قانون جاذبه – آنچه در آن است ؟

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

قانون جاذبه است ایده این است که آنچه شما فکر می کنید می تواند تاثیر چه می آید به شما در زندگی خود را. اگر شما فکر می کنم افکار منفی منفی همه چیز را به شما می آیند. اگر شما از سوی دیگر افکار مثبت فکر می کنم چیزهای خوب در راه خود را می آیند.

این ایده حتی گسترش به این که آیا شما در حال حسادت یک ارتقاء در آثار بیایید می گویند. و سپس شما ممکن است به ارتقاء خود را به دلیل تغییر در نگرش است. اگر شما شاد و مثبت برای دوستان خود و سپس خود را ارتقاء خواهد آمد همراه است.

هنگامی که شما فکر می کنم افکار خاص شما را از سیگنال های جهان است. هستی پاسخ در همان تن آن را به عنوان دریافت پیام های خود را در. پس مراقب باشید چه vibes شما ارسال کردن به جهان است. آن است که بسیار حساس به افکار و ارتعاشات از مردم است.

این قانون جاذبه قدرت های جادویی و شگرف امکانات برای کسانی از شما که یاد بگیرند که چگونه به استفاده از آن به نفع خود استفاده کنید. برای یکی از چیزهایی که شما باید به “می دانم” که شما به عقب بر گردیم آنچه شما می خواهید در نهایت برای این به کار می کنند. کمی ایمان می رود راه طولانی. کشف کردن دقیقا چه می خواهید و سپس یاد بگیرند که چگونه به جذب تنها که به جای مخالف آنچه شما می خواهید.

ماندن متمرکز بر اهداف خود را به شیوه ای مثبت است که موفق ترین راه دستیابی به آنها را. اگر شما تمرکز ذهن خود را بر روی افکار منفی و شکایت دارند که شما هرگز آنچه شما می خواهید شانس هستند شما هرگز نمی خواهد باید به آنچه شما واقعا می خواهید. به یاد داشته باشید که جهان در پاسخ شما در همان ورید از ارتعاشات است که شما را خاموش.

هنگامی که جهان دریافت یک فکر منفی یا لرزش آن را می فرستد یک نتیجه منفی را به شما. هنگامی که آن را با یک فکر مثبت و یا لرزش آن را می فرستد به یک نتیجه مثبت به شما. شما نیاز به تمرکز بر روی آنچه شما بیشتر تمایل و ایمان.

بسیاری از مردم این نظریه استدلال می کنند و می گویند شما اصلا از آنها بخواهید برای تمام چیزهای منفی که برای شما اتفاق می افتد در حالی که دیگران می گویند که شما باید انجام دهید. تئوری من این است که شما باید خوب بیشتر به شما می آیند در یک قاب مثبت از ذهن به سادگی چون شما سازنده تر در این قاب از ذهن از منفی است.

آن را نمی خواهد صدمه دیده است برای قرار دادن آن را به آزمون به هر حال. رفتن در اطراف برای ماه آینده و ایمان داشته هوشیار باشید و بخواهید فقط آنچه شما می خواهید. ببینید چه اتفاقی می افتد. در حال حاضر استفاده نمی این در خودخواه راه هر چند مانند شما می خواهید یک میلیون دلار است. آن را اگر شایسته چیزی که شما می خواهید. شما می توانید به نوبه خود شما منفی معکوس زندگی به یک مولد پربار یکی فقط با تغییر نگرش خود را.

اگر دوست شما می شود تبلیغات قبل از شما انجام می شود برای آنها و ایمان که خود را ارتقاء خواهد آمد. نمی تواند حسود و منفی در مورد آن و یا شما را جذب خواهد کرد چیزی است که شما واقعا نمی خواهید. از آن خواهد شد در ورید همان افکار خود را در. بنابراین استفاده از قانون جاذبه در راه آن قرار گیرد و شما را درو پاداش از آن است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *