چه مشکل است با نیابتی کفاره?

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

من معتقدم که یک فرد باید فکر می کنم به طور مستقل و بدون نفوذ ناروا. لازم به سوال آموزه های مذهبی خود و وابستگی سیاسی به تعریف آنچه که برای شما درست است. تفاوت اصلی من بین ایدئولوژی اعتقاد به عالم ارواح و مسیحیت است که با نیابتی کفاره. دین مسیحی است خود را به عنوان موضوع اصلی این ایده است که عیسی مسیح بر روی صلیب برای نجات خدا را نافرمان و مصر مردم را از راه گناه. مسیحیان در حال تدریس است که با پذیرش عیسی مسیح به عنوان نجات دهنده شخصی خود خدا می بخشد گناه خود و استقبال آنها را به بهشت. عیسی نمادین قربانی بره. حداقل این است که چگونه بسیاری از رهبران مذهبی را انتخاب کنید به تفسیر کتاب مقدس. شاید او می تواند با دقت بیشتری شرح داده شده به عنوان یک فرار بز.

به من اظهار داشت نیابتی کفاره در قلب دین مسیحی قرار می دهد که آن را تا حدودی در تقابل با اعتقاد به عالم ارواح. اعتراف میکنم من یک مشکل با نیابتی کفاره که من را نگه دارید حتی اگر من نه طرفدار اصول روحانیت ومعنویت. ایده داشتن فرد دیگری مسئولیت برای اقدامات خود را ذاتا اشتباه است. ما نباید از کسی که برای ایستادن در محل ما و رنج می برند عواقب اعمال ما. که غیر مسئولانه است برای بسیاری از دلایل. مجازات یک فرد برای چه دیگر آیا یک ناخالص سقط جنین از عدالت است. خدا اجازه نخواهد داد چنین چیزی به خصوص پس از خدا نیست قاضی رفتار ما.

خدا سمت چپ ما به صورت عواقب ناشی از فقیر ما رفتار نسبت به یکدیگر است. این است که با قانون طبیعی مانند علت و معلول است. وجود دارد هیچ راهی برای ما به سرزنش دیگران برای ما مانند ، و نه ما می خواهیم به. ما در اینجا به یاد بگیرند. من باور دارم که بیانیه است که در توافق با آموزه اعتقاد به عالم ارواح. اگر ما اجازه می دهد فرد دیگری به مسئولیت ما سوء تنها چیزی که ما را به دور از تجربه است که ما رو دور با آن. به همین دلیل ما آموخته خواهد شد هیچ چیز نیست. این مهم است که کسانی را انتخاب کنید که اجازه می دهد تا عیسی را به خود حذف “گناهان” در حال فریب دادن خود. ما فکر می کنم ما در حال گرفتن تبرئه از ما نادرست با گرفتن یک بلیط رایگان به بهشت است. در حقیقت تجارب ما هرگز ما را ترک. در برخی از نقطه ما باید برای مقابله با گناه و پشیمانی ما انباشته در ناخودآگاه ما به عنوان یک نتیجه از جرائم ما. هیچ کس دور می شود با هر چیزی در زندگی است. همه ما نیاز به مسئولیت برای اعمال ما. وجود دارد هیچ “بیرون از زندان رایگان” کارت.

من می خواهم به اشاره است که این اشتباه است که به مسئولیت فرد دیگری رفتار بد. با انجام این کار ما در حال گرفتن دور است که فرد فرصت برای رشد در روح. نتیجه یادگیری و رشد شخصی. اگر چیزی یاد گرفته است و هیچ رشد رخ خواهد داد. پوشش برای فرد دیگری است که انجام آنها بی عدالتی است. این آنها را محروم از رشد. این یک چیز وحشتناک به انجام به یک انسان دیگر. مردم نیاز خود را انتخاب و به حساب آنها. یکی فلسفه ناشی از قانون جاذبه شوق آمده است که ما مسئول همه چیز ما ایجاد شده است. اگر که مورد سپس ما باید بپذیریم مسئولیت برای ما خلق. با انجام این کار, ما موقعیت خودمان را به قبول یک سطح بالاتری از درک که نمی خواهد در دسترس ما است ،

دفعه بعد که کسی می گوید: “آیا شما می دانید که عیسی مسیح برای گناهان ما?”, او بگویید: “خب او نباید داشته باشد. آن زمان برای مردم شروع به گرفتن مسئولیت برای خود را دارند.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *