چگونه برای جذب پول – دریافت نعمت مستقیم از خداوند رفاه و درمان مشکلات

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

آیا شما واقعا می خواهید بدانید که چگونه برای جذب پول ؟ شما از طریق هر قانون جاذبه, البته, اما هنوز هم لازم نیست که ثروت و پول مورد نظر شما ؟ اگر پاسخ شما بله جستجو به پایان می رسد در اینجا دلیل این که شما در بر داشت خدا از ابتدا خود او است حذف موانع. نام او است پروردگار گانش او همچنین شناخته شده به عنوان پروردگار از رفاه.

پروردگار گانش سهام ارتباط نزدیک با حکمت او است نیز مربوط به هر نوع ماده موفقیت است.

آیا می دانید که در درون همه ما باید موفقیت و موانع است که خودمان باورهای منفی و مسدود کننده است که ما مانع از دستیابی به آنچه تا کنون مورد نظر ما است. این است دلیل که چرا قانون جذب یا نماز نتواند به کار برای بسیاری از مردم است. اگر شما فکر می کنم با یک ذهن باز هیچ تفاوتی بین نماز و فرایند تدریس توسط قانون جاذبه است.

این نویسنده مشهور دکتر ژوزف مورفی گفت: در کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه است که هر غالب فکر نماز و شما آنچه شما برای آرزو.

آنچه که او به معنای وجود خود را جهانی یک تصویر دقیق از تصاویر و افکار است که شما تصور در ذهن خود را.

فکر می کنم در مورد آن, آیا شما شروع به احساس شادی و اعتماد به نفس زمانی که شما در حال دعا به خدا به آنچه مورد نظر شما.

زمانی که من یک نوجوان بود من همیشه دعا به خدا به من یک دوچرخه جدید است و مطمئنا در طول دعا من شروع به احساس هیجان زده و خوشحال می بینم خودم دوچرخه سواری. این بود که هر گونه متفاوت از قانون جاذبه? هیچ. این دقیقا همان.

ضمنا من دوچرخه ؟ پاسخ این است که مسلما بله.

نقطه تمام از شما گفتن داستان است که همه چیز را ما می آید مستقیما از خدا. اگر شما واقعا می توانید تصور کنید و همان فرکانس به عنوان آنچه شما می خواهید و سپس شما قطعا می تواند آن را داشته باشد.

مشکل با بسیاری از ما به ارث برده اند باورهای منفی در درون ما است که باید منتشر شود. این جایی است که پرستش پروردگار گانش می آید را به تمرکز.

در هند هیچ خوب کار می تواند شروع شود قبل از پرستش پروردگار گانش از او vignaharta (مشکل حل) و خدا موفق باشید. با شعار ساده مانتراها در مقابل یک مجسمه گانش شما می توانید حل و فصل هر گونه منفی ناخودآگاه الگوی است که immerged در این و یا حتی در زندگی گذشته خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *