مغناطیس – قانون جهانی جاذبه

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

همه چیز را ما می بینیم در جهان بیرونی است متبلور فکر انرژی ذهنی منجمد به ماده. علم معتقد است که آنچه به نظر می رسد مانند ماده جامد ارتعاشی جرم اتم که در حرکت ثابت هستند. قانون جاذبه یا مغناطیس انرژی یا نیروی زندگی است که وجود دارد بین همه اتم می دهد و آنها را منسجم و وحدت فقط به عنوان سیارات در حال چرخش در گسترده آسمان است.

یک ایده برای یک عمارت آسمان خراش و یا یک خودرو فقط به عنوان واقعی و جامد خود را در آن هواپیما که از بازوی خود را. انیشتین ثابت کرد که انرژی ذهنی و موضوع در حال تبدیل خوانده شده. او ثابت کرد که تخیل جامد واقعی و خود ابعاد آن را می توان برونگرا به مواد مخدر و ابراز روی صفحه نمایش از فضا. ذهن خود را در واقعیت فوق العاده ای اتم تقسیم cyclotron و فوق العاده ای به انرژی الکتریکی است که می تواند تصویر سرند فرم از هر چیزی مورد نظر شما. زمانی که ما می بینیم یک لامبورگینی شما در واقع شاهد بیان یک ایده که در آن متولد شد و ferruccio Lamborghini تخیل. تامین مالی این کار به معنی ساخت آن همه آمد و به طور طبیعی در پی این یک ایده است.

علم می گوید مغناطیس و الکتریسیته هستند به تفکیک واحد. به عنوان مثال در فیزیک یک قطعه آهن پیچیده شده با سیم مسی و جریان الکتریکی است که از طریق آن گذشت. این بار از آهن می شود یک آهنربا جذب می خود را به هر فلز با داشتن همان ساختار مولکولی و یا لرزش را به عنوان خود را. این اصل آهنربا.

تصور کنید مغز خود را به عنوان توپ مغناطیسی که بر میدارد تا قطعات از فولاد در قطعات کامپیوتر. جریان الکتریکی از طریق سیم کشی و آهن توپ می شود مغناطیسی. ذهن خود را ممکن است به تشبیه این آهنربا. هنگامی که شما در القای مفاهیم هماهنگی, صلح, حق, عمل, شهرت, ثروت و یا هر چیز دیگری مورد نظر شما را در تفکر همیشگی. ذهن خود را به معنای واقعی کلمه مغناطیسی توسط این افکار.

جریان الکتریکی جریان از مغز به تمام نقاط بدن بلافاصله از طریق غیر ارادی اعصاب و خون است که عمدتا راه حل شور است که بزرگترین هادی برق است. طبیعت خود فکر یا اعتقاد به مجموعه نامرئی اتمی نیروها را به حرکت و پرتو افکندن فردی خود را از طریق ناخودآگاه ذهن و بدن است.

هنگامی که ذهن خودآگاه شما فکر می پذیرد به طور کامل. آن می رود به عنوان یک فرکانس ارتعاشی مانند بی سیم و پیغام کردن به جهان و در تمام مراحل زندگی خود را. از طریق سیستم عصبی سمپاتیک این اتمی فرکانس echos خاموش بالاتر ذهن از جهان در واکنش به طبیعت فکر خود را مانند یک بومرنگ و impelling شما در جهت به تصویر در ذهن خود را در حالی که جذب تمام قطعات شما در صورت نیاز به تجربه و شرایط و رویداد.

اگر شما در یک جزیره خالی از سکنه و شما دعا برای هدایت و آزادی و یا کمک کند. این نیروی توانا عرضه خواهد شد و راهنمای شما. دریافت آماده برای تعطیلات. صرف پول و جدید مبلمان مجموعه. حفظ و ایجاد صادقانه خواسته ها و تحت تاثیر قرار دادن واقعیت از آنها در ذهن ناخودآگاه خود آن منجر خواهد شد و ذهن شما را به کاردان و پیدا کردن وسیله ای که برای این چیزها. اجتناب ناپذیر قانون برداشت خواهد برد و تکثیر آنچه که شما بارها و بارها آن را به تولید در هدف این عرصه به عنوان هماهنگی و صلح و نظم است. به عنوان ظرف بنابراین بدون.

مهار قدرت فوق العاده ای از تقسیم اتم از درون تخیل خود را مانند اینشتین را برای هدایت او را در کشف علمی است. انیشتین سقوط در عشق با جهان و آن را نشان داد اسرار خود را به او. خدا در هر سلول و اتم در سراسر کل خلقت است. ناخودآگاه خود را عرضه خواهد کرد و انرژی خود را صادقانه خواسته به بتن تحقق در جهان هدف در راه است که به مراتب فراتر از عقل ما. اگر شما می توانید خرج نگه دارید و بر روی به واقعیت از آن در ناخودآگاه شما آن را دریافت خواهد کرد!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *