Law of Attraction Affirmations: اهمیت ساخت اظهارات مثبت

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

وای! که لبخند بر روی صورت خود را نشان می دهد که شما آماده برای به دست آوردن به زندگی خود پس از همه چیز که شما را از طریق بوده است. به نظر می رسد که شما نقل مکان کرد و با مثبت نقل قول است که شما شده است خواندن به تازگی و به شما احساس واقعی تغییر در انرژی و چشم انداز به طور کلی در زندگی است. با تشکر از که کمک به خود تصویری را که شما تماشا در یوتیوب; شما شده است را تحت تاثیر قرار سعی کنید با استفاده از قانون جذب یا راز را در زندگی خود را. و با تشکر از دوست خود را که به شما گفته در مورد “راز” (Rhonda Byrne) و “قانون جاذبه” (لوئیس Stapley); شما در حال حاضر یک ایده در مورد برخی از موثر خود کمک ابزار در این اصل. حالا که شما شروع به کار با برخی از زیبا نقل قول چیزی که بعد از شما می خواهم انجام دهید این است که سعی کنید ساخت affirmations مثبت است. خوب برای شما! که بدان معنی است که شما واقعا تراورس مسیر یک نسخه بهبود یافته از خودتان! از احساس در زمان مانند یک فرد نا امید کننده شما به تدریج تبدیل به کسی که می بیند زیبایی از زندگی و مثبت در هر وضعیت. در واقع تفکر مثبت می تواند در قرعه کشی بزرگ همه چیز را به زندگی خود و این می تواند اتفاق می افتد بیشتر به راحتی از طریق ساخت اظهارات مثبت.

اهمیت Law of Attraction Affirmations

قانون جاذبه می گوید که شما می توانید magnetise به زندگی خود را از تمام چیزهایی که شما فکر می کنم; مثبت یا منفی است. بنابراین اگر شما می خواهید به تجربه خوب اتفاقات در زندگی خود را, شما باید تنها سرگرم کردن افکار خوب است. و همانطور که قبلا ذکر جذب چیزهایی که شما می خواهید می تواند ساده تر اگر تفکر مثبت همراه است affirmations مثبت است. برای مثال اگر شما می خواهید به یک رابطه شاد با مهم دیگر خود را, شما می توانید به خودتان می گویید “من قطعا خواهد بود خوشحال با او از طریق مبارزه با شک و تردید من در روابط ما.” اگر شما می خواهید برای کسب پول بزرگ از کسب و کار خود و شما می توانید می گویند “من باور دارم که تمام تلاش من من را قادر خواهد ساخت به لحاظ مالی موفق است.”

شما ممکن است از خود بپرسید اگر آن را واقعا لازم است به چنین اظهارات هنگامی که شما در حال حاضر در حال ساخت یک تلاش هماهنگ برای فکر کردن در مورد چیزهای خوب است. آیا واقعا تفاوت دارد ؟ در زیر برخی از نقاط که امیدوارم برای شما روشن:

1. به طور منظم ابراز کردن افکار زیبا می تواند کمک به شما برای جلوگیری از تفکر منفی و شکستن همیشگی ناخودآگاه عادت است که شما حتی ممکن است می دانم که شما.

سعی کنید گفت: همه چیز خوب در هر حال حاضر و پس از آن و شما جلوگیری از افکار منفی را از رسیدن به سر خود را. آن را به اندازه کافی برای نگه داشتن تفکر مثبت; شما باید به صحبت می کنند افکار خود را با صدای بلند بیش از حد! شما را به شنیدن خودتان برای شما به هضم همه چیز را که شما می خواهید به نگه داشتن در خط مقدم از ذهن خود را.

2. ساخت و مثبت اظهارات شما را قادر به انتشار همه negativities از سیستم شما.

شما می توانید اجتناب از افکار بد در ابتدا; و در نهایت به اندازه کافی با پشتکار و تلاش شما می توانید حتی می توانید آنها را حذف به طور کامل. هنگامی که شما را تبدیل به مورد استفاده برای ساخت و مثبت اظهارات شما نمی خواهد متوجه است که شما به تدریج زیر همه negativities خود را از قلب و ذهن و کل سیستم.

3. Affirmations مثبت در کنار افکار مثبت می تواند کمک به شما جذب همه چیز شما می خواهید در زندگی.

در حال حاضر این است! گفت affirmations مثبت تا حد زیادی می تواند کمک به شما در ساخت قانون جاذبه و اصول از “راز” برای شما کار می کنند. صحبت افکار شما را قادر به واقعا باور آنچه شما در تلاش برای فکر می کنم و صحبت می کنند. به زودی پس از شما نیز باید توانایی به نوبه خود چنین افکار به واقعیت است.

با نکات مطرح شده در بالا می توان گفت که قانون جاذبه تصدیق نقش بسیار مهمی در طراحی چیزهای زیبا را به زندگی خود را. فقط مطمئن شوید که شما در حال حاضر به مبارزه با تمام احساسات منفی خود را برای این مهم است که افکار خود را در تراز وسط قرار دارد با احساسات خود را در تمام زمانها.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *