Facebook logo

می‌ترسند برای استقلال پنالتی دوم را بگیرند!

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

به گزارش خبرورزشی، آبی‌ها مدعی بودند در نیمه دوم حداقل یک ضربه پنالتی باید به نفع استقلال اعلام می‌شد ولی چنین اتفاقی رخ نداد در صورتی که اگر برای استقلال پنالتی می‌گرفتند، شانس پیروزی این تیم به طرز بسیار قابل ملاحظه‌ای افزایش پیدا می‌کرد.

بعضی از استقلالی‌ها در داخل رختکن با اشاره به اتفاقاتی که طی روز‌های گذشته و پس از پیروزی این تیم مقابل سپاهان رخ داد، می‌گفتند‌: در بازی رفت مقابل همین سپاهان انواع و اقسام بلا‌ها داخل زمین سر ما آمد و بازیکن‌شان به جای فوتبال، والیبال بازی کرد ولی داور پنالتی نگرفت. آن زمان باشگاه استقلال واکنشی نشان نداد و سپاهانی‌ها هم ترجیح دادند خودشان را به خواب بزنند، اما در جدال برگشت، فقط و فقط به خاطر یک صحنه مشکوک که آن هم اصلاً قابل مقایسه با اتفاقات مسابقه رفت نبود، سپاهانی‌ها فوتبال ایران را ملتهب کرده و بیانیه صادر کردند. اتفاقاً ما تاوان همین بیانیه را در مشهد دادیم، چون آقایان جوی راه انداخته‌اند که داوران می‌ترسند برای استقلال پنالتی بگیرند. در همین بازی با شهر خودرو، چون یک ضربه پنالتی به نفع استقلال اعلام شده بود، داور پنالتی دوم را دیگر برای ما نگرفت. دانشگر و خادمپور را زدند ولی انگار نه انگار!

بد نیست بدانید یکی، دو نفر از بازیکنان استقلال تا هنگام خروج از رختکن همچنان پیرامون همین مسئله صحبت می‌کردند و معتقد بودند در چنین شرایطی بسیار خوب است فرهاد مجیدی سکوتش را بشکند و حرف بزند، چون مصاحبه او بازتاب فراوانی خواهد داشت و می‌تواند با استفاده از همین مسئله علیه جو ایجاد شده موضع‌گیری کند تا حق استقلال پایمال نشود.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *