گرایش اجتماعی – منعکس کننده تغییرات در آگاهی

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

بازگشت در سال 1996 زمانی که اینترنت فقط تبدیل شدن به یک موضوع بحث در میان مردم هر روز من زندگی در یک کلبه سنگی در Cuyamaca کوه های سن دیگو در پارک ایالتی. و من در مورد این پدیده جدید بود و من خیلی clueless. زمانی که دوست من گفت: “Kath این همه در مورد آگاهی” من بلافاصله درک ارزش از اینترنت است.

“وای” من فکر می کردم “ذهن به ذهن ارتباطات بدون صورت به انحراف کسی درک یا قضاوت در مورد یک فکر است.”

در عرض چند ماه من خریداری من اولین لپ تاپ و آنلاین. من به عقب نگاه کرد. در واقع اینترنت و تمام تکنولوژی دو چیز چیزهایی که من به طور مداوم لیست در عمل روزانه “قدردانی”.

من به خاطر زندگی در مزرعه در مونتانا و مایل وجود دارد یک راه برای زندگی در این مکان زیبا و در کسب و کار. خوب voila! بپرسید و آن داده شده است.

اخیرا این پدیده شبکه های اجتماعی. من باید اعتراف که من شده اند با کشیدن پای من در این یکی برای یک زمان طولانی (تکنولوژی-زمان زندگی). در این سایت تنها به تماشای من بود فضایی که بچه ها به نظر می رسید به “دریافت” بلافاصله. که نسبتا خصوصی فرد, من فقط می توانم تصور کنید که قرار دادن من “پروفایل” اجازه دهید به تنهایی افکار من در خارج وجود دارد برای کل جهان به عنوان خوانده شده, ویرایش و منتقل می کند. سپس در جانشینی سریع مرتبط در Facebook و توییتر ساخته شده اولین خود را همراه با دیگران است. من آن را مدیون دوستان من که yanked من کاملا بدون تشریفات به قرن 21 است.

من صرف زمان قابل توجهی خواندن و تحقیق در مورد این رسانه ها چون برای اکثر من تردید خجالتی و خصوصی. اغلب من آمده اند در سراسر شبکه های اجتماعی با توجه به رشد کسب و کار و اینجا جایی است که من اعتراف یک شک. که در آن پول است که انگیزه من معمولا مکث قبل از دنبال کردن موش صحرایی قطب شمال ممکن است صخره.

من برای اولین بار وارد سایت های شبکه های اجتماعی در ارتباط بود ، یک دوست از من دعوت بنابراین من پیوست. من رزرو شد: چقدر وقت است که این را فقط من ارسال آمار کسب و کار آنلاین نمی گرفتن که من هستم. با این وجود من آغشته من اندکی پا به این عجیب و غریب آب. معلوم نیست تعداد زیادی از کل زمان اما عجیب ترین چیزی که اتفاق افتاد, مردم, من نمی دانم شروع به از من بپرسید به لینک به آنها را. در امتداد همان زمان در یکی دیگر از سایت های شبکه های من دریافت درخواست ها برای من به “توصیه” مردم است. واکنش من بود برای پاسخ به آنها “من دوست دارم به شما توصیه می کنیم اما من این است که سیاست به واقع می دانم که شما لطفا احساس رایگان با من تماس بگیرید و اجازه دهید آن را به هر یک از دیگر ، به عنوان شما ممکن است تصور کنید هیچ کس در زمان زمان برای تماس با من. آن را به نظر می رسد به من به یک بازی اعداد; کاملا غیر صمیمی و واقعی نیست. من ممکن است می گویند که در این سایت من هنوز هم سریع به این سیاست.

در حدود همان زمان من پیوست Facebook و توییتر, یک بار دیگر, با توجه به دوستان. در ابتدا من تا به حال بسیار سریع مشخصات و صرف نمی کند در هر زمان به طور فعال مشغول به کار با آنها. پس از آن جهان مرا فرستاده فرشته دیگر به توضیح واضح به منفرجه – من. این فرشته گفت: “Kath این مکان که در آن شما واقعا می توانید به مردم می دانند و آنها به شما می دانید.” مشابه نسخه اول من از دوستان آگاهی بیانیه. با این کیهانی پر کردن وارونه سر من شروع به درک…

چشم انداز است که یک چیز بزرگ است. هنگامی که شما می توانید به عقب ایستاده به اندازه کافی دور از چیزی است که شما شروع به دیدن تصویر بزرگتر و آنچه که واقعا در رفتن. بنابراین من ایستاده بود من روانی نردبان و شروع به دنبال در شبکه های اجتماعی عکس و در اینجا چیزی است که من می بینم.

واضح ترین چیزی که من می بینم این است که مردم نیاز به اتصال و ارتباط با یکدیگر است. در اندازه من دوست دارم که مردم در حال رد و تلویزیون و آگهی های بازرگانی است که به آنها گفتن چگونه به فکر می کنم در مورد یک موضوع است که “آنها” می خواهم شما را به فکر کردن در مورد. گاهی اوقات من باید این فرصت را برای دیدن تلویزیون های تجاری مانند زمانی که من در باشگاه من یک نگاه اجمالی به آنچه در تبلیغات است که مرتکب در عمومی. در اینجا این بیماری (کاشت بذر) و هنگامی که شما آن را دریافت کنید از پزشک خود بپرسید برای این دارو (مستقیم موش صحرایی قطب شمال). ارگ. من تو را دیدم یک تجاری روز دیگر در مورد شربت ذرت با فروکتوز بالا و به همین دلیل آن برای شما خوب است. دو ارگ. بنابراین زمانی که من در حال گوش دادن به یک پیش بینی است که در سال 2009 که مشاهده تلویزیون که قرار بود به کاهش به میزان 15 درصد در حمایت از شبکه های اجتماعی شروع کردم به لبخند. اغلب نیست که مردم راه من آمده و جلوگیری از تماشای تلویزیون است.

دوم من می توانید ببینید از یک چشم انداز بزرگتر این است که یک شلاق دیدم واکنش به غیرشخصی فاصله است که شرکت های بزرگ, شرکت ها و دیگران برقرار کرده اند در سال های اخیر از تلفن درخت. شما نمی توانید به صحبت کردن با یک شخص واقعی است و اگر شما کسی که آنها احتمالا نمی دانید که چگونه به شما کمک کند اجازه دهید به تنهایی باید الهام بخش و تمایل به گوش دادن به شما. ما شده اند بشدت فاقد واقعی برای یک زمان بسیار طولانی است. آیا باور من نیست ؟ سعی کنید صحبت کردن با کسی در مورد وام وام مسکن خود را و یا نیازهای خود را بیمه. آنها روبات و اتوماتیک است که می تواند مراقبت کمتر است. بنابراین در اینجا شبکه های اجتماعی در ثانیه شما می توانید پست خود را در پاسخ به آنچه شما انجام می دهند. به دنبال یک بانک است که شخصی خدمت ؟ پیروان خود را می سنج و راهنمای شما را به تجربه شخصی خود را. به دنبال آخرین درمان طبیعی برای سرطان, توییتر, و ببینید که چگونه بسیاری از قلب به کمک شما می آیند.

این است که مردم به تماس با مردم یک بار دیگر تنها re-مخلوط های جهانی عصر. چقدر سرد است ؟ ما را مجبور به نشستن با پاسخ بانکدار یا نماینده بیمه و یا دکتر به ما و فرو برد که اگر آن را احساس نمی کند ما می توانید به ما “تمدید تمدید تمدید خانواده” و رسیدن به سراسر فضا و زمان برای بیشتر و بهتر است.

سوم ما کاملا شفاف به جهان است. این چیز خوبی است. یکی از اصلی ترین چیزهایی است که ما به چنین فلج دولت به عنوان یک ملت است که مفهوم “دستور کار پنهان”. ما شنیدن آشکار کلمات و شکست خورده اند به گوش چرخید پیام. شما ممکن است می گویند چرا این گونه متفاوت است ؟ آن را بسیار سخت به چیزی مصنوعی در طول زمان است. شما ممکن است می خواهم برای مخفی کردن برخی از جنبه های آنچه شما واقعا به اما هنگامی که شما در توییتر و یا صحبت کردن با دیگران در Facebook در نهایت رنگ واقعی خود را از طریق درخشش هر چه به شما می گویند راه شما آن را می گویند و یا طبیعت دوستان و پیروان است که شما در حال جمع آوری. این است که همه حکومت قانون جهانی جاذبه و شما می توانید آن را جعلی نیست اینجا. بنابراین در یک شیوه ای بسیار ظریف این انفجار از سایت های شبکه های اجتماعی نیز بازگشت به تمایل ما برای حقیقت است.

در نهایت این بیان که ما واقعا هستند و سهم ما در جهان است. ما دیده و شنیده می شود. ما برای نمایش منحصر به فرد ما و ارائه آن را به خوبی مخلوط سوپ جهان است که همه چیز را ما انجام دهید…بازی با هر کس دیگری.

حتی اگر ما در حال استفاده از آن به بازار کسب و کار ما, یک ابزار, یک ویجت و یا یک سرویس ذاتا ما در حال نمایش ما بسیار بودن به جهان ارائه آن را به عنوان ما گفت: ما قبل از ما در اینجا فرود آمد. اما یک چیز برای مطمئن شوید که ما در حال برقراری ارتباط فرد به فرد روح به روح یک بار دیگر. آمین به آن است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *