چگونه به فاش کردن سریع تر با قانون جاذبه – زندگی واقعی راهنمایی شما می توانید استفاده کنید

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

اگر شما با استفاده از قانون جاذبه به فاش کردن چیزی است که شما می خواهم در زندگی خود را و تعجب می کنم اگر یک راه وجود دارد به این روند سریع تر اتفاق می افتد در اینجا چند راهنمایی شما می توانید استفاده کنید تا همه چیز را آشکار سریع تر در زندگی خود را.

بنابراین شما باید برداشت خود را از تمایل و یا هدف است که شما می خواهید به اتفاق می افتد. شما شده اند با استفاده از تجسم و تصدیق و تمرین قدردانی در زندگی خود را, اما شما هنوز هم انتظار برای تمایل خود را به نظر می رسد. جایی که در آن است ؟ چرا مصرف آن را تا زمانی ؟

اگر شما می خواهید خود را تجلی به نظر می رسد سریع تر شما باید جدا از آن. البته شما هنوز هم می خواهید تمایل خود را به نظر می رسد در زندگی خود را, اما شما نمی توانید استرس و یا نگرانی در مورد این تنها شکست همه چیز شما در حال تلاش برای انجام. آشکار سریع تر با قانون جاذبه

هنگامی که شما می آیند از آن قاب ذهن شما در واقع جذب دقیقا آنچه شما نمی خواهید شما در حال هل دادن تمایل خود را به دور از شما و حتی بیشتر. آنچه شما در واقع انجام است جلب عدم تمایل خود را به خاطر این که واقعا آنچه شما فکر و احساس ،

هنگامی که شما نگرانی در مورد تمایل و چرا از آن است که شما در حال فکر کردن از عدم وجود آن است و این چیزی است که شما در حال رفتن برای جذب بیشتر ، شما نیاز به فکر می کنم در مورد آنچه شما در حال فکر کردن در مورد.

گاهی اوقات من به مردم بگویید که شما نیاز دارید به طور کامل جدا از هدف خود را. هنگامی که شما جدا کنید و اجازه دهید به شما دیگر نگرانی در مورد دستیابی به میل خود و یا هدف و پس از آن, آینده از آن قاب ذهن آن ظاهر خواهد شد.

فکر می کنم آخرین باری که شما نیاز به یک کار واقعا بد است. شما نگران در مورد آن تاکید کرد و در مورد آن به خاطر پول بود و نه در آینده ، شما قابل مشاهده و استفاده از قانون جاذبه به دست آوردن یک شغل و در نهایت شما را انجام داد. بعدش چی شد ؟ من تقریبا می تواند تضمین شما تا به حال یک سیل ارائه می دهد در آمده همه در همان زمان.

چرا این اتفاق افتاد ؟ به این دلیل است که شما اجازه رفتن و منتشر شد هدف خود را و یا میل و دیگر هیچ نگرانی در مورد آن. شما جدا از آن. جهان هنوز هم می دانستم که شما آن را می خواستم و در حال حاضر آماده به تحویل آن به شما چون در حال حاضر شما در قاب کامل از ذهن… احساس خود را “در حال حاضر” آنچه شما می خواستم… چون شما در واقع… بنابراین سیل ارائه می دهد ریخت.

این است که چرا شما نیاز به احساس فکر و عمل مانند شما در حال حاضر چیزی در جهت آن را به زندگی خود را. قانون جاذبه کار می کند بسیار سریع و کارآمد اگر شما می توانید به این قاب از ذهن است.

من دیده ام همان چیزی که اتفاق افتاده چند بار در موقعیت های دیگر زمانی که مردم اجازه رفتن. بیایید نگاهی به عنوان مثال شما تنها هستید و به دنبال کسی که شما می توانید تاریخ. شما در تمام این سایت های دوستیابی آنلاین نوشتن مشخصات خود بروید و بر روی بسیاری از تاریخ اما هنوز هیچ چیز در حال کار است.

در نهایت شما با کسی است که یک بازی کامل را برای شما و به زودی پس از آن, شما با سه نفر دیگر که شما می خواهم به تاریخ در همان زمان. جشن یا قحطی نیست که راه آن همیشه کار می کند ؟ این دلیل است که شما دیگر متصل به میل خود و در آمدن از یک قاب ذهن بهتر به عبارت دیگر شما در حال هماهنگی با میل خود و در حال حاضر جهان می تواند در ارائه و پسر آن را تحویل گاهی اوقات.راهنمایی برای سرعت بخشیدن به آشکار با قانون جاذبه

برخی از شما نگران گرفتن پشت سابق خود را در زندگی. شما نگران نباشید و استرس در مورد آن نمی تواند بخوابد و دست آنها را به طوری بد شما حتی می توانید غذا خوردن گاهی اوقات. چه چیزی شما فکر می کنم این است که رفتن به شما را بیشتر از? شما در واقع نشان دادن جهان با قانون جذب این است که آنچه شما می خواهید.

این است نه آنچه شما می خواهید, البته, اما این راه جهان کار می کند. شما دریافت می کنید آنچه شما در مورد فکر می کنم و احساس می کنم در مورد. این زبان از ذهن جهانی و این است که چگونه قانون جاذبه واقعا کار می کند.

شما فکر می کنید و نگرانی در مورد آنچه که شما نمی خواهید و این که دقیقا چه شما در حال رفتن به دریافت کنید. قانون جاذبه و جهان می داند که هیچ تفاوت آن است که آیا خوب است یا بد آن فقط ارائه آنچه شما در حال نشان دادن آن است.

من امیدوارم که کمک کرد تا توضیح دهد که چگونه قانون جاذبه کار می کند برای برخی از شما که به این. شما باید فقط فکر می کنم در مورد چیزهایی که شما می خواهید از آنجا که این چیزی است که شما در حال رفتن به دریافت کنید.

یکی دیگر از راه برای سرعت بخشیدن به روند استفاده از مراقبه است. مدیتیشن یک فرآیند ساده که در آن شما بی سر و صدا نشسته و فکر می کنم از هیچ چیز شما به طور کامل خاموش و ذهن شما را و استراحت. در حالی که این یک فرآیند ساده آن طول می کشد کمی تمرین به بسته ذهن خود را پایین. من انجام خواهد شد یکی دیگر از پست بر آن در مدت کوتاهی.

مدیتیشن می تواند سرعت بخشیدن به روند قانون جاذبه از آنجا که شما دیگر تفکر و یا نگرانی در مورد آنچه که شما لازم نیست شما فقط متوقف کردن فکر کردن در حالی که برای و به خودتان استراحت بدهید. جهان می داند آنچه شما می خواهید در حال حاضر و با مراقبه و بستن ذهن خود را شما می توانید با اتصال یک قدرت بالاتر است. این جایی است که الهام بخش و ایده های بزرگ در آمده است.

یکی دیگر از مراحل شما می توانید برای سرعت بخشیدن به روند قانون جاذبه است به استفاده از subliminals. من توصیه می کنند خود را در صدای خود را دقیقا متناسب با نیازهای شما.

Subliminals خواهد شد سرعت بخشیدن به روند تجلی همان راه مراقبه می کند و با خاموش کردن افکار خود را با قرار دادن شما را به یک حالت بسیار آرام که در آن subliminals می تواند نفوذ به ذهن ناخودآگاه خود و باورهای خود را تغییر دهید, آنها بسیار قدرتمند هستند و اگر به درستی استفاده می شود.

اظهارات مثبت, ذهن, مدیتیشن, تصویری, قدردانی مجلات و سایر روشها از قانون جاذبه در واقع همان هدف و آن این است که خود را تغییر باورهای عمیق. همین دلیل است که من همیشه توصیه می کنیم با استفاده از subliminals آنها واقعا می تواند در سرعت بخشیدن به روند تجلی خواسته های خود را.

من می خواهم به تکرار چیزی دوباره و این است که “فکر می کنم در مورد آنچه شما در حال فکر کردن در مورد” سپس از خودتان بپرسید این است که چه زمان می خواهید ؟ به دلیل آنچه که شما در حال فکر کردن در مورد آنچه که به نظر می رسد در زندگی خود آن را دوست دارم یا نه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.