Facebook logo

عکس های فاطمه در گوشی عارف باعث قتل این پسر جوان شد!

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

به گزارش رکنا، 29 اردیبهشت ماه امسال رسیدگی به پرونده مفقود شدن مرموز جوان شیروانی به نام عارف، با شکایت خانواده او در دستور کار بازپرس جنایی قرار گرفت.

عارف بعد از خارج شدن از خانه به پدرش پیام داده بود که می خواهد به ترکیه مهاجرت کند و در پیام نوشته بود اگر برنگشتم دنبال من نگردید.

اما خانواده عارف که باور نمی کردند این پیام توسط خود عارف نوشته شده باشد، به ماموران اعلام کردند که به خانواده دختر مورد علاقه او مظنون هستند و ماموران خانواده این دختر را تحت بازجویی قضایی قرار دادند.

41 روز از مفقود شدن ناگهانی عارف حبیبی گذشته بود که بالاخره پدر دختر مورد علاقه عارف لب به اعتراف گشود و پرده از راز جنایت هولناک خود برداشت و اعتراف کرد با همدستی یکی از هم روستایی های خود عارف را به قتل رسانده و در چاه عمیقی حوالی روستا انداخته اند.

با کشف جسد عارف در همان چاه، دختر مورد علاقه عارف به نام فاطمه و مادر او هم که از راز قتل با خبر بوده و حقیقت را مخفی کرده بودند بازداشت شدند.

در حالی که تحقیقات قضایی برای پیدا شدن ابعاد مبهم این فاجعه ادامه داشت، مادر عارف پرده از راز این قتل برداشت و در گفتگو با رکنا گفت: «بعد از گم شدن عارف، پیامی از گوشی عارف به همسرم داده شد که نوشته بود می خواهم ترکیه بروم و دنبالم نگردید. من مطمئن بودم که بدون اجازه من پسرم جایی نمی رود. برای همین به دختر مورد علاقه او به نام فاطمه زنگ زدم تا سراغ عارف را از او بگیرم. اما فاطمه به محض شنیدن صدای من گوشی را قطع کرد و وقتی با مادر او هم تماس گرفتم که سراغ عارف را بگیرم به من جواب سر بالا داد.»

شاید همین رفتار فاطمه و مادرش بود که باعث شد مادر عارف به آنها مظنون شود. او در ادامه گفت: «بعد از تماس با فاطمه و مادرش به آنها مشکوک شدم. پسرم عاشق فاطمه بود و ما به خواستگاری او رفته بودیم. خانواده فاطمه هم جواب مثبت داده بودند و قرار بود او عروس ما شود و هیچ مشکلی بین ما نبود. اما حالا که اینطور جواب دادند و حتی یک بار فاطمه گوشی را قطع کرد، من به آنها مشکوک شدم.»

بعد از اینکه پدر فاطمه به قتل اعتراف کرد حالا معمای انگیزه قتل مطرح بود. مادر عارف در آخرین گفتگوی خود با رکنا گفت: «وقتی با فاطمه در اداره آگاهی ملاقات حضوری داشتم او به من گفت که پدرش متوجه شده بوده که عارف در گوشی اش از فاطمه عکس دارد و به فاطمه گفته بوده به او پیام بده و او را به خانه بیاور. فاطمه هم این کار را کرده بود و بعد پدرش که قصد داشته عکس های فاطمه را از گوشی عارف پاک کند، دست به قتل عارف می زند. البته هنوز مشخص نیست قاتل اصلی پدر فاطمه است یا مرد روستایی اما فاطمه می گفت پدرم به من گفته بوده نمی گذارم تو به عشقت برسی و با عشق و عاشقی مخالفم.»

رسیدگی به این پرونده در دستور کار قضایی دارد و تحقیقات برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده ادامه دارد.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.