قانون معنوی در مقابل. حقوق کیفری

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

قانون کیفری و قانون معنوی گاهی اوقات همزمان اما بعضی اوقات نه. در یک حس معنوی شما آزاد برای انجام آنچه شما می خواهید امتحان نهایی اینکه آیا یا نه یک داده عمل یا رفتار نقض قانون معنوی است که اگر آن لطمه می زند شما یا شخص دیگری است.

“تنها قدرت هر دولت دارای قدرت برای سرکوب جنایتکاران. هنگامی که وجود دارد به اندازه کافی نیست جنایتکاران یکی از آنها را می سازد. یکی اعلام بنابراین بسیاری از چیزهایی که می تواند یک جرم است که آن را می شود غیر ممکن است برای مردان به زندگی بدون شکستن قوانین.” آین رند

در زیر ما رئوس مطالب شرایطی که روشن چه جرم است و چه چیزی نیست-از نظر معنوی-بر اساس دراز مدت ما یافته.

1. یقه سفید دزد مانند دیگ بخار-اتاق اپراتور فکر می کنند باهوش هستند. آنها اصرار بر بی گناهی خود و سرزنش “خالص” سرمایه گذاران که باید بدانید بهتر است قبل از سرمایه گذاری خود را بدون انجام علت سعی و کوشش. اما نظر خود را قصد می کند و دیگ بخار-اتاق اپراتور با میل و رغبت به سرمایه گذار دانستن است که سرمایه گذار خواهد شد به احتمال زیاد از دست دادن او پول است و این اپراتور قصد فریبکاری سرمایه گذار ؟ اگر بله, سپس این اقدامات متحمل منفی داد.

تصور کنید تعداد زیادی از عمر آن طول می کشد به تعادل خوب منفی وارده با سرقت میلیون ها نفر از صدها نفر از بازنشستگان به عنوان مثال. این جای تعجب نیست که اکثر جنایتکاران باور نمی در سرنوشت و مقدرات.

2. گوهر گرانبها و الماس heists مانند فرودگاه Schiphol دزدی الماس مطمئنا کسب عاملان جدی منفی داد. “در آمستردام Schipol فرودگاه در فوریه 25, 2005 چهار مرد در یک سرقت KLM cargo خودرو کمین یک کامیون زرهی حمل جواهرات محدود برای آنتورپ الماس منطقه. Brandishing اسلحه آنها مجبور کردن رانندگان قبل از سرعت دور. از آنجا که بسیاری از سنگهای آنها filched هنوز جدا نشده که مشخص نیست چقدر غنیمت ارزش داشت-هر چند برخی برآوردها قرار داده اند این رقم را به عنوان بالا به عنوان $118 میلیون. که Schipol, جرم, است که حل نشده باقی مانده بزرگترین دزدی الماس در تاریخ است.”

که کاملا یک دزدی اما گاهی اوقات سرنوشت بسیار پیچیده تر از آن به نظر می رسد; این چهار بچه با اسلحه ممکن است تنها خائنانی. برای مثال زیر را در نظر بگیرید: صاحبان سنگهای قیمتی در برخی از heists ممکن است درگیر در جرم و جنایت در یک مجتمع تقلب در بیمه; بچه ها با اسلحه می تواند مشخصات بالا سازمان یافته جرم و جنایت حامی که پس از آن را بدست آورده و ده ها تن از مجرمان خوب بد; حتی مشاوران امنیت و مافوق خود و یا شرکت های بیمه (و یا انتخاب کارکنان) گاهی اوقات درگیر در چنین دزدی; صاحبان برخی از جواهرات به سرقت رفته ممکن است به سرقت رفته و آنها را در وهله اول.

3. افرادی که برای رای دادن سیاستمداران که حمایت ظالمانه قوانین مانند قوانین علیه آزادی بیان (به عنوان مثال در انگلیس آن را غیر قانونی به انتقاد از یک مذهب خاص در رسانه های اجتماعی) متحمل منفی داد. همان درست است برای افرادی که لابی برای ظالمان قوانین یا که پایمال حقوق دیگران برای ترویج دستور کار خود. احساسات نیست بهانه ای برای محدود کردن آزادی بیان است. هر قانون کیفری است که طول می کشد دور آزادی های فردی است که در نقض مستقیم قانون معنوی در نتیجه کسانی که تحمیل آن بر دیگران متحمل منفی داد.

“او که اجازه می دهد تا ظلم و ستم سهام جرم است.” Desiderius Erasmus

زمین تنها جایی نیست که به تعادل خود را از سرنوشت. “… محققان محاسبه شده است که میلیاردها ستاره در کهکشان راه شیری باید یک تا سه سیاره در منطقه قابل سکونت که در آن وجود دارد بالقوه برای آب مایع و جایی که زندگی می تواند وجود داشته باشد.” آن را عملی جرم برده داری هنجار است در برخی از آن سکنی سیارات ارائه کسانی که متحمل تند و زننده حقوق بشر کارما (از جمله دستور کار و تبلیغات کوتاه زنانه, سیاستمداران و رای دهندگان که به آنها قدرت) بر روی زمین این فرصت را به تعادل فلس در جای دیگر در آینده است.

https://earthsky.org/space/most-stars-have-planets-in-habitable-zone?utm_source=EarthSky+News&utm_campaign=6fd5a540e3-EarthSky_News&utm_medium=email&utm_term=0_c643945d79-6fd5a540e3-393863541

با توجه به وجود دو تریلیون کهکشان ها در جهان از جمله خودمان راه شیری تخمین زده می شود وجود دارد تریلیون سکنی سیارات در جهان است. این است که به اندازه کافی شامل انواع باور نکردنی از شرایط زندگی دشوار است و شرایط به جای حتی بدترین karmic مجرم. تعداد نامحدود از سیارات در دسترس است که در آن به مجسم آشنایی اعتبار به این نظریه است که شما احتمالا تا به حال طول عمر بیشتری از شما ممکن است فکر می کنم. یک فرد عاقل گفت: فعلی خود را در طول عمر فقط یک کلمه از یک جمله در یک صفحه در یک کتاب شاید چندین جلد است.

4. کسانی که در کنگره آمریکا (یا هر قانونی بدن) که به طور مستمر قرار داده و شخصی خود را به دست آوردن پولی جلوتر از اراده مردم از جمله از طریق اجازه دادن crooked لابی و گروه های منافع خاص به خود را دیکته کند رای گیری رکورد کسب مقدار زیادی از وحشتناک سرنوشت. آن را دشوار است به درک چقدر خوب بد تولید شده توسط غیر مسئولانه حاکم بر سیاست است که آسیب میلیون ها نفر از شهروندان است.

“وجود دارد هیچ مجزا آمریکایی جنایی کلاس – به جز کنگره است.” مارک تواین

“ما به نظر نمی رسد قادر به بررسی جرم و جنایت پس چرا قانونی آن و سپس مالیات آن را از کسب و کار؟” ویل راجرز

کامل جرم یک اصطلاح مورد استفاده برای توصیف جنایات که لاینحل و یا غیر قابل تشخیص وجود ندارد در یک حس معنوی. چشم حقیقت (یعنی قانون کارما) همیشه بنابراین در نهایت هیچ کس دور می شود با هر چیزی.

کپی رایت ©

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *