Facebook logo

شوخی زشت روی آنتن زنده، باعث اخراج مجری شبکه ورزش شد

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

به گزارش شهروند، پوربخش که چندسالی است در شبکه ورزش به کار اجرا و تهیه‌کنندگی می‌پردازد، در برنامه هفته گذشته خود وقتی با علی نظرمحمدی، سرمربی تیم رایکای بابل ارتباط تلفنی گرفت، یک شوخی عجیب و زشت با او کرد که این مسأله حساسیت‌های زیادی در فضای مجازی ایجاد کرد.

جالب اینکه برنامه این هفته «فوتبال یک» بدون هیچ اعلامی روی آنتن شبکه ورزش نرفت تا شایعات بالا بگیرد. در این خصوص برخی افراد اعلام کردند که مجری و تهیه‌کننده «فوتبال یک» تصادف کرده و به همین خاطر برنامه‌اش روی آنتن نرفته اما ظاهرا اصل داستان چیز دیگری است و او از کار برکنار شده است.

در این خصوص، یک منبع آگاه در شبکه ورزش سیما گفته است: «اگر ایشان تصادف کرده، برای آقای پوربخش آرزوی سلامتی دارم. شاید ایشان خواسته بگوید اگر دیگر روی آنتن شبکه ورزش نمی‌آید، دلیلش تصادف است، نه صحبت‌هایی که با نظرمحمدی مطرح کرده است. ایشان چند وقتی بود که در فضای مجازی هم کارهایی کرده بود و تذکراتی دریافت کرده بود اما به این تذکرات گوش نکرد. او پست‌ها و استوری‌هایی گذاشته بود که از یک مجری تلویزیونی شبکه ورزش بعید بود».

موضوع اصلی درباره پوربخش اما این است که او نیز مثل بسیاری از مجریان سیما علاقه شدیدی به وایرال‌شدن در فضای مجازی دارد و ظاهرا برای این کار دست به هرکاری می‌زند! او حرف‌هایی را روی آنتن زنده بر زبان آورد که امکان نوشتنش هم وجود ندارد. از طرف دیگر، پوربخش همواره از علاقه‌اش به عادل فردوسی‌پور گفته و اینکه دوست دارد مثل او افشاگر مسائل فوتبالی باشد اما در واقعیت هیچ‌وقت چنین اتفاقی درباره‌اش نیفتاد و حالا مدیران شبکه ورزش نیز تصمیم به کنارگذاشتنش گرفتند.

نکته قابل توجه این است که با توجه به کنداکتور شبکه ورزش، قرار است اتفاقات مربوط به هفته‌های پایانی لیگ یک از برنامه شب‌های فوتبالی پخش شود تا مشخص شود که دیگر و تا اطلاع ثانوی نباید شاهد پخش برنامه «فوتبال یک» و همچنین تصویر پوربخش از شبکه ورزش باشیم.

البته مدیران شبکه ورزش، هیچ اطلاع‌رسانی رسمی در این خصوص نداشتند اما مشخص است که این مجری را به خاطر الفاظ زشتی که به کار برده است، کنار گذاشته‌اند و احتمالا تا مدت زیادی به او آنتن هم نمی‌دهند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.