بالا 10 قانون جاذبه معلمان – استادان واقعی از تجلی

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

یادگیری چگونه به خواسته خود را آسان است هنگامی که شما با یک شروع عالی معلم. در اینجا 10 قانون جاذبه معلمان است که توصیه می کنم به مشتریان من و دانش آموزان است. هر یک از آنها ارائه می دهد نگاهی متفاوت در جاذبه روند اما هر یک از آنها به شما کمک خواهد کرد زندگی خود را متحول کند اگر شما اعمال ایده های آنها به اشتراک بگذارید!

  1. استر هیکس / ابراهیم – در نظر گرفته شده توسط بسیاری به عنوان یک شماره معاصر منبع قانون جاذبه (LOA) و معارف. استر هیکس کانال های ابراهیم مجموعه ای از غیر فیزیکی انسان دارای چندین کتاب نوشته شده است و یک برنامه منظم از کالاها کارگاه های آموزشی در سراسر ایالات متحده است. استر در نسخه اصلی از “راز”, اما جایگزین شد به دلیل درگیری بیش از بازاریابی از فیلم است.
  2. دکتر وین دایر – LOA است که به سادگی مشهود در Dr. Wayne Dyer کار است. اغلب به نام پدر, انگیزه, Wayne به ارمغان می آورد یک چشم انداز معنوی به جاذبه روند و گرما و محبت او را ساخته اند یک مورد علاقه در این زمینه است.
  3. باب پراکتور – باب پراکتور شده است آموزش اصول موفقیت برای سال. او احتمالا بهترین می دانم که برای ظاهر خود را در “راز” و علم ثروتمند شدن برنامه.
  4. Louise Hay – در علاوه بر این به ایجاد یکی از بزرگترین رشد خود چاپ و نشر در جهان, Louise Hay جشن برای او داستان از پیروزی بر سرطان. داستان او و او اعتقاد راسخ دارد که همه ما دارای توانایی به درمان خودمان و ما ایجاد واقعیت خود فرم صورت خود کار.
  5. جک کنفیلد – به عنوان co-نویسنده سوپ جوجه برای روح سری کتاب های جک کنفیلد لمس زندگی میلیون ها نفر از مردم, اما او همچنین یک سخنران و معلم که سمینارها و کارگاه های آموزشی در جاذبه و اعتماد به نفس به طور منظم از فروش.
  6. ناپلئون هیل – نویسنده خود کمک کلاسیک “فکر می کنم و رشد ریچ” ناپلئون هیل با اعتبار الهام بخش یک نسل از انگیزه و الهام بخش معلمان است.
  7. Earl Nightingale – سابق رادیو شخصیت تبدیل سخنران انگیزشی ارل بلبل آلبوم “عجیب ترین راز” بود و در اولین کلام از آلبوم برای رسیدن به طلا رکورد وضعیت. ارل همچنین از بنیانگذاران بلبل-Conant, ناشران, توسعه شخصی خود و به کمک مواد.
  8. نویل گودارد – آموزش قدرت تخیل خود را برای تبدیل زندگی, نویل گودارد با استفاده از کتاب مقدس برای انتقال ایده های هسته ای خود در مورد تجلی و ایجاد خواسته های خود را. ایده های خود را می تواند در بر داشت در بسیاری از مدرن کمک به خود معلمان است.
  9. Dr. Norman Vincent Peale – پروتستان واعظ بهترین و شناخته شده برای “قدرت تفکر مثبت” دکتر Peale است که یک آیکون در تفکر مثبت اردوگاه. وی همچنین از تاسیس راهنمایانی که مجله.
  10. – شما خود را بهترین معلم است. هیچ کس دیگری می داند که دقیقا آنچه شما نیاز دارید و یا چه تغییرات شما را در سفر خود را از جایی که هستید به جایی که شما می خواهید. یاد بگیرند به اعتماد به هدایت درونی خود را!

خود را بزرگترین ابزار در این تجلی فرایند است که ذهن خود را! خوراک ذهن شما اطلاعات زیادی از هر یک از این بالا 10 قانون جاذبه معلمان و سپس شروع به استفاده از مفاهیم یادگیری شما در زندگی خود را حق دور. زندگی شما هرگز همان خواهد بود!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.