پیام جهان: هنگامی که یک درب بسته یک هزار و باز تر!

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

“این درست است که زمانی که یکی از درب بسته و درب باز می شود.

هنگامی که یک درب بسته کر پشت سر هم به گروه کر ارکستر هماهنگ, bugles bugle, راهپیمایی باند مارس سگ گرفتن Frisbees و گربه “چو چو چو” خوک ها پرواز 10,000 جدید درب باز است.

نوع باعث می شود شما می خواهید یک درب به, متعجب?

Whoohoooo!

جهان”

بسیاری از این شنیده می گویند قبل از: “هنگامی که یک درب بسته می شود”. این تا حدی درست وقتی که می آید به بسته شدن درب, اما شما نیاز به در نظر گرفتن بسیاری از کسانی که در دسترس هستند به شما در طول عمر خود را. وجود دارد یکی دیگر از درب خارج وجود دارد وجود دارد مقدار زیادی از درب را برای شما به از را انتخاب کنید. هنگامی که شما یک درب به شما نزدیک گذشته و حرکت رو به جلو است. شما تمرکز بر روی چیزهایی که اتفاق می افتد امروز و نه دیروز. چه در گذشته باقی می ماند وجود دارد به طوری که بدون نیاز به تمرکز بیش از حد بر روی آن. شما نمی توانید آن را تغییر دهید به هر حال پس چه نقطه. هنگامی که شما را در زندگی خود را با توجه به آنچه شما امروز انجام خواهد شد که عکس العمل خود را در آینده. من هرگز دیده می شود دانه های کاشته شده و رشد روز پس از. در آن طول می کشد ماه از کار و توجه به محصول شکوفا. این چیزی است که شما نیاز به انجام با همه فرصت های خود را. کار در رویاهای خود را با توجه به تمام جزئیات تمرکز بر روی آنچه شما نیاز به انجام امروز بنابراین شما می توانید با استفاده از یک زندگی بهتر فردا. نگاه به آینده مهم است اما همانطور که همه ما می دانیم که حتی با بهترین برنامه ریزی چیز نمی تابه خارج راه ما در انتظار آن خواهد بود. تغییرات رخ می دهد وجودی شرایطی ارائه نتایج است که همیشه به نفع خود. شما اجازه دهید که شما را افسرده و یا شما را پایین آورد? شما اجازه دهید خبر بد را به شما را به زانو خود را و نگه داشتن شما وجود دارد به طور دائم ؟ من امیدوارم که نه. هنگامی که حوادث رخ می دهد نه راه شما می خواهید, که بدان معنی است که بهتر است به آینده همراه است. جهان می داند که هنوز به آمده است.

ما همه انسان و ما تحت تاثیر خوب و بد. ما در تلاش برای زندگی بهتر, اما s%^t اتفاق می افتد. ما باید برای مقابله با آن و حرکت رو به جلو است. آن مهم است به استاد است که بخشی از زندگی خود را. من نمی گویم به ماندن منفعل با هر حادثه ای که اتفاق می افتد ابراز وجود بسیار مهم است و شما نیاز به رفتن برای آنچه که باور دارید و نه فقط چیزهایی را قبول راه آنها هستند. شما می خواهید به دنبال رویاهای خود را به کار سخت در آن ایجاد اختلاف و متوقف نمی تا زمانی که آن اتفاق می افتد. حتی اگر شما در همه کار سخت آن را نمی ممکن است تابه این ترتیب شما می خواستم. شما باید به پرش از روی پل گلدن گیت از آنجا که از که ؟ مطلقا نه. صرف نظر از نتیجه شما باز درب های دیگر که ارائه می دهد گزینه های بهتر و بزرگتر هیجان انگیز نتایج به متن اصلی مقایسه کنید. همیشه راه رفتن سر خود را بالا برگزار شد و نگاه به بهتر زندگی خود را در هر مناسبت شما. اگر شما نگران در مورد آنچه دیگران فکر می کنم خود را شکست ؟ خوب شما فکر نمی گویم هر چیزی را به هر کسی در وهله اول ؟ اگر هیچ کس نمی داند آنچه شما انجام می دهند هیچ کس نمی خواهد می دانم که در آن شما شکست خورده است. یادگیری به نگه داشتن همه چیز را به خودتان تا برنده تمام پولها بازدید. و اگر آن را نمی کند این راز را با شما باقی بماند تا زمانی که شما می میرند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.