آسان طالع بینی شاخص پیش بینی

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

Hermes Trismegistus نویسنده نام در متن مبهم زمرد, قرص, و گفت:, “که, است که در زیر است که بالاتر است بالا است که مانند زیر است.”

ما این تفسیر حکیم سخنان کیمیایی سنت به مراجعه به نهفته اصل که عالم صغیر نشان دهنده دنیا و دنیا نشان دهنده صغیر.

به عبارت دیگر آسمانی اتفاقات-نجومی, نجوم و numerological شاخص و الگوهای–نماد شرایط زندگی. آنها نمی چیزهایی اتفاق می افتد (یک تصور غلط رایج) اما آنها فراموش نمایندگی کلید زندگی حوادث و اتفاقات.

یکی از کسانی که آسمانی ظهور است eclipse (هر دو خورشیدی و قمری) که اتفاق می افتد به طور منظم چهار تا شش بار در هر سال است. گرفتگی معمولا همراه با آغازی نو (خورشیدی) و انتهای (قمری) و همچنین تحریف ادراک و تمایل برای بیشتر از میانگین رفتار نامنظم. اما گرفتگی نیز ارزش اخباری که مرتبط با قبلی و آینده شبیه گرفت به ما نشان می دهد زیر.

تعریف از گرفتگی

گرفتگی زمانی رخ می دهد که زمین و خورشید و ماه–سه اجرام آسمانی–چین تقریبا در یک خط مستقیم (یک فصل تراز به نام جفت). ماه می رود به سایه زمین در طول یک ماه گرفتگی و ماه سایه سفر در سراسر سطح زمین را در طول یک خورشید گرفتگی.

منشاء ساخت پیش بینی با استفاده از Eclipse چرخه

در تاریخ ثبت شده بابلی ها برای اولین بار به رسمیت شناخته شده پتانسیل ساخت پیش بینی بر اساس الگوهای آسمانی. “بابلی ها تجویز طولانی ترین ماندگار علمی پروژه های علمی در تاریخ ثبت شده برای 700 سال است و آن شامل طالع بینی. با توجه به ییل Assyriologist Eckart Frahm, ستاره ها و دیگر اجرام آسمانی بودند پرستش به عنوان خدایان در بابل باستان و باستان stargazers آنقدر شیفته مکانیک آسمانها و امکان قادر به پیش بینی از آنچه که آنها را دیدم در آسمان شب – که از قرن 8 به 1 قرن قبل از میلاد آنها مشاهده شده بسیار نزدیک به صورت روزانه حرکات ستارگان برای تعیین آنچه دقیقا اتفاق می افتد در آسمان و مستند این مشاهدات بر روی خاک رس قرص است.'”

گرفتگی چرخه

گرفتگی چرخه https://en.wikipedia.org/wiki/Eclipse_cycle#Eclipse_cycles مانند سال قمری (.970 گرمسیری سال) Octon (3.8 گرمسیری سال) Tzolkinex (7.115 گرمسیری سال) Sar (9.015 گرمسیری سال), Saros (18.030 گرمسیری سال) Metonic چرخه (19.000 گرمسیری سال) Exeligmos (54.090 گرمسیری سال) و دیگران مهم هستند آسمانی توالی است که کمک به موثر اخباری تشخیص الگو. آنها به احتمال زیاد با الهام از کشف بی حد و حصر دیگر چرخه از زمان هر دو جهانی و شخصی است. بابلی تقویم شامل استفاده از Metonic چرخه.

شخصی پیش بینی با استفاده از 19 سال Metonic چرخه

در حالی که آن را طول می کشد بسیاری از سال برای ایجاد یک سیستم کنترل و توازن و بر اساس numerological, نجوم و فصل الگوهای-بدانند که شاخص های استثنایی هستند و کدام نیست–این Metonic چرخه است آسان به شکل شاخص و ممکن است شما با ارزش چشم انداز در زندگی خود را.

باور نکردنی, Metonic چرخه نشان می دهد که تقریبا دقیقا (در عرض چند ساعت) هر 19 سال و ماه و خورشید در حال aspected عینا در همان روز از سال است. بنابراین یک خورشید یا ماه گرفتگی رخ می دهد در همان نجوم ثبت نام در همان روز 19 سال از هم جدا.

برای مثال در این صفحه https://eclipse.gsfc.nasa.gov/LEcat5/LEcatalog.html یک گرفتگی Metonic چرخه می شود که با رعایت 7-16-2000 گرفتگی قبل از 7-16-2019 گرفتگی.

نرم افزار از 19 سال سن گرفتگی Metonic چرخه

استفاده از این چرخه آسان است: به سادگی شروع به ساخت یک جدول زمانی از وقایع کلیدی در زندگی خود را که برخی از آنها ممکن است آشکار در ابتدا مربوط به گرفتگی با استفاده از Metonic چرخه.

برای مثال شما ممکن است جدید آغاز شده و مرحله هیجان انگیز در زندگی حرفه ای خود را در سال 2016 که به طور مستقیم مربوط به زندگی حرفه ای خود را در سال 1997 تقریبا دقیقا 19 سال پیش از آن. یا یک جابجایی ممکن است اتصال به رویدادهای مهم در گذشته و یا یک رابطه جدید (دوستی عاشقانه و یا حرفه ای) ممکن است اتصال به رویدادهای مهم 19 سال پیش.

با توجه به مهم شرایط مربوط به اعضای خانواده و سایر افراد مهم در زندگی خود را همراه با دیگر موقعیت های قابل توجه در زندگی خود را و شما ممکن است شروع به دیدن چگونه Metonic چرخه می تواند مورد استفاده قرار گیرد به شما با ارزش چشم انداز.

در انجام این کار شما یک ایده چگونه فراتر از یک چرخه مانند Metonic چرخه, چند, نجوم و numerological چرخه تشکیل الگوهای نمایندگی شخصی سرنوشت.

برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد آنچه هر گرفتگی ممکن است نماد را در زندگی خود شما باید تعیین کنید که در آن آن را در خود natal و زمان نمودار. شروع خود را با پایه نمودار پس از وضع حمل. مثلا ماه گرفتگی در ماه جولای سال 2019 (و جولای 2000) رخ داده است در نشانه ای از برج جدی. بیایید می گویند شما باید یک برج بالا رونده. برج جدی صعودی (خانه) به معنی خاص که گرفتگی رخ داده است خود را در خانه اول حداقل توسط ثبت نام. با درجه ممکن است کمی متفاوت باشد. سپس با در نظر گرفتن ویژگی های خود را برای اولین بار خانه و همه چیز را متصل به آن است که فراتر از اساسی طالع بینی و محدوده این مقاله است. به طور کلی اول (نفس نفس آغاز و غیره.), چهارم (املاک و مستغلات, خانه, اوایل زندگی, و غیره.), هفتم (مشارکت, ازدواج, و غیره.), و دهم (حرفه ای وضعیت و غیره.) خانه زاویه/strong خانه حمل نمادین تاثیر است.

مشاهده 2019 گرفتگی در نمودار در اینجا:

http://scottpetullo.com/blog/2018/12/2019-astrology-bar-graph/

در نهایت شناخت نماد رویدادهای آسمانی مانند گرفتگی مربوط به زندگی خود را الهام بخش است زیرا نشان می دهد که زندگی بیش از فقط یک مجموعه ای تصادفی از حوادث; شرایط و حوادث در زندگی خود را مهم به معنای معنوی.

کپی رایت ©

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *