قانون جاذبه – رسیدن در تراز خود را با بالاتر از خود و هدایت درونی خود را

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

من می خواهم برای شروع این مقاله با پررنگ بیانیه ای که تمام زندگی ارزش زندگی است. تمام زندگی خوب است. به منظور به طور کامل بهره مندی از قانون جاذبه شما باید قادر به رسیدن به نقطه که در آن شما می توانید درک این به طور کامل. آن مهم است به درک که این در درجه اول یک تجربه معنوی ما داشتن. از محدود ما چشم انداز آن را بسیار آسان به می خواهید برای اندازه گیری همه چیز برای مقایسه همه چیز و می گویند “این بخشی است که ارزش آن نیست. این قسمت خوب نیست. این قسمت کار نمی کند.” از یک منظر بالاتر از همه زندگی در حال کار است – حتی اگر آن را احساس مانند آن را به ما در لحظه – از آنجا که تمام زندگی خواستار جلو میل, همه زندگی ما باعث به تکامل و در نظر گرفتن یک کمی متفاوت فکر کمی متفاوت جهت کمی متفاوت ترکیبی از همه چیز است. چه شما تصمیم به انجام یا تمرکز بر درون است که زمینه تعیین خواهد کرد که چگونه شما را درک تجربه خود را, اما آن را کاهش نمی هر چیزی از چشم انداز بزرگتر.

ما نیاز به پیدا کردن یک راه برای تراز خودمان را با آن. ما نیاز به تراز خودمان را با خودمان – بالاتر ما selves ما درونی ارواح ما. ما نیاز به تراز خودمان را با این ایده که همه از آن است که کار و همه از آن است که ارزش زندگی, همه از آن است که بسیار جذاب و ارزشمند و گسترده. اگر شما می توانید انجام این کار و سپس شما می توانید شروع به آغوش زندگی و سپاسگزار برای آن – حتی بخش هایی که به نظر می رسد ناخوشایند یا وحشتناک از ما دیدگاه محدود.

این تجربه زندگی بسیار زودگذر بنابراین گذرا آنقدر کوچک در کیهانی کل. آن یکی کوچک و چشم انداز کیهانی لحظه از در حال حاضر. من می دانم که این احساس خیلی بزرگ و آهسته هنگامی که شما در آن گیر کرده – به خصوص اگر آن را به نظر می رسد که همه چیز در حال رفتن به راه که می خواهید آنها را به. اما از آن است که یک دیدگاه در بیکران دریای کیهانی امکان; یک فکر یک موج; یکی از لرزش. درست شما بسیار بیشتر از این تجربه محدود شما متمرکز هستند در حال حاضر.

می گویند این تاکید: “این است که من بسیار جذاب و قدرتمند حاضر در حال حاضر و من سپاسگزار برای آن است.” و می دانیم که مهم نیست که چگونه به نظر می رسد, مهم نیست که چه شما تصمیم به انجام آن مهم نیست که چگونه شما تصمیم به آن قضاوت کنید و ببینید که اگر آن را اندازه گیری یا نه بالاتر از خود سود برده است برای تجربه و همه چیز را که شما در حال گسترش و پیشرفت به عنوان یک نتیجه از آن است.

اگر شما می خواهم به این فرد تجربه لذت بخش تر برای شما کاملا می توانید انجام این کار و به دنبال تراز خود را با بالاتر از خود یک گام مهم در این فرآیند است. بنابراین مهم که من نمی توانم تصور کنید که به طور موثر قادر به استفاده از قانون جاذبه بدون آن. آن شده است یک عنصر ضروری برای من.

در مقالات آینده من خواهد, توضیح بیشتر در مورد روش من استفاده می شود به چین با بالاتر از خود و من به شما بگویم بیشتر در مورد تفاوت های آن ساخته شده است در تجربه شخصی خود من. در حال حاضر من برای شما آرزوی آرامش و شادی. لطفا می دانم که مهم نیست که شما بدون توجه به آنچه شما انجام داده اند و یا آشکار در تجربه خود را به شما کامل بیان خدا.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *