دانشگاه های کشور مالزی، ویزا و هزینه ها

دسته‌بندی نشده

در حالی که لیست کشورهای مورد نظر خود را یادداشت می کنید ، مالزی را در صدر لیست خود نگه دارید. تحصیل در مالزی برای دانشجویان بین المللی در حال افزایش است و این کشور با پیشرفت در جهت تبدیل شدن به مرکز تعالی دانشجویان ، در حال افزایش است.

مالزی در رده یازدهم در مقاصد برتر برای تحصیل در خارج از کشور قرار دارد.

هزینه تحصیل در مالزی ارزان تر است و کشور دارای 2٪ سهم دانشجویان بین المللی (طبق یونسکو) است.
ویزای تحصیل در مالزی با مقایسه با سایر کشورها تهیه آسان است. بسیاری از دانشگاه های خارجی شناخته شده در دانشگاه مالزی با دانشگاه های بین المللی که دوره های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و تحقیقاتی را دارند وارد دانشگاه می شوند. بورس های تحصیلی برای تحصیل در مالزی ، این شاخه ها را برای دانشجویان مقرون به صرفه می دانند. در اینجا به شرح دلایل مفصل در مورد دلیل نیاز به تحصیل در مالزی می پردازیم.

کیفیت عالی آموزش: دانشگاه های برتر مالزی

با توجه به اینکه وزارت آموزش عالی می خواهد کشور را به مرکز تعالی دانش آموزان تبدیل کند ، مالزی با داشتن برخی از دانشگاه های برتر مطابق با رتبه های دانشگاه جهانی QS افتخار می کند. تحصیل در مالزی برای دانشجویان بین المللی با کالج ها و دانشگاه ها رو به افزایش است. ارائه درجه های معتبر.

کیفیت بهتر زندگی در مالزی

مالزی کشوری است که به سرعت در حال توسعه است. زیرساخت ها بسیار پیشرفته است ، امکانات درمانی و درمانی استثنایی وجود دارد ، پردیس ها کلاس جهانی هستند و شبکه بزرگراه یکی از بهترین ها در جنوب شرقی آسیا است.

هزینه تحصیل در مالزی

اگر به فکر تحصیل در مقصد مقصد خارج از کشور هستید ، مالزی کشوری است که باید مقام اول را به خود اختصاص دهد. این به این دلیل است که هزینه تحصیل در مالزی نسبتاً پایین تر از سایر کشورها در خارج از کشور است. 

ویزای تحصیل در مالزی

در مالزی میزان پذیرش ویزا 90٪ است. برخلاف سایر کشورها ، اخذ ویزای شما برای تحصیل در مالزی بسیار ساده است. طبق نوع موسسه ، دانشجویان می توانند از دو طریق برای ویزا اقدام کنند:

زمان پردازش: 14 روز

آنها پس از ارائه مدارک مورد نیاز و پرداخت (برای هر موسسه متفاوت است) ، مراحل دریافت نامه تأیید ویزا (VAL) را برای متقاضی شروع می کنند.
در صورت درخواست مراکز زبان و مهارت ، ارائه درخواست از طریق موسسه الزامی است

تنوع فرهنگی در مالزی

تحصیل در مالزی برای دانشجویان بین المللی بهترین چیز است! این کشور به هیچ وجه با افرادی که از کشورهای مختلف وارد می شوند خصمانه نیست ، بلکه برعکس بسیار استقبال می کنند. اگرچه انگلیسی و مالایی در این کشور بسیار محبوب هستند ، چندین زبان بومی دیگر جای خود را در مالزی پیدا می کنند.

بورس های تحصیلی برای تحصیل در مالزی

82 درصد دانشجویان بین المللی که در مالزی تحصیل می کنند به نوعی کمک مالی دریافت می کنند.

بورس های تحصیلی برای تحصیل در مالزی برای بین المللی توسط دانشگاه های دولتی و خصوصی ارائه می شود. انواع مختلفی از تأمین اعتبار آموزشی در مالزی وجود دارد: جوایز بورس تحصیلی ، بودجه تحصیلی توسط دولت مالزی و مؤسسات خصوصی و وام.

تعداد زیادی از دانشجویان بین المللی که برای تحصیل در مالزی آمده اند ، مالزی را در سناریوی جهانی قرار می دهد.

با توجه به دلایلی که در بالا ذکر شد می توان گفت که کشور در گفتن اینکه مایلند مالزی را به مرکز تعالی در رابطه با آموزش تبدیل کند ، اشتباه نیست. با سهولت امکانات آموزشی می توان گفت که این کشور همه آماده شده است تا به یکی از مکانهای موردعلاقه برای تحصیل در خارج از کشور تبدیل شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.