بالا 6 قایقرانی مقصد در جهان

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

به عنوان یک kayaker آیا آن را آهسته گام ماجراجویی شما می خواهید و یا برش و بطرف راه خود را از طریق یک پرده آب وجود دارد مقصد به انجام هر kayaker را لیست آرزو. که با توجه به بالا قایقرانی مقصد وجود دارد عوامل متعددی است که باید در نگاه. این عوامل عبارتند از: نزدیکی به طبیعت متنوع و حیات وحش فراوان و ماجراجویی است. فرصت ها برای همه مهارت های سطح یک نقش با در نظر گرفتن بهترین مقصد است. عوامل فوق نه تنها عوامل است. ما فقط به نام چند.

قایقرانی ورزش هیجان انگیز و تفریح فعالیت برای تمام سنین است. آن را فراهم می کند تمام بدن کار کند. علاوه بر این هر kayaker می شود برای لذت بردن از اطراف محیط زیست طبیعی به عنوان نزدیک که ممکن است. تا حد بسیار زیادی وجود دارد و مکان های هیجان انگیز برای قایقرانی در جهان وجود دارد مقصد که هر kayaker هرگز از دست ندهید. برخی از قایقرانی مقصد عبارتند از:

1. یخچال خلیج آلاسکا:

پس John Muir بازدید یخچال خلیج در سال 1879 منطقه باز کرده است تا تعداد بی شماری از fjords و خلیج برای قایقرانی در دریا و آن را ارائه کرده است 16 جزر و مد آب یخچال به اکتشاف. منطقه ارائه می دهد یک جایزه دیگر است که یکی از بهترین شانس را شاهد مراحل گیاه جانشینی چپ با عقب نشینی یخچال های طبیعی. به ‘بوش’ در آلاسکا آن را به عنوان محلی شناخته شده موسیقی از تندرا تالاب ها و نمرات از آتشفشان فعال همراه با Aleutian islands 300-قوی الجزایر حساس مانند چراغ های کریسمس بین امریکا و آسیا است.

آلاسکا است به مسحور از تنوع حیات وحش است. زمینی جانوران شامل گرگ beavers در و گوزن شمالی در حالی که شبه جزیره آب فراوان با شیر دریایی نهنگ و دریا مستعمرات. آلاسکا عظیم محل را با مقدار زیادی از گزینه های برای دوستداران ماجراجویی و سوال این است که چگونه به آن جا همه در به طوری که برای به دست آوردن بهترین نتیجه را از تمام گزینه های موجود در آلاسکا است.

2. قایقرانی در Baja, مکزیک.

با حدود 2000 مایل از وحشی خط ساحلی ناهموار و فقط یک درایو کوتاه از ایالات متحده باعث می شود خلیج کالیفرنیا بالا قایقرانی مقصد در جهان است. این هدایت از طریق coves در اطراف تخته سنگ به غارها به سواحل خالی و یا تماشای نهنگ ها در بسیاری از قایقرانی راه های ارائه شده در اینجا. وجود دارد حدود 100 سلیمان در کالیفرنیا خلیج فارس با حدود نیمی از آنها محافظت می شود به عنوان فوق العاده زیستی متنوع رزرو سایت و همه آنها احاطه شده توسط کریستال آبی دریا. آب و هوا در این منطقه معتدل در تمام طول سال در اطراف و لذت بردن از آرامش دریا به لطف محافظ توسط شبه جزیره خود را.

به عنوان شما تور باخا شما مطمئن شوید که برای دیدن حیوانات دریایی است که بازدید از این منزوی بهشت در حالی که قایقرانی از طریق آسان رفتن و آب روشن و شگفت در دلربا پس زمینه از جزیره است. گذشته از قایقرانی در این منطقه در حال حاضر شاهد بازگشت به آن منحصر به فرد تنوع زیستی که یک بار تهدید به دلیل صید بی رویه. در مکزیک باخا وجود دارد بزرگ کلنی بومی منطقه و همچنین تعداد متناوب از گونه های نادر گیاهی است که در حدود 3500 گونه در کل بسیاری از آنها در بر داشت در هیچ جای دیگری بر روی زمین است.

3. قایقرانی در نیوزیلند.

نیوزیلند به معنای واقعی کلمه همه چیز را به ارائه. همراه با غول پیکر در پارک ملی آن عالی است نقاط برای قایقرانی. خلیج اتحاد از راه دور coves سواحل غارها و سال در اطراف آب و هوای گرمسیری بنابراین شما می توانید هر زمان که شما زمان. نیوزیلند فراهم می کند طیف گسترده ای از حیات وحش است. میلفورد صدا بزرگترین جاذبه در نیوزیلند و آن تشکیل شد, بیش از میلیون ها سال از یخبندان فعالیت های.

میلفورد صدا ارائه می دهد نامساوی زیبایی مقیاس و عظمت است که آن مجموعه جدا از هر جای دیگری در این سیاره است. کوه در این منطقه بزرگ و سرسبز با پوشش گیاهی آبشارها آبشار صدها متر پایین عمودی صخره چهره ها و دریاها coursing از طریق دره ها که بسیار روشن است. زمانی که صعودی تا از طریق سرسبز جنگل راش و به آلپ محیط در بالای صفحه به شما پاداش با دیدگاه های پانوراما از اطراف کوه های آلپ و دریاچه های عمیق بوش چادری دره.

4. Dalmatian در سواحل کرواسی

کرواتی خط ساحلی پر از جنگل های کاج و صخره های سنگ آهک. آن را نه لزوما بهشت گرمسیری شما در پیدا کردن در اقیانوس آرام جنوبی است, اما آن را منحصر به فرد و جذاب سفر است که شما قطعا فراموش نخواهد شد. مقدار زیادی از جزیره خارج کرواتی سواحل را به شما مقدار زیادی از گزینه ها برای که به کجا برود.

5. جزایر یونانی.

برای کسانی از ما که ترجیح می دهند واقعی, قایقرانی, جزایر یونانی ارائه هزاران نفر از عالی دریا قایقرانی آب. در این جزایر که در آن قایقرانی در دریا است متمدن آن است که ممکن است به دست و پا زدن از یک جزیره به دیگری. وجود بارهای از راه دور coves های و سایت است که شما می توانید قایق پارویی اسکیموها.

یکی از جزایر Cyclades در یونان است Milos. آن را به یک ماما میا-مانند تنظیم از فیروزه آبی دریاها مطابق آسمان و رنگ طلایی شن و ماسه. میلوس اصلی ادعا می کنند به شهرت است که از آن جایی که Venus de Milo مجسمه پیدا شد در سال 1820 اما انسان ساخته شده از آثار کم رنگ در مقایسه با زمانی که به شما در تنظیم چشم در Milos’ زیبایی های طبیعی است. میلوس’ ماه-مانند چشم انداز که در آن راکی محصولات سوخته قرمز خاکی قهوه ای و استارک سفیده با هم یک صحنه بزرگ-stealer در هر مصنوع باستان است. پس شما خواهد بود قایقرانی در دریا Milos’ خط ساحلی به شما خواهد بود قادر به رفتن به جایی که دیگر قایق نمی تواند.

6. سواحل غرب اسکاتلند.

سواحل غرب اسکاتلند است به انبوه دریا lochs ورودی و جزیره نقطه چین میان یک achingly زیبا از ارتفاعات, پانوراما, و آن را سخت به فکر می کنم از یک راه بهتر از کاوش در این منطقه از دریا و قایق پارویی اسکیموها.

اسکاتلند برکت است با تمام انواع فوق العاده آب به قایقرانی در آن خط ساحلی و قایقرانی در دریا است که آن را ارائه می دهد که واقعا یک جواهر در آن آبکی تاج. راه رفتن در امتداد سواحل اسکاتلند, شما را به دیدن هزاران کیلومتر از ورودی های دریا غارها coves های و جزیره به کاوش و دریا کایاک مناسب کرافت برای این کار است.

در همه جا شما بروید شما برخورد خواهد شد مجموعهای از حیات وحش, باستان, فرهنگ و مردم اسکاتلند معروف برای مهمان نوازی خود را. سواحل غرب ارائه می دهد برخی از فوق العاده سواحل شنی ناهموار صخره و حیات وحش در فراوانی. شما را وادار به لذت بردن از زیبایی از این منطقه به عنوان مهر و موم شنا جالب در زیر قایق خود را. آن است که به سادگی جادویی قایقرانی در دریا منطقه است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.