کمبود مقابل. رفاه: چگونه برای دریافت بیشتر از آنچه شما می خواهید در زندگی خود را

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

کمبود و رفاه دو از نظر من تا به حال نه شنیده تا زمانی که من وارد مربیگری جهان است. در ابتدا من احساس آنها دنیوی مفاهیم مشترک پیگیری اموال و ثروت… در ارتباط با مصرف زیاد مدت: فراوانی است. به زودی یاد گرفتم در مورد حقیقت موجود در این مفاهیم و دیدم تاثیر دیدگاه ما از آنها در زندگی ما, رویدادها, مردم و پول و همه چیز.

اول از همه کمبود در مقابل رفاه است صحبت کردن در مورد چشم انداز خود را در جهان. کمبود تمرکز بر روی آنچه که شما نمی باید و نمی تواند انجام دهد. آن را منفی و ساکن در چگونه شما در حال محدود برگزار می شود و یا قادر به حرکت به جلو به شما به عنوان می خواهم. این نشان می دهد که شبیه به این بود:

* صاحب کسب و کار: من می توانم هر گونه پستها به دلیل هزینه آن بیش از حد.

* مادر: من نمی توانم در خارج از خانه به دلیل وجود دارد هیچ کس به تماشای بچه ها.

* ناراضی حرفه ای: من نمی توانم تغییر شغل خود را به خاطر من نیاز به درآمد پایدار است.

* مجري: من نمی توانم استخدام بیشتر مردم; خرید و فروش است.

رفاه سمت تلنگر از کمبود. به دنبال آن است در آنچه شما باید انجام دهید. آن مثبت است خوش بین و متمرکز بر راه حل. رفاه یابد و چه خوب است و چه چیزی ممکن است. آن را می پرسد “چه می توانم انجام دهم؟” من صدا ممکن است مانند این:

* صاحب کسب و کار: پستها گران هستند اما من یک لیست کوچک از 100 نام از این مجلسی که من می توانید انجام یک سری از هدف پستها و آزمون اثر خود را.

* مامان: من می توانم از خانه و بچه ها را به پارک. همسر من است شب جمعه و من می تواند برنامه ریزی برای انجام کارهای پس از آن.

* ناراضی حرفه ای: من نیاز به یک درآمد پایدار است و می تواند چند کلاس برای کشف دیگر منافع در حالی که مشغول به کار در شغل فعلی.

* اجرایی: فروش پایین, اما من می توانم استخدام کوتاه مدت قرارداد کمک به جلو و از طریق این رکود است. من همچنین می توانید آمده و کار بر روی طبقه برای 5 ساعت در هفته برای حمایت از این تیم است.

نظر خود را در کمبود و یا رفاه بسیار مهم است زیرا:

1) این اثرات که شما چگونه دیدن جهان است. به عنوان توضیح داده شده در بالا هر طرف ترویج مثبت یا منفی فکر کردن. مردم به طور طبیعی بیشتر منفی سیمی (آنها هستند. وجود دارد برخی از آمار حدود 75 درصد از تمام بزرگسالان مکالمات به طور طبیعی منفی – فقط گوش دادن دفعه بعد که شما هستند.) مثبت مردم دیگر زندگی می کنند کمتر استرس و لذت بردن از زندگی بیشتر است. بنابراین اگر شما تمایل استرس کمتر و طولانی و لذت بخش, زندگی, شروع به فکر کردن از طریق چشم از رفاه.

2) این اثرات آنچه که شما دریافت خواهید کرد. برخی از آنها شک و تردید در مورد این اما این قانون طبیعت است. هنگامی که شما زندگی می کنند در کمبود و چسبیده به همه چیز ترس از دست دادن شما و چیزهایی که به نظر می رسد به اجرا. شما جذب کمیابی. دیگران که لازم نیست. افرادی که پول ندارم (یعنی مشتریان که نمی تواند پرداخت). افرادی که هم گیر هستند و یا قادر به انجام است. این غیر طبیعی است که چگونه این کار می کند اما آن را واقعا اتفاق می افتد. مردم متصل و چسبیده به پول و زمان اموال و به هر دلیل آن چیزی است که برگزار می شود به. سخت تر از مبارزه با شما برای شما و چسبیده به آن را سریعتر آن می ریزید. هنگامی که شما زندگی می کنند و از رفاه از سوی دیگر این باور نکردنی است چه می آید به زندگی خود را. من را انتخاب کنید به آن را به عنوان نعمت از خدا است. آن شگفت انگیز است. هنگامی که شما اجازه دهید از دستور کار خود و دیگران خدمت شما خدمت کرده است. هنگامی که شما متوقف کردن نگرانی در مورد پول و مسئول و در عین حال سخاوتمندانه شما باید مقدار زیادی. هنگامی که شما داوطلب آزادانه از وقت و انرژی خود را شما در حال سوگند و پر برکت. وجود دارد بسیاری از قدیمی adages در این مورد: “بخشندگان به دست آوردن” قانون طلایی ، هنگامی که شما می تواند به توقف و نگاه کنید که چه خوب است و چه مناسب است و اجازه می دهد خود را برای زندگی در نعمت به شما داده شده است آنها را درک و به روند همچنان در جریان است. هنگامی که شما گرفتار در ترس منفی و بدبینی زندگی سخت می شود ،

هنگامی که شما در حالت کمبود آن می تواند یک چالش به خارج. شما می توانید هر چند. شما فقط نیاز به عمد در مورد گوش دادن به نوار است که در حال اجرا است در سر خود را. گوش دادن به خودتان صحبت و شنیدن آنچه به شما می گویند. آیا شما گفت نمی تواند, نمی, هرگز, همیشه, همین حالا ، این علائم شما در حال نگاه کردن به زندگی از کمبود. کنید و از خود بپرسید “چه می توانم انجام دهم؟” “چه چیزی درست است؟” “چه چیزی امکان پذیر است؟” پس از آن انجام آنچه شما می توانید. اگر شما همچنان به همیشه انجام آنچه شما می توانید شما شروع به در آغوش رفاه تفکر و زندگی است.

آیا باور من نیست ؟ آن را امتحان کنید. آن شگفت انگیز است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.