Facebook logo

دهان تراکتور تا سه هفته بسته است/ بعد از لیگ افشاگری خواهیم کرد

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

به گزارش روابط عمومی باشگاه تراکتور، جعفر محرم‌پور گفت: جا دارد روز خبرنگار را پیشاپیش به تمامی اصحاب رسانه و زحمتکشان این حوزه تبریک عرض نموده و به عنوان نماینده‌ جامعه‌ رسانه در باشگاه تراکتور از بابت دوری فیزیکی از این عزیزان به دلیل شیوع روزافزون بیماری کرونا عذرخواهی کرده و امیدوارم با گذر از این روزهای سخت، دوباره و در شرایطی مناسب‌ از نزدیک و با حضور هواداران پرشور این تیم مردمی، دیدار تازه کنیم. مخاطبین عزیز ما هم بدانند در این شرایط بدِ اقتصادی یکی از صنف‌های زحمتکش که بیشترین ضربه را متحمل شده‌اند، زحمتکشان حوزه‌ی روزنامه‌نگاری و رسانه هستند و شاید اغراق نیست بگوییم که کمترین توجه هم به این صنف در قبال آسیب‌های وارده صورت گرفته است.

وی در ادامه در مورد وضعیت تیم تراکتور گفت: تیم‌های حاضر در لیگ برتر فوتبال هم روزهای سخت و حساسی را در این شرایط کرونایی طی می‌کنند، تیم مردمی تراکتور هم از این قاعده مستثنی نیست و پس از چهار سال این فرصت را داریم که با کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا، مجدداً تراکتور را در جمع باشگاه‌های برتر قاره ببینیم و این موفقیت را به قهرمانی لیگ‌برتر در فصل آینده تبدیل کنیم.

معاون ارتباطات و رسانه‌ باشگاه تراکتور در ادامه گفت: تیم‌های پرطرفدار همواره مورد علاقه‌ی عده‌ای برای حاشیه‌سازی هستند و مخصوصاً در انتهای هر تورنمنتی این علاقه به بیشترین حد خود می‌رسد. در فضای رسانه‌ای فوتبالی ایران ما با دو قشر روبرو هستیم، قشرِ حداکثریِ سالم با فعالیت حرفه‌ای و متعهدانه و قشر ناسالمِ رسانه‌ای که بازیچه‌ی دلالان فوتبال در ایران بوده و همواره در چنین شرایطی و روزهایی حضورشان پررنگ‌تر می‌شود.

محرم‌پور با اشاره به فعال شدن این قشر ناسالم فوتبال در این هفته‌های پایانی ادامه داد: با چشم و گوش باز، فعالیت عوامل دلالی در فوتبال را رصد کرده، اما فعلاً دهانمان بنا به شرایط تیم بسته است، اما این سکوت نباید دلیلی بر ناآگاهی کادر مدیریتی و رسانه‌ای باشگاه تلقی شود. تراکتور همواره از حاشیه ضربه خورده و وظیفه‌ تیم رسانه‌ای باشگاه به حداقل رساندن این حواشی است؛ لذا دهان ما تا سه‌ هفته‌ی آینده برای حفظ شرایط تیم بسته، اما چشمانمان باز و حواسمان جمع است. پس از پایان لیگ‌برتر در مورد این قشر ناسالم و فضاسازی‌های آن‌ها به صورت شفاف و در قالب برنامه‌ای که قول آن‌را داده‌ایم، صحبت خواهیم کرد.

معاون ارتباطات و رسانه‌ی باشگاه در پایان گفت: باید بگوییم که روند مدیریتی باشگاه طی دو سال گذشته عاری از اشتباه نبوده و صادقانه آنچه روی داده و آنچه فعالیت این گروه‌های ناسالم در فوتبال ایران بر سر ما آورده است را خواهیم گفت. همچنین تاکید مالک محترم و هیات مدیره‌ محترم طی این هفته‌های جاری، حفظ آرامش و تمرکز بوده و صرفاً برای پاسخ به دو حاشیه مطرح شده در مورد دو بازیکن خوب، بااخلاق، دوست‌داشتنی و حرفه‌ای‌مان یعنی احسان حاج‌صفی و رضااسدی باید بگویم که داشتن این دوبازیکن برای هر تیمی موهبت است و تراکتور هم از این قاعده مستثنی نیست و اساس برنامه‌ی باشگاه حفظ این دو بازیکن ارزشمند است و صرفاً جهت پایان بخشیدن به حواشی تاکید می‌کنیم، حاج‌صفی بازیکن تیم تراکتور است و اسدی نیز همچون همیشه در خدمت تیم.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.