Facebook logo

صدور رای پرونده جنجالی ویلموتس؛ 167 میلیارد تومان ناقابل؟

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

به گزارش خبرورزشی، ظاهرا پرونده شکایت مارک ویلموتس علیه فدراسیون فوتبال در فیفا و در خواست غرامت بیش از 6 میلیون یورویی که تبدیل به یک پرونده حساس برای فوتبال ایران شده است، تعیین تکلیف شده است.

البته هنوز طرفین در این باره هیچ اظهارنظر رسمی نکرده اند اما برخی شایعات از محکومیت فدراسیون فوتبال ایران خبر می دهند. ظاهرا طی روزهای پنجشنبه و جمعه، رای کمیته تعیین وضعیت بازیکنان و مربیان رای این پرونده را انشا کرده اند.

در فضای مجازی برخی خبرنگاران حوزه فدراسیون فوتبال توییت کرده اند که فدراسیون فوتبال درحکم بدوی به پرداخت 6 میلیون و 200 هزار یورو محکوم شده است. البته این اخبار رسمی نیست و باید دید طرفین کی در این باره به صورت رسمی اظهار نظر می کنند.

فدراسیون فوتبال حتی اگر هم به پرداخت سه ماه حقوق عقب افتاده ویلموتس محکوم شود یک پیروزی بزرگ برای فدراسیون فوتبال است و با این وضعیت ارزی هم اگر فدراسیون به پرداخت سه میلیون یورو محکوم شود، بهتر از این است که شش میلیون و دویست هزار یورو محکوم شود.

البته اگر خبر صدور رای ویلموتس درست باشد، فدراسیون فوتبال می تواند به دادگاه بین المللی ورزش اعتراض کند. البته اول باید 25 هزار فرانک سوییس، برای گرفتن رای پرونده پرداخت کند و برای اینکه پرونده به دادگاه بین المللی ورزش، برود 25 هزار فرانک دیگر واریز کند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *