Facebook logo

زن قاتل با سیامک سروسر شیطانی داشت

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

به گزارش رکنا، رسیدگی به این پرونده از ۲۴ تیر سال ۹۰ با گزارش یک قتل در خیابان حیدرآباد کرج آغاز شد. مأموران پس از حضور در صحنه با تیمور و آرش دو دوست مقتول مواجه شدند، آن‌ها گفتند: ما برای شب‌ نشینی به خانه دوستمان سیامک آمدیم، اما وقتی زنگ خانه را زدیم کسی در را باز نکرد و تلفنش را هم جواب نداد؛ از داخل خانه سیامک صدای تلویزیون می‌آمد به همین دلیل نگران شدیم و قفل در را شکستیم و پس از ورود به خانه با پیکر خونین دوستمان مواجه شدیم و بلافاصله با پلیس تماس گرفتیم.

پس از آن به دستور بازپرس کشیک قتل، جسد سیامک به پزشکی قانونی منتقل شد و پزشکان این سازمان هم اعلام کردند که مقتول ۲۲ ساله بر اثر ضربات متعدد چاقو به ناحیه شکم خونریزی و فوت کرده است. تحقیقات پلیس برای شناسایی عامل قتل ادامه داشت تا این که سه روز بعد تیمور به اداره آگاهی رفت و خودش را به عنوان قاتل معرفی کرد.

او در اعترافاتش گفت: من و سیامک دوست صمیمی بودیم و من گاهی با مرجان نامزدم به خانه او می‌رفتم تا این که یک روز وقتی سیامک در آشپزخانه بود تلفنش زنگ خورد و من شماره نامزدم را دیدم و متوجه شدم که او با مرجان در ارتباط است؛ به شدت عصبانی شدم و موضوع را به آرش برادر مرجان گفتم. بعد شب حادثه با طرح یک نقشه به خانه سیامک رفتیم و من با چاقو او را کشتم پس از آن هم گوشی‌اش را برداشتم و با صحنه‌سازی به پلیس خبر دادیم.

پس از این اظهارات، تیمور به اتهام قتل عمد بازداشت شد و پس از انتقال به دادسرا و سیر مراحل قانونی در دادگاه کیفری استان البرز محاکمه و با درخواست اولیای دم به قصاص محکوم شد.

در ادامه تیمور در ادعایی تازه بیان کرد: من قاتل نیستم و اتهام قتل را به‌خاطر مرجان پذیرفتم وگرنه قتل را آرش مرتکب شده است. او به دلیل تعصبی که روی خواهرش داشت سیامک را به قتل رساند. ضمن این که پس از این ماجرا مادر آرش و نامزدم از من خواستند تا قتل را گردن بگیرم و به من قول دادند تا من را از زندان آزاد کنند، که با این کارم آرش آزاد شد و به استرالیا گریخت.

پس از اظهارات تازه متهم، قضات دیوان عالی حکم قصاص را نقض کردند و پرونده متهم برای محاکمه دوباره به شعبه یک دادگاه کیفری استان البرز ارجاع شد و او صبح یک شنبه از خودش دفاع کرد.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *