توانمندی

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

مردم اغلب صحبت از توانمندی اما آنچه در آن است واقعا ؟

قدرت درایوهای کل این جهان وجود دارد و در همه چیز به آن نیروی به چیزهایی اتفاق می افتد.

خورشید نشان دهنده قدرت شگفت انگیز است که قادر است زندگی برای حفظ خود است. همان و قدرت بالاتر از قدرت وجود دارد و در درون هر فرد به عنوان نهفته و خفته عامل در جهش تا زمانی که آن را به فعلیت.

حتی اگر این قدرت وجود دارد و در همه, هنوز, بسیاری از مردم link ‘قدرت’ تنها به خدا و احساس می کنید که تنها خدا یا یک استاد دارای این قدرت است.

اخبار فلش!

هر کس این قدرت به عنوان هر فرد است یک قسمت از همه و همه وجود دارد و در هر فرد است. متوجه می شوند که شما در حال است که خود تحقق و تحقق این قدرت در درون شما و سپس تحقق آن به نام خود و توانمند سازی.

هنگامی که شما متوجه است که شما در حال تحقق بیدار خود خفته قدرت و بیدار قدرت در حال حاضر سوخت افکار و اعمال خود را.

هنگامی که شما احساس قدرتمند شما احساس می کنید بیشتر در کنترل زندگی خود را و گزینه های که منجر به احساس شادی. در این حالت شادی, مطلب شادی فراوانی وجود دارد و فوق العاده و شاد جلوه ای از همه چیز که شما می خواهید.

پس این قدرت است سوخت به طور مستقیم با منبع آن است که خالص و محبت و این تنها در شرایطی است که این قدرت حاضر به حمایت از هر چیزی است که چشمه از منفی. توانمند سازی خود را شامل قدرت توام و در عین حال قادر به گفتن ” نه ” زمانی که مورد نیاز است. این کمک می کند شما می دانید که شما ارزش هر بیت از عشق و محبت در این جهان است.

به عنوان شما را تبدیل به درخشان و قدرتمند به عنوان خورشید همه مردم در زندگی خود را حرکت به تراز با شما و رفتار در راه است که شما را پشتیبانی می کند دوست داشتن هدف و نه مخالف آن.

توانمندسازی واقعی اتفاق می افتد در این لحظه ‘در حال حاضر’. زندگی می تواند جادویی و همه شما باید چشم برای دیدن و تجربه آن است. توانمند سازی خود را در حال حاضر و قانون جاذبه را در تغییر شگفت انگیز به طور کامل تغییر ادراک خود را از این جهان و آنچه می بینید.

عشق و نور

فاحشه, Iyer نویسنده و قانون جذب موفقیت مربی www.lifebusinesscreations.com

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.