قانون جاذبه – واقعیت یا مزخرف?

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

کتاب “راز” و سپس فیلم به ظاهر فوری یک و بسیار زیاد تاثیری در زندگی بسیاری از مردم است و امروز افتضاح بسیاری از کسب و کار دوره های آموزشی به آن اشاره و آن را توصیه می کنیم حتی اگر آن را در واقع یک بخشی از این دوره است.

چگونه دراز شد این اثر ، چگونه بسیاری از مردم در واقع قادر به آشکار قانون جاذبه به زندگی روزمره خود را? من شک دارم که بسیاری از مردم قادر به انجام آن است. در واقع من به عنوان خوانده شده که حدود 97 درصد از مردم پیدا کردن که راز به نظر نمی رسد که برای آنها کار می کنند.

چگونه نا امید کننده برای همه آنها را! آن را تحویل داده است مانند یک راه برای آن را به نظر می رسد بسیار فوق العاده و بسیار ساده هست ؟ چرا پس از آن می تواند تا چند نفر جذب آنچه آنها تمایل به زندگی خود را ؟ قانون جذب, راز, فقط یک افسانه و یا خیلی مزخرف?

من به یاد داشته باشید که زمانی که من به تماشای فیلم من همه از کار اخراج و بسیار هیجان زده است. من پر از امید که فردا من می خواهم که من را تغییر داد و جهان پس از آن زمانی که این اتفاق رخ نداد من نا امید کردم و مقصر این فیلم, خودم, جهان و خدا برای ارائه نمی که صدا بسیار عالی و بسیار آسان برای رسیدن به.

این چیزی است که راز احتمالا ناخواسته نشان داد و یا حداقل رندانه است که همه کس تا به حال به انجام به جذب چیزهایی که به زندگی بود که می خواهید آنها را بسیار بد. آن همه در آمد در سراسر به عنوان اگر راز شد پاسخ به تمام مشکلات زندگی و خواهد آورد در مورد پایان از همه درد و رنج انسان.

تأمل در این به نظر می رسد برای من روشن است که اگر در واقع آن را به عنوان ساده به عنوان که پس از آن ما نمی خواهد پیدا کردن جهان و نژاد بشر در ظروف سرباز یا مسافر وحشتناک است که آن را در امروز که خشونت در برابر سیاره خود و دیگر انسان عادی تبدیل شده است.

حقیقت آن است که راز نیست جواب این است که نه پایان راه آن است که در واقع فقط آغاز سفر به سوی رهایی از رنج و صلح از ذهن.

من فکر می کنم ما نیاز به بررسی کامل مفهوم قانون جاذبه در یک مسئولیت بیشتر و کمتر واکنشی ترتیب اگر ما برای مهار این قدرت عالی و به برخی از هماهنگی به این جهان است.

اولین چیز این است که اگر ما بپذیریم که قانون جاذبه قانون جهانی است پس از آن ما نیاز به دانستن آن را در ما و ماهیت آن هیچ خوب فقط به آن فکر یا اعتقاد به آن است. ما نیاز به دانستن آن را در یک سطح عمیق در غیر این صورت آن خواهد بود اما غیر ممکن است به آشکار آن است.

سپس ما نیاز به ببینید که اگر وجود چنین قانون و سپس آن را بعید است که آن را فقط رفتن به محل کار و تنها برای چیزهای مثبت. که آن را جذب منفی و ناخوشایند چیزهای ناخواسته فقط به عنوان به راحتی آن را به عنوان خوب و سالم و مثبت فراوانی است.

اگر ما می توانید ببینید و قبول این تا حدی به عنوان یک نقطه شروع اجازه دهید یک نگاه در این سناریو که در آن ما سعی در استفاده از راز آشکار خوب یا فراوانی به زندگی ما. این اتفاقی است که برای بسیاری از ما. ما سعی کردیم با استفاده از این روش از راز و متوجه هیچ نتایج فوری. ما منتظر شاید چند روز اما به احتمال زیاد چند ساعت برای چیزهایی که برای شروع راه آینده ما شاید پر کردن ذهن ما با سوالاتی مانند “زمانی که آن اتفاق می افتد؟”, “چرا این اتفاق می افتد؟” ، خوب شما می توانید ببینید که این همه افکار منفی که درایو احساسات منفی پس چه قانون جاذبه خواهید برای دیدن ؟ منفی بدیهی است پس چه خواهد بود جذب ؟ شما آن را کردم من مطمئن هستم که بیشتر مسائل منفی.

پس از چند ساعت یا چند روز بعد از آن شما در حال جذب بیشتر انرژی منفی با توجه به بی حوصلگی و تمایل خود را همه چیز به سرعت اتفاق می افتد و تبدیل به نا امید و یا عصبانی که پس از آن به سادگی جذب بیشتر همان است که بیشتر و بیشتر منفی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.