مشکل با Abraham – Hicks و قانون جاذبه

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

ابراهیم کامپوزیت شخصیت ایجاد شده (و یا کانال صورت گرفته به معنای واقعی کلمه) توسط نویسندگان استر و جری هیکس. به گفته آنها ابراهیم است که یک گروه از ارواح است که گرد هم می آیند برای به اشتراک گذاشتن عقل خود را از طریق استر. ابراهیم آموزه های طبقه بندی شده می تواند به عنوان عصر جدید: چگونه برای زندگی بهتر از طریق مفهوم قانون جاذبه است. استر و جری میلیون ها نفر از پیروان نوشته شده یک سری از کتاب های پرفروش و به طور مداوم از فروش بسته های کروز برای به اشتراک گذاشتن پیام خود را.

در نگاه اول خود را راه اندازی به نظر می رسد مانند یک ارزان کلاهبرداری و یا یک طرح برای تبدیل شدن به غنی (و آنها) با فروش پیام خود را در چگونه برای به دست آوردن یک زندگی بهتر. اما امپراطوری خود را ساخته شده است توسط یک ادراک ترکیبی از تصویر و یک پیام ساده.

این هیکس در کارشناسی ارشد در آنچه انجام می دهند. پیام خود را مفید است و الهام بخش به مخاطبان خود و در اکثر موارد نمی توان رد یا استدلال. اصولی که به آنها تدریس استفاده شده است برای هزاران سال و از بسیاری جهات شبیه به خرد مقدس یا بودیسم است. خود را در تنور مذهبی است و آنها را به طول های بزرگ برای جلوگیری از دیده شده است به عنوان رهبران مذهبی و یا به دنبال به عنوان یک فرقه است. استر و جری دهه را صرف تهیه آنها از افراد و finessing مهارت خود را. در حالی که استر به طور گسترده ای تحسین و حتی احترام مخاطب او او او منتشر تاثیر در حداقل سه روش: با استفاده از زبان مبهم زمانی با اشاره به مسائل معنوی (به عنوان زمانی که او اشاره به “منبع یا روح و یا خدا”) با ارائه ی خودش را صرفا رسول ابراهیم تعالیم و با بیان این که هر کسی می تواند شیر خود را بیشتر خرد به سادگی با اتصال به (در کلمات) که آنها واقعا هستند.

استر است که هرگز در یک ترنس در حالی که هدایت ابراهیم. خیلی به خلاف او wide awake در حالی که او منتقل ابراهیم پیام. در طول سخنرانی او می ایستد در یک تریبون کوچک صدر با قالی در حالی که جری نشسته نزدیکی با یک لپ تاپ ظاهرا اداره فنی از ارائه. استر به طور معمول شروع عملکرد خود را با گفتن “سلام خداحافظ” و بسته شدن چشمان او. این سیگنال ها به مخاطبان است که استر ترک و ابراهیم و ورود از طریق او. بعد از چند نفس عمیق استر باز می شود چشم او و او آغاز می شود مونولوگ. او به نحوی موفق به صحبت می کنند از خودش در سوم شخص در حالی که در همان زمان یادآوری میکند که او هنوز هم در حال حاضر در حالی که ابراهیم صحبت می کند. او سخنرانی پر جنب و جوش و خنده دار و فصیح. در طول پرسش و پاسخ بخش او است که اغلب با ارائه به ظاهر غیر ممکن است معضلات و مشکلات توسط اعضای مخاطبان و در عین حال او همواره پاسخ های درخشان خبری صاعقه وار تشویق.

اگر شما به دنبال یک راه حل برای مشکلات خود را روشنگری و یا درمان شما می تواند صرف هزاران دلار در Abraham-Hicks, حضور, خود, سمینارها, خرید کتاب های خود را و گوش دادن به نوارهای صوتی. یا شما می توانید به سادگی جان کلام پیام خود را (به عنوان آنها اغلب به شما بگویم) و خلاصه آن به یک عبارت: فقط احساس خوب است.

و آن این است که در آن مشکل است. راه حل هر مشکل در ابراهیم جهان است که به احساس خوب و اجازه می دهد تا راه حل برای رسیدن به خود. با توجه به استر می یابد راه حل نیست, با انجام, اما با منحرف کردن ذهن از مشکلات آن با استفاده از تکنیک های (آنچه که او خواستار یک از حقه) است که فرد احساس بهتری را تحت هر شرایط. یکی از این ترفند است “داد و بیداد از قدردانی.” مثلا یکی ممکن است در حال اجرا خطر گذاشته اما نگرانی چیزی انجام بنابراین استر نسخه ای است برای شروع قدردانی از همه چیز یکی است: یک خانواده خوب, یک همسر دوست داشتنی و غذا و هوا به نفس و غیره. در هیچ زمان و دقیقا به این خاطر که یکی اعتنا نمیکند و unworried یک کار جدید ظاهر خواهد شد و یا یک کسب و کار جدید و مفهوم خواهد یافت و یا به ارث خواهد رسید. آن را برای تلفن های موبایل مضحک اما تمام Abraham-Hicks فلسفه (و کل “قانون جاذبه” صنعت) ساخته شده است در چنین تفکر. چه در مورد به طور فعال به دنبال شغل, شبکه یا نوشتن یک طرح کسب و کار? با توجه به استر این ایده ها رخ خواهد داد و یا چیزی را از سقوط در دامان خود را به عنوان طولانی به عنوان نگرانی وجود ندارد. بنابراین راه حل برای بیماری غم مشکلات اقتصادی و یا هر مشکل دیگر این است که همیشه همان: برای پیدا کردن یک راه برای احساس خوب است.

من سعی کردم ابراهیم راه حل, اما من به شما بگویم این است: من چوب به طب کار سخت و یا تلاش با توجه به وضعیت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.