نبرد آرماگدون را آغاز کرده است!

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

اما نه در راه تبلیغ مذهبی دگم! همانطور که همه ما می دانیم “آرماگدون” ذکر شده است اما یک بار در کتاب مقدس آیات 16:16. آن است که در اینجا جایی است که حتی از نظر فیزیکی وجود دارد که دگم ادعا می کند که نیروهای خوب و بد را نبرد. گفته شده است که کتاب مقدس به معنی هار Megiddon است که واقعا ساده; معنای Megiddon بودن کوه یا محل.

کتاب سوم از بیدار شدن از خواب خدا سه گانه دوم آینده بشریت اعلام کرد که “نبرد” را آغاز کرده است. هنوز هیچ شواهد فیزیکی از این رویداد اتفاق می افتد. دلیل این است که تعامل است نه در هواپیما فیزیکی بلکه در ذهن است. وجود دارد تظاهرات فیزیکی اما جنگ روانی است. عارفانه زمانی که یک مرجع به یک ‘کوه’ به معنای آن است که به نماد بالاتر از سطح فکر و آگاهی است. آن است که در این محل که همه فکر به شکل یک الگوی است که آشکار به عنوان واقعیت.

باید آن را به گونه تفکر فرد است که جهان کمی آشفته است. دین را دوست دارد به استدلال می کنند که رویدادهای جاری نشانه هایی از “زمان پایان.” در راه حق با آنها بار ها قطعا تغییر است مبارزه جدید و از این تظاهرات روانی شورش در حال آشکار در همه جا و در هر جنبه ای از زندگی است. آنچه دقیقا اتفاق می افتد ؟ در این منطقه از دین ما دیدن رسوایی زده دگم تخلیه pews با توجه به بی معنی موعظه یک سوال از پایه آموزه های دینی و به عنوان سام هریس می گوید پایان از ایمان است. در همان زمان وجود دارد در افزایش معنویت; این تصور که همه چیز مقدس به هم پیوسته است و هر فرد می تواند به طور مستقیم کمون با سطوح بالاتری از آگاهی در پیگیری این بیداری بزرگ. دوم آمدن بشریت خواستار این خدا دانه.

در اقتصاد وجود دارد در حال رشد آگاهی از haves and the have nots. در حالی که این مبارزه است سن, گسترش سریع اطلاعات از طریق اینترنت فوق العاده افزایش آگاهی از حرص و آز و قدرت چند به عنوان آنها به دنبال حفظ کنترل خود را بر روی میانه و کار کلاس. به تازگی نشان داد تقلب و فساد و اعتنایی آشکار برای رفاه مردم و محیط زیست باید قطبی این موضوع در سراسر دنیا با تجلی این جنگ روانی و در نتیجه وضعیت فعلی بحران اقتصادی.

واضح است که سیاست های جهان به سرعت در حال رهبری و یا در حال حاضر در حالت رویارویی است. حزب چای ذهنیت که اساسا به دنبال برقراری سلطنت پادشاهان و خود ساخته اخلاقی و مذهبی دگم هستند سر به سر با بیشتر ایده های لیبرال. سیاسی خطوط در حال گرفتن خطرناکی به رویارویی آشکار. بن بست ها و بن بست ها فلج کننده بسیار عملکرد دولت های غربی. بهار عربی یک شاخص واضح و روشن از این است که در آن می تواند به عنوان. حفاظت از غنی در هزینه از جمعیت عمومی است یک مسئله اساسی به عنوان تلاش ساخته شده است به قطع برنامه های اجتماعی به نام غلط وعده ‘ایجاد شغل است.’ ثروتمند شدن نگه دارید اما این کار از دست داده است در یک جمعیت است که بهتر است آگاه است.

در علم وجود دارد, مدرسه مکانیک در مقابل مدرسه جدید فیزیکدانان کوانتومی. این است که جهان به سادگی نتیجه شانس و مکانیکی قوانین و یا به عنوان بسیاری از دانشمندان می گویند که ما مشاهده در جهان است که نتیجه مستقیم از آگاهی ؟ تمام است که اتفاق می افتد صرفا فرصتی است یا ظاهری جهان صرفا یک آینه درونی تفکر است. است وجود دارد یک واقعیت مستقل و یا ما آن را به عنوان ما برود ؟ است, گرفتاری غیر دوگانگی و چند عالم طبیعت واقعی از همه چیز و یا آن را فقط به آنچه شما می بینید چه می کنید ؟

وجود دارد که نه تنها جنبه ای از زندگی که در آن پیر و فرسوده دگم نیست در تلاطم تحول. و اگر شما می توانید بر این باورند Kabbalists و دیگران که می گویند که ما به طور مستقیم مسئول برای همه است که اتفاق می افتد در جهان ما پس از آن آنها است کمی تعجب در مورد وضعیت جهان و زندگى ، به عنوان درونی ذهن بحث گرم کردن سیاره گرم. به عنوان ما را در مبارزه با جرم مصرف گرایی در مقابل زندگی پایدار است وجود دارد کمی تعجب در مورد محیط زیست و اقتصادی هرج و مرج ؟ همانطور که ما در معرض خودمان را به تمام سطوح از محصولات سمی و ظروف ما می توانید ببینید که چرا این سیاره است بد ؟ بیشتر انسان آشفتگی بیشتر زمین پاسخ در اشکال زمین لرزه آتشفشان و سیل و بیماری است. همه متصل, همه در هم تنیده به یک سیستم که در آن عمل از یک علت دیگر است.

شده اند وجود دارد بسیاری از هشدارهای پیامبران دروغین. شده است وجود دارد همچنین دگم که یک روز یک ناجی ظاهر خواهد شد برای پاک کردن زمین و ساکنان آن همه شر است. این مخالف تمام منطق و حتی تخیل. آن را حتی مخالف اساسی تعالیم بزرگ آواتار که به وضوح نشان داده اند آنچه شما بنابراین شما باید درو. مردم می خواهم به فکر می کنم که آنها می توانند ‘قلاب’ اگر آنها به دنبال یک خاص عقیده یا مذهب. در عین حال این ادیان را در هسته خود آموزه است که این مورد نیست. جنگ در ذهن, روز قیامت, در واقع آغاز کرده است. آن است که در مورد خوب و بد آن است که در مورد شناخت و جهل. آن است که در مورد فعال کردن خدا بذر در داخل به شکوفه و آشکار. ما بشریت در حال آمدن دوم!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *