قانون جاذبه – 60 ثانیه برای موفقیت

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

من از اول می دانستم که در مورد استفاده از قانون جاذبه – 60 ثانیه برای موفقیت از کنت بلانچارد & اسپنسر جانسون THE ONE MINUTE MANAGER در سال 1981. که از 25 سال قبل از فیلم راز محبوبیت این قانون جاذبه است. در آن زمان آن را به نام یک دقیقه به موثر و کارآمد مدیریت. یک دقیقه تنها 60 ثانیه طولانی است.

قانون جاذبه توصیف

فیلم راز توصیف این قانون جاذبه بسیار خوبی است. برای من یک بیانیه ساده از این قانون این است که هر چه ما نگه داشتن در ذهن ما می شود قابل رؤیت واقعیت دیر یا زود.

مهم نیست که آیا آنچه ما نگه داشتن فکر خوب است یا بد. به عنوان طولانی به عنوان آن را در ذهن ما آن را تبدیل به قابل رؤیت واقعیت دیر یا زود.

برای چه مدت ما نگه داشتن آن در ذهن ما? برای 60 ثانیه یا 1 دقیقه فقط.

اگر ما می توانید به مدت 60 ثانیه از خودمان فکر می کنم موفقیت شروع می شود که روند جذب موفقیت در راه ما.

چرا 60 ثانیه ؟

چرا آن را تنها 60 ثانیه برای جذب روند موفقیت ما در زندگی است ؟ چون تقریبا که چه مدت آن طول می کشد برای یک فرد به حفر یک سوراخ کوچک بر روی خاک قرار داده و یک دانه به آن سوراخ که پوشش بذر با خاک و ریختن آب در خاک با دانه کاشته شده در آن است. بدون ما بیشتر تلاش است که بذر را جوانه زده و تبدیل شدن به آنچه در آن است به عنوان یک گیاه.

بنابراین هم در آن طول می کشد تنها 60 ثانیه به گیاه یک ایده در ذهن ما از آن فکر می کنم بسیار مجزا احساس حضور است که واقعیت و بدون ما بیشتر تلاش است که با واقعیت که ما فکر می کنم می شود و قابل مشاهده در زندگی ما است. تا زمانی که ما نمی لغو کردن این ایده با مخالفت افکار آن را با جوانه زدن و رشد ما در subconsciousness و آن را مستقیم ذهن ما را برای جستجو و یا جذب عواملی که باعث می شود این ایده قابل رؤیت واقعیت در زندگی ما است.

چگونه به استفاده از 60 ثانیه

برای بسیاری از افراد 60 ثانیه یا 1 دقیقه خیلی کوتاه است زمان برای جذب موفقیت را در زندگی خود را. چرا که آنها نمی دانند که چگونه به استفاده از قانون جاذبه – 60 ثانیه برای موفقیت است. در آن 60 ثانیه بیشتر مردم پریشان با بیش از 60 ایده های در ذهن خود.

کلیدی در اینجا این است که به طور کامل تمرکز توجه خود را بر این ایده است که شما می خواهید برای موفقیت شما. در اینجا برخی از تکنیک های که شما می توانید استفاده کنید برای ایجاد این تمرکز کامل و بدون هر گونه حواس پرتی.

1. تصمیم گیری در یک هدف است که شما می خواهید برای به انجام رساندن در زندگی خود و یا در کار خود را. نوشتن این هدف در 250 کلمه بیشتر یا کمتر بر روی یک ورق کاغذ. استفاده از زمان حال و نه در آینده تنش در بیانیه ای از هدف خود را. مثلا بنویسید “من موفقیت در این پروژه است که من در دست زدن به در حال حاضر.” من این مشاوره از کنت بلانچارد & اسپنسر جانسون در کتاب مدیر یک دقیقه.

2. جزئیات هدف خود را تجسم خود را به عنوان به طور کامل تمرکز بر روی هدف خود را.

3. خواندن دوباره هدف خود را با احساس است که هدف این است که در حال حاضر نه آینده واقعیت است.

4. مطمئن باشید که هدف شما کاشته شده در ذهن خود را و است که ناخودآگاه و همیشه حاضر و همه قدرتمند روح کار خواهد کرد آن را به طوری که این هدف می تواند توسط شما دیده می شود. اما تحقق این هدف در حال حاضر در حال حاضر واقعیت است. تجلی آن تنها چیزی است که شما در حال انتظار برای.

5. به مطمئن شوید که هیچ مخالف ایده های سراسر هدف این است که شما کاشته اند در ذهن خود را هنگامی که شما به زمان برای استراحت و فکر می کنم به یاد داشته باشید این ایده که شما کاشته اند در ذهن خود را.

6. منتظر هدف دیده می شود در زندگی خود را. نیروهای خود را ناخودآگاه ذهن و روح را پس از آن کار کردن که شما گفته خواهد شد که چه اقداماتی را در جهت هدف آشکار در زندگی خود را.

7. اطاعت از روح به عنوان او می گوید ذهن خودآگاه شما چه مراحلی را برای رسیدن به موفقیت شما تجسم برای خودتان.

نمونه

من خودم شگفت زده چگونه این قانون در عمل قانون جاذبه در 60 ثانیه به موفقیت است. نمونه های بسیاری می توان در مورد این قانون عامل در زندگی من است. اما این یکی یک تصویر واضح و روشن است که اتفاق افتاده است تنها 3 روز پیش.

برای سال های بسیاری در حال حاضر من شده اند ساخت کپسول از فصل های کتاب. مانند یک کپسول یک صفحه کپی از کلمات ضروری در این فصل از یک کتاب است. (من با استفاده از این برای استفاده شخصی و نه برای فروش این کپسول.) در این دوره از زمان من جمع شده اند بسیاری از این کپسول. در این راه من را محصور در حال حاضر 10 کتاب. حدود سه ماه پیش من از قرار دادن این یک صفحه کپسول در یک کتاب روشن. اما من نمی خرید که کتاب روشن. من فقط تجسم این کتاب در ذهن من است. سپس من را فراموش کرده همه چیز در مورد آن.

سه روز پیش یک بسته از یک دوست در سنگاپور وارد شده است. وقتی که من باز بسته من دیدم 4 پاک کردن کتاب ها. در آن زمان من آنها را دیدم در بسته من از خودم پرسیدم چه خواهد شد من با استفاده از این کتاب روشن. روز بعد من به یاد که 3 ماه پیش من را تجسم روشن کتاب برای من کپسول. بنابراین من کپسول ورق و درج آنها را در کتاب روشن به من فرستاده شده توسط دوست من.

توجه داشته باشید این شرایط در این مثال. من فقط تجسم روشن کتاب در ذهن من است. من نوشتن نیست دوست من در سنگاپور که من نیاز به پاک کردن کتاب ها. من حتی دعا می کنم که خدا به من یک کتاب روشن. من تجسم چنین روشن کتاب تنها 60 ثانیه را فراموش کرده همه چیز در مورد آن. روشن کتاب وارد در یک بسته است که من نمی دانم از خارج موجود روشن کتاب من را تجسم.

من می تواند به شما نمونه های دیگر. اما آیا یک چیز است و چیزی کوچک مانند یک کتاب روشن و یا بسیار مهم است مانند در اختیار داشتن خود خدا قانون جاذبه عمل می کند. عیسی معروف نجار ناصری اظهار داشت: این قانون از صدها سال قبل در بسیاری از راه. مردان و زنانی که تلاش کرده اند به دنبال او می دانم که این قانون جاذبه 60 ثانیه به موفقیت واقعی و موثر است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.