه فقط طرفداران بت با بسیار سریع دست و بازدید توپ سخت را برای یک ضربه.

کوتاه و سریع است که بسیار بهتر از طولانی و قوی.”

من می نمی توانیم بیش از حد چگونه بودن “کوتاه به توپ” عامل بسیار مهم و یکی از بهتر بیس بال ضربه راهنمایی. بودن “کوتاه” یک ضرورت مطلق است و شما را قادر به گرفتن به هر fastball. من ترجیح زمین در برابر یک توپ بیس بال hitter وظیفه با طولانی و بسیار قدرتمند نوسان نسبت به کسی که “کوتاه به توپ” هر روز!

گشاد گشاد راه رفتن و سپس نوسان.”

آنها دو جداگانه حرکات در عین حال اغلب ضعیف تر hitters انجام خواهد شد آنها را در همان زمان. سازمان دیده بان و شما این بسیار معمول بیس بال زدن مشکل اغلب. آنها باید اتفاق می افتد در جانشینی سریع اما آنها جداگانه حرکات است که باید انجام شود به عنوان هموار که ممکن است.

تنش یک hitter وظیفه بدترین دشمن.”

بیان شده است که در اطراف برای چند دهه و هنوز هم یکی از بهتر بیس بال راهنمایی در مورد هدف قرار دادن. هدف قرار دادن یک توپ بیس بال به طور موثر است چیزی که آسان به انجام است. اگر شما سفت کردن ماهیچه های خود را, آن است که تقریبا غیر ممکن است به خوبی بیس بال hitter وظیفه. که یکی از دلایل برخی بسیار خوب hitters را کمی پیچاندن با بدن خود و یا خود را خفاش ها در حالی که انتظار برای زمین. آن را تقریبا غیر ممکن است برای سفت کردن ماهیچه های خود را هنگامی که شما در حال حرکت آنها را. استراحت و “هوا اجازه دهید بیرون.”

برای ضربه زدن به توپ سخت تر شما لزوما مجبور به نوسان سخت تر.”

اصلا جای تاکید بیش از حد بر چقدر سخت شما نوسان خفاش. این بسیار معمول بیس بال زدن مشکل به خصوص با بازیکنان جوان است.آنها نوسان بیش از حد سخت و دست از بیس بال با یک پا. به شدت تمرکز بر گرفتن شیرین بخشی از خفاش در توپ به عنوان اغلب به عنوان شما می توانید. به من اعتماد یکی از مهم ترین بیس بال راهنمایی در ضربه زدن به فقط خفاش وجود دارد و تماشای چه اتفاقی می افتد. اجازه بت فراموش 90% از کار را برای شما. خفاش تولید کنندگان صرف میلیون ها دلار در تحقیقات به توپ پرش کردن خفاش هنگام ضربه زدن بر روی “نقطه شیرین.” هیچ کس را تا به حال متوجه چگونه سخت شما بود یا نه نوسان در زمین است. چیزی که آنها متوجه خواهد شد که خود را “دانه” رفتن سمت راست-مرکز یا سمت چپ-مرکز زمینه شکاف!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.