صبر در همبستگی

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

شما باید به گام در ایمان گاهی اوقات به دلیل چیزهایی که همیشه نمی توان حس منطقی. خدا می بینم بیشتر از ما می تواند او را پر کرده است در جاهای خالی در حال حاضر. وجود دارد همه چیز در زندگی است که ما نمی فرض می دانم هنوز رتبهدهی نشده است اما اگر شما ایمان داشته و در زمان مقتضی همه آشکار خواهد شد. شما باید به اجازه رفتن از چیزها در زندگی است که نگه داشتن شما را از بهترین بودن شما است که شما می توانید. ما به اجازه رفتن از این کمتر برای به دست آوردن بیشتر است. خودتان را در یک موقعیت پر برکت خواهد بود با تغییر طرز فکر خود را. استفاده از بحران خود را به بالا شما را به یک نقطه نهایی خلاقیت و اجازه ندهید که آن را تبدیل به ضعف خود را. زنده بودن یک نعمت است, مهم نیست چقدر زندگی سخت می شود. شما قوی تر از دشمنان خود را با خدا قوی تر از دشمنان خود را. گاهی اوقات ما باید اجازه از دوستان و خانواده و همه چیز را به ما نعمت است. شما باید برای قوی باقی می ماند و بیمار در همبستگی زیرا گاهی اوقات مردم به شما به تراز خود را با نمی تواند با شما. بسیاری از ما سعی خواهد کرد برای تحقق بخشیدن به رویاهای که هیچ کس دیگری می توانید ببینید تجلی اما زمانی که شما خودتان به تنهایی اعتماد به خدا. اگر خدا برای شما است که می تواند در برابر شما ؟ شما ممکن است احساس مانند شما مانند شما در حال رفتن را از طریق همه چیز به تنهایی ولی خدا هرگز شما را ترک و یا شما رها و او در حال حاضر ساخته شده است یک راه را برای شما.

هنگامی که شما می دانید که هدف خود را شما باید به دور ماندن از مردم صحبت کردن در مورد هیچ چیز و هیچ کاری انجام نمی. مردم را در زندگی خود به هر دو شما کمک کند و یا شما منحرف کردن اذهان اما آن را تا به شما برای دانستن تفاوت. اسقف چارلز جوان رستگاری خیمه گفت: یک روز یکشنبه شما باید برای پیدا کردن گروه خود را. او گفت: زمانی که شما در یک گروه به شما تعلق نمی در شما انجام بیش از آسیب خوب. ما اغلب خودمان اجازه گرفتن مکیده است که زندگی پر زرق و برق از چه دیگر مردم اند اما آنچه به نظر می رسد خوب نیست, همیشه خوب و یا بهتر است. آنها می گویند همه که خورشید نیست طلا. در زندگی وجود دارد به هیچ وجه آسان شما باید به کار سخت برای به دست آوردن چیزهایی که گذشته است. من می دانم که من می خواهم بیشتر از زندگی و من نمی خواهد اجازه دهید دیگران منحرف کردن اذهان از اهداف من است. گاهی اوقات شما باید برای ایستادن حتی اگر شما به تنهایی. شما باید مایل به رفتن از راه دور توسط خودتان. ایمان خود را به تزلزل زیرا شیطان حیله گر است او می داند که نقاط ضعف خود را. را در کلام خدا دانم چه گفت و می دانم که آنچه که او به شما وعده داده شده به دلیل آن است که تنها چیزی که درست است و ابدی است.

شما همچنین باید خاص هنگامی که شما دعا کنید و از خدا برای همه چیز. شما باید تزلزل ایمان به خدا هنگامی که شما دعا کنید; شما باید برای قرار دادن امور به دست او است. نماز است نوع مانند پخت یک کیک با خدا. شما باید تمام مواد تشکیل دهنده خمیر, اما خدا فر. شما شاید خالی از دنیا کمک کند اما آیا تا به حال در خواب معنوی. شما می توانید همه چیز را مخلوط درست اما بدون گرما که کیک نمی پخت. نماز است, راه همان است که چرا آنها می گویند اگر شما در حال رفتن به دعا نگران نباشید و اگر شما در حال رفتن به نگرانی نیست دعا کنید. اگر شما در حفظ و باز فر و چک کردن کیک حالیکه آن پخت آن سقوط خواهد کرد و اگر شما در تلاش برای نگه داشتن چیزهایی که شما گمان می شد به ترک در خدایان دست به دست خواهد شد که. ما دعا کنید و از خدا بخواهید برای کمک به اما ما باور نمی کنیم که او را به انجام آنچه که او گفت: او را انجام دهد و سپس ما همچنان به انجام کارهای خود ما و هنگامی که شما انجام دهید که شما از بین بردن هر آنچه که خدا برای شما برنامه ریزی شده. شما اجازه دهید دیگران به شما بگویم که شما در حال شایسته نیست که از نعمت های خدا, اما شما می باشد. شما اجازه دهید مردم به شما بگویم که شما به اندازه کافی خوب نیست اما شما می باشد. شما اجازه دهید مردم شما را باور شما نمی توانید انجام دهید و هر چیزی که شما ذهن خود را به, اما شما می توانید. خدا اصلا به شما یک نور آن را تحت یک بوشل او می خواهد به شما اجازه آن را به درخشش. خداوند به شما داده است فقط به عنوان قابلیت زیادی به او داده است هر کس دیگری است اما ما خیلی شلوغ نگرانی در مورد آنچه هر کس دیگری است که ما نمی توانیم دیدن استعدادهای ما دارای. نماز یک ابزار قدرتمند است که هر کسی می توانید استفاده کنید تا با استفاده از آن به نفع خود و تماشای آن همه چیز را تغییر دهید.

به یاد داشته باشید زمانی که شما در حال درخواست از خدا برای چیزهای مقدس می گوید: به نزد آنها بسیار داده شده است از او بسیار باید مورد نیاز است. آنها می گویند با قدرت های بزرگ می آید مسئولیت بزرگ است اما زمانی که خدا ما را برکت ما اغلب فراموش نکنید که ما از کجا آمده. ما فراموش می کنیم که چگونه به راحتی همه چیز را می توان گرفته شده از ما دور است. یک ضرب المثل است که می گوید نمی رایت پل خود را قبل از شما آنها بگذرد اما من می گویم نمی رایت پل خود را در تمام دلیل این که شما هیچ وقت نمی دانید زمانی که شما ممکن است مجبور به عبور از آنها را دوباره. شما باید مطمئن شوید که شما را ملاقات الزامات مورد نیاز برای به دست آوردن چیزهایی که در زندگی می خواهید و آنها را نگه دارید. کتاب مقدس می گوید مطالعه برای نشان دادن خودت تایید شده است. در زندگی چیزهایی نیست فقط سقوط به دامان خود را شما باید برای آنها کار می کنند اما با کسانی که همه چیز ما کار می آید مسئولیت به آنها حفظ. از خودتان بپرسید آیا من ملاقات الزامات ؟

هیچ سلاح تشکیل شده علیه کسانی که در خدمت به خدا رستگار. اگر شما اعتماد به خدا هیچ چیز می تواند توقف شما را از موفقیت. شما ممکن است به خدا اعتقاد دارند اما از خود بپرسید اگر شما به او اعتماد و باور یک تفاوت وجود دارد. شما باید حذف تمام شک از قلب خود را و بر این باورند که زمانی که شما از خدا بخواهید برای چیزی که آن را باید به گذشته است. چرا وقت خود را تلف خدا درخواست برای چیزهایی که اگر شما باور نمی کنم او به شما جواب خواهد داد ؟ شاید من فقط اعتماد به نفس در من ایمان به خدا من در تلاش برای خدمت اما به اعتقاد من اگر او گفت: من می توانم آنچه من می گویند من می توانم و من خواهد شد. قدرت وجود دارد ، گاهی اوقات شما باید به خودتان یادآوری از خدایان وعده و به یاد داشته باشید که او است که او باید دروغ است. کتاب مقدس می گوید پدر آسمانی شما میداند آنچه را که نیاز دارد اما در ابتدا به دنبال پادشاهی خدا و عدالت او و تمام چیزهایی که باید اضافه بر شما.

گاهی خدا به ما یادآوری می کنند که مسئول اما کتاب مقدس می گوید که او هرگز نمی خواهد قرار داده و بیشتر بر ما از ما می تواند تحمل کند. گاهی اوقات او به ما را از طریق همه چیز فقط به ما ، شما ممکن است از دست داد اما خدا در حال حاضر ساخته شده یک راه و هنگامی که زمان مناسب است او را برای رفتن به بگویید که شیطان به شما اجازه رفتن. ما باید به خدا اعتماد هنگامی که رفتن سخت می شود و هیچ پایانی در چشم هنگامی که آن را مانند به نظر می رسد هر زمانی که شما آن را از یک وضعیت جدید می آید در مورد. زندگی درد را به شما منحرف کردن اذهان از دریافت نعمت خدا برای شما اما همه شما باید انجام دهید این است که فراتر از آسمان برای کمک به خود و او پاسخ خواهد داد. خدا ممکن است زمانی که شما می خواهید او را, اما من می دانم که او همیشه در زمان. یاد بگیرند که خوب با راه رفتن به تنهایی. شما قرار نیست به جا با همه آنها قرار نیست به شما می خواهم. همه قرار نیست برای حمایت از رویاهای خود. مردم قرار است به ترک زمانی که شما به آنها نیاز دارید بیشتر. مردم قرار است به نفرت بر شما و صحبت در مورد شما. زندگی است که تصور می شود سخت و ناعادلانه بنابراین شما می توانند یاد بگیرند که برای قرار دادن اعتماد خود را در خدا و انسان نیست. بیمار خود را در همبستگی زیرا او است که خدا هرگز واقعا به تنهایی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.