قانون جاذبه – اصول اولیه شروع به کار در جذب هر چیزی که شما می خواهید!

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

قبل از اینکه شما شروع به تجلی میل قلب خود را شما نیاز به دانستن برخی از اصول جهان است. شما نمی خواهد نیاز در رشته فیزیک کوانتوم به این درک; آنها فقط چند ساده قوانین و مقررات است که شما نیاز به نگه داشتن در ذهن.

اول از همه جهان فراوان است – وجود دارد یک مقدار بی پایان در دسترس برای همه. آن را مانند یک بذر است که کاهش یافته است از یک درخت و سقوط در غنی مالچ برگ و خاک به جوانه زدن درخت رشد می کند که به تولید بیشتر برگ و میوه و دانه. جهان همیشه در حال گسترش است و حق خود را به تمام شما تمایل. این طراحی شده است که یک جریان پیوسته از فراوانی!

برخی احساس می کنید این اشتباه است که می خواهید یک زندگی غنی اما مانند درخت ما با استفاده از ثروت برای تولید بیشتر و گسترش به سمت ما هدف بالاتر. ما لازم نیست که به نگرانی یا احساس حسادت از هر کسی که بیشتر از ما; ما می دانیم که جهان ما پر است از ثروت و رفاه است برای چیدن. لذت بردن از بی پایان فراوان جهانی باغ!

همه چیز را شامل انرژی ارتعاشی – همه چیز انرژی است از جمله صندلی شما نشسته در لباس شما پوشیدن و افکار شما در حال فکر کردن. آهسته تر لرزش بیشتر جامد و قابل لمس شی.

افکار ما هستند ارتعاشی در یک نرخ بسیار بالا با سرعت به طوری که آنها را نمی توان در جهان فیزیکی ما. آنها در هواپیما های مختلف وجود اما ما می توانند یاد بگیرند که چگونه به یک فکر به جهان ما از شکل فیزیکی.

گاهی ممکن است تاخیر در آوردن آنها به آنچه ما تماس واقعیت اما این تاخیر به ما اجازه می دهد به ویرایش و تغییر دهید. آن ممکن است ما را تشویق به گرفتن یک مسیر متفاوت است که ما را در راه بهتر از ما بودند برنامه ریزی در نظر گرفتن. آن را روشن می شود هنگامی که ما رسیدن به مقصد ما و نگاه به عقب در جاده ها ما را متوقف و در حال حاضر نگاه کنید که در آن آن را بدست ما. جهان همیشه تصویر بزرگتر را می بیند.

قانون جاذبه – برای قرار دادن آن را به سادگی به شما و به آنچه شما ساکن و فکر می کنم در مورد. افکار خود را به انرژی مغناطیسی است.

آیا شما تا کنون فکر کردم مورد شما آرزو شما تا به حال و پس از چند روز یا چند هفته بعد از آن به نظر می رسید برای آمدن به زندگی خود را به نحوی یا فرد فقط به نظر می رسد با پاسخ شما به دنبال?

بسیاری از بار من تا به حال چیزی در ذهن که نیاز داشتم و بعد از آن من خواهد بود در یک دست دوم فروشگاه فروش گاراژ یا فقط در بازار, پنجره-فروشگاه وجود دارد و این مورد فقط در حال انتظار برای من! چند بار دیگر من به دنبال برخی از کمک و دقیق نوع از شخص من به دنبال به نظر می رسد.

قانون جاذبه می تواند کار هر دو روش. اگر شما ساکن در طرف بد چیزی این همان چیزی است که می تواند به جذب عقب بر گردیم به شما به عنوان به خوبی.

ذهن شما همیشه سعی کنید برای تکمیل آنچه در آن تصاویر. این است که چرا ما واقعا می خواهید برای قرار دادن در ذهن ما افکار از آنچه ما می خواهیم و چه نمی خواهیم. اگر ما حریص مربوط به دیگران است که نوع مردم که کشیده خواهد شد به زندگی ما. اگر ما صحبت از همه کمبود ها در زندگی ما است که آنچه در زندگی به ما بدهد. بنابراین بسیاری از مردم در حفظ و گفت: – من نمی توانیم این و من نمی تواند استطاعت است و حدس بزنید چه آنها نمی توانند.

این است که احتمالا یکی از مهمترین نکات که من را می توانید در این کتاب تا من دوباره آن را می گویند:

شما می خواهید برای قرار دادن افکار از آنچه شما می خواهید در ذهن خود را و آنچه شما نمی خواهید! از طریق قانون جاذبه هر کدام یکی از شما انتخاب می کنید یکی از شما دریافت خواهد شد.

زندگی یک آینه قانون بازتاب – رفتار با دیگران با مهربانی و این چیزی است که منعکس خواهد شد به شما. چرا که همه ما متصل; صدمه زدن به دیگر تنها خودمان لطمه می زند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.