3 بنیادی شیوه برای شادی درونی تحقق و صلح

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن با شما 3 از شیوه های مفید است که کمک خواهد کرد که شما را به زندگی شادی در لحظه حال احساس یگانگی و ارتباط با منبع و تمام زندگی.

این شیوه اگر اعمال تراز خواهد شد شما را با حالت طبیعی که در آن شما می توانید تجربه صلح و شادی و تندرستی سعادت و وحدت در داخل و همه در اطراف شما.

همه ما آگاهانه موجودات داشتن یک تجربه فیزیکی در بدن است. آنچه ما فکر می کنم و باور دارم درست است منعکس خواهد شد به ما از طریق قانون جاذبه است.

به عنوان آگاهانه سازندگان ما باید از این قدرت برای نفوذ در تجربه ما در اینجا و به این ترتیب ما نیز زیاد توانایی خدمت بزرگی به بقیه از ما ‘خویشتن’ برای ما و انسانیت و همه موجودات زنده است ،

بنابراین اجازه دهید من شیرجه رفتن به 3 شیوه است که پشتیبانی خود را به عنوان تراز خود را الهی خود را کاملا رایگان و فقط شاد برای زنده ماندن در اینجا و در حال حاضر.

درک طبیعت

ما در عبور از جاده های ما جمعی تکامل که در آن مردم در حال تحقق است که همه آنچه در آن به نظر می رسد! ما این فرصت را به زندگی می کنند از محل یگانگی را متوجه و بیدار به ما درست الهی بودن و برای عملی ما معتبر خودشان در جهان است.

خدا ما این است که بودن همیشه ما درست نبوده است آگاه از آن.

یکی از راه های ما می توانید به طور طبیعی و جاودانه در سکون و در نتیجه تشخیص ماهیت واقعی ما است که بیشتر سپاسگزار از طبیعت خودش است. بودن در طبیعت کمک می کند تا ما را به کم کردن سرعت و اثر آرام بخش بر ذهن است.

پس ما یکی از زندگی خود را هنگامی که ما اذعان و توجه ما را به درک و طبیعت ما احساس پرورانده و پر جنب و جوش.

بودن در طبیعت را جوان ما.

ما به طور فزاینده تکنولوژیکی جامعه که در آن ما باید چشم و ذهن ما در دستگاه های تلفن همراه برای بسیاری از ما در حال فراموشی به نگاه کردن و در اطراف ما در جهان طبیعی است.

آیا شما گوش دادن به/اطلاع/احساس birdsong امروز ؟

پرنده جمعیت و همچنین گونه های دیگر کاهش پیدا کرد و اگر ما شروع به دادن توجه ما به طبیعت ما فقط ممکن است پیدا کردن که یک روز او خالی از اشکال زندگی… چه دست که خواهد بود!

همانطور که ما (بشر) جمعیت رو به افزایش بوده ما متخلف در زیستگاه گونه های دیگر به عنوان نیاز برای مسکن و تغذیه خودمان را افزایش می دهد.

طبیعت پرورش آرامش بخش و آرام کردن سیستم عصبی ما.

وجود یک میدان انرژی در جنگل است که کمک می کند تا به هماهنگ/روشن خود ما درست هالهای. جای تعجب نیست که ما احساس خوب! ما به معنای واقعی کلمه درخشان به عنوان ما در متراکم ترین زیستی زمینه انرژی در دسترس ما بر روی این سیاره!

ما از طبیعت و زندگی در هماهنگی با ریتم طبیعی.

در حال حاضر ما نیاز به بازگشت و بازگرداندن باغ ما شده اند که غفلت از, در داخل و بدون.

طبیعت در هماهنگی با خود ،

رنگ ما عمدتا در طبیعت به رنگ سبز است رنگ چاکرای قلب است.

بدون نبض قلب و نبض جهان زندگی نمی تواند باشد.

آن است که متعادل برای بدن ما برای پیاده روی در طبیعت در جنگل های اقیانوس ،

خواهران عزیز و برادران شما یک زمینی!!! شما بورگ مرد و نیم فلز!

شما از هستی خود را در سلول های زنده رقص و ارتعاش هر نانو ثانیه است.

شما طراحی شده برای جهان طبیعی است.

مادر بزرگ به ما می دهد اکسیژن هوا ما نیاز به نفس کشیدن. اگر ما همچنان به از ما به معنای واقعی کلمه انکار خودمان و فرزندان ما از یک زندگی لذت بخش تر و طبیعی جهان برای لذت بردن از.

چگونه در مورد دادن کودک خود را در یک بلوط به جای یک تلفن همراه?

در حال بازی در فضای باز یک چیز دیگر ؟

شروع به درک طبیعت امروز شما آن را پشیمانی نیست.

آنچه شما قدردانی گسترش می یابد. این قانون است. شما بیشتر از آنچه شما را به توجه خود را به. شما نمی تواند افسرده هنگامی که شما را در درک!

دوست داشتن طبیعت را نیز دوست داشتن خود!

شروع به درک طبیعت او است و شما او هستند.

تفکر

مراقبه است که باید در re-کشف درونی خود را بیشتر حس از خود.

هنگامی که شما تعمق شما را در ارتباط با خود را بالاتر از عقل حقیقت و “من هستم” وجود دارد.

واقعی شما این است که فراتر از افکار و احساسات خود را. شما یکی با بی نهایت ابدی ذهن خدا. شما که.

مراقبه هر روز اجازه خواهد داد که ذهن و بدن خود را به استراحت.

آن را به خوبی مستند شده است که مدیتیشن استرس را تسکین می دهد و کمک می کند تا به مرکز خود است.

و دوباره در این سریع فن آوری روزانه ریش ریش شدن… همه این انتقال اطلاعات بیش از حد… ما نیاز به زمان را برای تنفس آهسته و… فقط بود.

زمان را برای اتصال خود را با درونی بودن/منبع امروز.

این است که تاسیسات خود را به معنای واقعی کلمه.

مراقبه است که فرصت خود را برای شارژ به تمام نگرانی ها و نگرانی ها به خدا/جهان. شما می توانید سوال بپرسید از این بی نهایت اطلاعاتی در مورد برخی از چیزهایی که شما نیاز به کمک. شما هرگز به تنهایی در آن حس.

شما باید یک قدرت بالاتر در درون شما! عشق بی نهایت است در دسترس در همه زمان ها به شما کمک کند. این بی نهایت ذهن جهانی است که به همه می داند و می داند چه چیزی برای شما شادی و تندرستی شما تعادل خود را. به سادگی بخواهید استراحت و گوش دادن.

خوردن یک رژیم غذایی مبتنی بر گیاه

به عنوان آگاهی انسان گسترش می یابد در مورد عواقب ناشی از اقدامات ما در محیط زیست از نظر وجود یک جنبش در حال رشد نسبت به اتخاذ 100% گیاهی بر اساس رژیم غذایی I. e وگان.

در محیط زیست از نظر آن ثابت شده است که یک رژیم غذایی مبتنی بر گیاه را کاهش ردپای کربن ما به اندازه 70 ٪ است.

یک گیاه بر اساس رژیم غذایی است خوش خیم تر به این سیاره و دلسوز به حیوانات و همچنین به شدت توصیه می شود برای سلامتی خوب است.

رژیم وگان است احترام از زندگی و تمام موجودات حق زندگی است. پیروی از یک رژیم غذایی مبتنی بر گیاه را افزایش می دهد ما قدردانی و احترام به طبیعت است.

خوردن گیاه طبیعی مواد غذایی آهنگ شما را به ریتم طبیعی/چرخه طبیعت است.

غذاهای گیاهی و به ویژه در سبزیجات برگ سبز بسیار alkalizing برای بدن است. Alkalizing بدن شما کمک می کند که آرام بخش سیستم عصبی است که باعث می شود آن را آسان تر برای آرام کردن و تفکر.

من اعتقاد دارم که یک رژیم غذایی مبتنی بر گیاه کمک در داشتن عمیق تر مراقبه متحده است.

یک رژیم غذایی قلیایی کمک می کند تا شما قطره پایین و استراحت پس از آن مفید آمادگی برای مراقبه و همچنین ارائه یک پایه خوب برای تندرستی است.

خوردن یک رژیم غذایی مبتنی بر گیاه است و مهربان راه رو به جلو در ما آگاه-عشق-در حال گسترش و تکامل است.

ارتباط ما بیشتر با دیگر موجودات بعد از ما رفتن وگان. پس از من وگان برای 4 سال و تمرین حضور من تا به حال یک بیداری و من احساس یگانگی با همه موجودات زنده – طبیعت مردم و حیوانات. این دانستن از یگانگی در تمام زندگی ادامه داده است در درون من است و تم اصلی من ادامه داد: تحقق امروز” – نقل قول از نویسنده.

دکتر گابریل Cousens MD گیاهی متخصص تغذیه و دانشمند توصیه می کند از خوردن یک خام گیاه بر اساس رژیم غذایی برای بیداری معنوی و سلامت فیزیکی.

وجود دارد بسیاری از شواهد ثابت و بهداشت عاقلانه و زیست محیطی عاقلانه به پشتیبانی از دلایل تعویض به یک رژیم غذایی مبتنی بر گیاه.

من به شدت توصیه شما در نظر بگیرید یک رژیم غذایی وگان به عنوان یکی از این 3 شیوه برای گسترش آگاهی و شاد و سلامت.

من معتقدم که ما را شادتر خواهد بود انسان زمانی که ما را دیگر آزادنه به زندگی می کنند زندگی خود را به دور از آنها را – نقل قول از نویسنده.

به طوری که 3 بنیادی شیوه برای سلامت, سعادت و بیشتر در ارتباط با خودتان زندگی همه در اطراف شما به عنوان یک موجود الهی که شما هستند!

خدا همه جا هست, اگر شما فقط در نگاه و همه در اطراف شما.

ما همه یکی هستند و خوشا به اینجا در این سیاره در این زمان.

زندگی یک هدیه است.

هنگامی که شما احساس می کنید که حس یگانگی شما می دانم که همه یکی است و به شما احساس برای خدمت به خود و دیگر خودشان را با هر موضوع شما الهام گرفته!

استفاده از استعدادهای خود را به بیان خود را منحصر به فرد بودن بودن در جهان است.

هر کس بخواهد ترقی و همچنین متعادل و شاد مدل نقش در این زمان.

شما می دانید زمانی که شما آماده به انجام این کار است.

شما بخشی از این پازل بزرگ از زندگی شما بخش مهمی از کل… شما می توانید تفاوت را با در نظر گرفتن مسئولیت برای دولت خود را از بودن در آغوش دلسوزی برای دیگر موجودات زنده و زندگی آرامی بر روی این سیاره است.

طبیعت شما نیاز به خواب بیدار می شوید به خود پتانسیل بکر و استفاده از آن را به نفع کل. بود این تغییر.

ما که به نام بیدار به خود ما قدرت الهی برای ایجاد تغییر مثبت است. می دانم که شما در حال کمک حال خود معتبر خود را.

ما به یاد ما قدرتمند هستند. علاوه بر این ،

هیچ کس زنده بودن نیاز به یک برده نه بیشتر!

آن را در مورد توزیع بیش از مسئولیت به دولت دیگر و در انتظار همه چیز را تغییر دهید آن را در حال حاضر به هر یک از ما. لازم نیست صبر کنید.

ما جمعی است و ما باید قدرت!

بیایید متحد کردن چشم انداز ما برای بیدار مسئول تمدن است که دلسوزانه و دادن.

آیا شما آماده برای بیدار تکامل و درخشش خود را از نور؟! برو برای آن!

صلح آمیز نعمت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *